www.sudzibas.lv Arhitekt SIA Nekvalitātīva projektu izstrādāšana.

Arhitekt SIA - Nekvalitātīva projektu izstrādāšana.

Denisa Mišenina no Arhitekt.lv izstrādātais projekts buvešanā ir ļoti dārgs privātā būvniecībā. Risinājumu izvēleti nav optimālas, un ir piemēroti 8 stāvu ēkai, nevis divstāvu mājai. Pēc celtniecības saskaņā ar Denisa projektu izmaksās būs par 30% dargākas, milzīgs izmaksu pārsniegums, e.g. pēc mājas optimālo risinājumu izvēles , tāme tika samazināta par 30%.
Daži mezgli tiek veikti ar kļūdām, kas radīs papildu problēmas mājas darbībā siltuma zudumu ziņā. Daži risinājumi ir pretrunā ar materiālu ražotāja ieteikumiem.
Vārdu sakot, es neiesaku jums sazināties ar šo biroju, ieteiktie lēmumi novedīs pie pienācīgas naudas summas, kuru labāk iztērēt citur.

Arhitekt 17.04.2020

Skumji, ka tomēr neesiet saņēmis gandarījumu un turpiniet atkāroti rakstīt vairākus gadus vienu un to pašu.
Pirms rakstiet kaut ko par speciālistiem, iesakām tomēr iepazīties ar viņu darbiem un apbalvojumiem publiskajā informatīvajā telpā.
Nožēlojami, ka šādi "pašdarbnieki - optimizētāji" pauž savu viedokli publiski, jo izplata neapšaubāmi nepamatotu un nepatiesu informāciju.
Ļoti ceram, ka Jūsu projekta "optimizēšana" un ietaupīšana par "30%" uz būvkonstrukcijām, nepazeminās arī Jūsu ēkas drošību par 30 procentiem.
Paldies dievam, tā ir privātmāja, nevis publiska ēka, kurai Jūs atļaujaties optimizēt konstrukcijas, kas varētu novest pie vēl lielākas traģēdijas.
Lūdzu, miniet savu īsto vārdu, kontaktus un objekta adresi, lai citi varētu personīgi iepazīties ar Jūsu "negatīvo" pieredzi un padalīties Jūsu sāpē.
P.S. Diemžēl, nākas secināt, ka sūdzības autors nav nedz augstākās kategorijas būvinženieris, nedz kāds cits speciālists konkrētajā jomā, kam būtu attiecīga kompetence pārvērtēt attiecīgos risinājumus.