www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Ne sudziba, bet stāsts

Zelta Zivtiņa - Ne sudziba, bet stāsts

Interesanta shtelle ir ar zelta zivtinu. Es sodien iegadajos zz starta komplektu un interses pec paskatijos uz SIM kartes nummuru, kas rakstits uz pasas SIM kartes. Tak tas nummurs knapi saredzami rakstits. He, laikam, lai atrak nodiltos un nebutu redzams tas nummurs un lidz ar to butu problemas pariet pie cita operatora??? He

N

J jonas 26.10.2008

Nu i duraks ka pirki zz. tev butu biki smadzenes tu p0irktu bifri.

N navsvarigi 29.10.2008

Komentēja: Jonas 26-10-2008, stasts ir pavisam par ko citu. Domaju, ka agri vai velu Tele2 nalaidis cenas, preteja gadijuma vini bus lieli zaudetaji. BiFri man jau kops vasaras sakuma ir. Taa kaa par to variantu vari neuztraukties!

J jonas 29.10.2008

ja tele2 nolaidis cenad, tad bite vel zemak nolaidis, jo bites direktors teica vini sekos tele2 un lmt un vini vnm spes letak tarifus piedavat

N navsvarigi 29.10.2008

Ja nebutu to sarunu Bite tiklaa, par kuram neatnemas kredits no BiFri, es to BiFri sen izmestu ara! Muzdien kaut kadi traucejumi... Tad jau labak lietot LMT prieksapmaksas karti, kura ir maz bishki dargaka par Bite karti, toties kvalitates zinaa nekadas Bites nestav LMT klat

J jonas 30.10.2008

Biki? nesmidini!!! Bifri uz citiem operatoriem 8. san bet okarte 17.s un nets bifri ir 1.ls obone nedelu, bet okarte 1.mb 45. san

N navsvarigi 05.11.2008

Jonas, te, skatoties, kadu tu tarifu planu okartei izvelesies. Ja ar tarifu planu, kurs izdevigs zvaniem LMT tikla, tad bus uz citiem tikliem tie 16 sant/ min, bet, ja izvelesies tarifu planu, kur vina cena uz visiem tikliem, tad bus 7.5 sant/min uz visiem tikliem. Protams, okartes draugiem tarifs ir 2.5 sant/min un zemak, bet, kad bus atlaide 35%, tad faktiski uz citiem tikliem bus 7.5 sant/min, uz LMT tiklu 5 santimi/min. Nemot vera pakalpojumu kvalitati un to, ko piedava BiFri karte un Okarte, tad te ir par labu okartei. Es to BiFri izmestu ara, ja nebutu tas sarunas Bite tikla, par kuram neatnjemas kredits. Zona man darba katastrofala. Stradaju es Rigas centraa

J jonas 07.11.2008

Bet bifri nemana klientus ar saviem tarifu planiem, kā to dara tele2 un lmt, vakara cits tarifs, pusdienas cits, un ritas cits, smiekli nāk!!! Bet bifri ir viss skaidrs ka caurspidigs kristals, jo 8s uz citiem operatoriem un es esmu 100% parliecinats ka nenovilks 9.s kā to dara tele2 uz citiem operatoriem ir 17.s bet novelk 30.s!!! Un kurs vel operators piedava sava tikla pa brīvu visu mūžu! neviens iznemot bifri...

N navsvarigi 09.11.2008

Jonas, kaa tad LMT mana klientus ar tarifiem? Skaidri un ghaishi pateikts: no tikiem lidz tikiem tads tarifs, no tikiem lidz tikiem tads tarifs. Kas tur nav skaidrs?? Es ar BiFri mokos... Zona zud, visadi traucejumis, shnjakona... kas tik tur nav... Ar okarti man ne kaa tada nav, viss ir ok un viss ar tarifiem skaidrs. Man te viens pazina piesledzas pie Bite tarifu plana, kur minimala menesa maksa ir 6 lati. Tak vinam atnaca rekins diezgan interesants... Kaut kada aboneshana pa 5.08 lati... Galu galaa ar visu PVN vins paskaitija un iznaca tikai pa kadu 1 - 1.5 santimu letak zvanit uz visiem tikliem, neka no okarte tarifu plana LANAIS, kur maksa ir 7.5 santimi/min uz visiem tikliem nu un tikla parklajuma kvalitate ir stipri augstaka limeni!

N NavSvarigi 09.11.2008

*okarte tarifu plans LABAIS

A Alla 13.01.2009

Paranoja ir jaarste...SIM kartes numuru ir iespeja uzzinat, galvenais, ir jasaglaba PUK2 kods...

' 18.01.2010

Tā gan tas notiek

Z zigis 01.02.2010

un cik izmaksā kādam no LMT vai Tele2 tīkla zvanīt uz BiFri kāds ir apskatījies?
cik noprotu tad viņi uz to arī pelna.

T TV 31.05.2010

JAUNUMS! Ieraksti savu mīļāko TV raidījumu USB
flešatmiņā. Virzemes Digitālā TV jau tagad!5 bezmaksas kanāli bez abonēšanas.

Kvalificēts TV meistars pielāgos Jūsu esošo televizoru vai datoru jaunās virzemes Digitālās TV bezmaksas programmu uztveršanai.
*Skaties bezmaksas jauno DIGITĀLO TV arī savā padomju laika ražojuma TV!!!
*Konsultācijas par Virszemes Digitālo TV.
*Uzstādīsim jauno DIGITĀLĀS TV dekoderi arī uz Jūsu televizora, gan jaunā ražojuma TV, gan arī vecā laika padomju ražojuma TV.
*Noregulēsim/pielāgosim esošo istabas vai āra TV antenu.
*Maksā tikai vienreizēju maksu par TV dekorera uzstādīšanu.
Un nemaksā ikmēneša abonēšanas maksu.
Skaties jauno virzemes Digitalo TV bez maksas jau tagad!

*Zvani jau tūlīt, izsauc TV meistaru savās mājās.
Tālrunis informācijai: 29662955
____________________________
Digitālā TV jau tagad visā Latvijā!
Tel: 29662955

Jauna domubiedru grupa Digitālās TV faniem: