Zelta Zivtiņa

SIA Tele2
Adrese: Mūkusalas iela 41b
Rīga
Latvia - LV-1004
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: 80000607
+371 67060069
Fakss: +371 67060176
Darba laiks: 9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
9:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Telekomunikācijas  •  Mobilie operatori
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

10%
Sūdzības
113
Atrisinātas
6
Ar atbildēm
29
Apskatīt statistiku

Zelta Zivtiņa - Sūdzības un atsauksmes

Zelta Zivtiņa - Krāpšanās

Krāpšanās Каждый месяц пополняю себе интернет на 1-2 гб и при этом оставляю деньги на счете, чтобы можно было сделать звонок или написать кому - нибудь. Но денег на счёте никогда нет. На сколько бы я не пополняла будь то 3,5,6, 10 евро, в итоге на счёте стабильно за дня 2-3 остаётся 0 евро, при том что я эти дни никому не звонила, не писала и при этом у меня интернет в телефоне уже оплачен. Надоел уже этот грабёж денег. И при этом они каждый месяц присылают мне, что я должна пополнить счёт на 6.50 евро иначе, я не смогу больше звонить. Отвратительно, не хочу иметь ничего общего с zelta zivtiņa.

Zelta Zivtiņa - Tarifu neatbildība

Tarifu neatbildība Labdien. Jau ilgu laiku es izmantoju tarifu plāns bezlimita sarunas, katru mēnesi papildinām uz 6.49 un ka rakstīts ZZ noteikumos tas tarifs paslēdzas uz 30 dienām. Bija vis kārtība, bet 2 pēdējie mēnesi sanāc tāda situācija. 1. Moments bija Jūlija. 15.06 bija pieslēgts tarifu plāns uz 30 dienām bet viņš beidzas jau 13.07. 2 moments pēc tam 15.07. Bija atkal pieslēgta to paša tarifs bet biezās viņš jau 07.08, ka tā varētu būt ja tarifu plāns iet uz mēnesi? 3. Moments 14,08 bija atkal pieslēgt...

Zelta Zivtiņa - Krāpšana

Krāpšana Pēdējā laikā papildinot kredītu saskaros ar vienu un to pašu problēmu, pat atceļot automātisko tarifa pagarināšanu automātiski tiek pieslēgts tarifs uz dienu, un pat ja to atceļu tāpat tas tiek pieslēgts un loģiski tas nav diez ko izdevīgi un es maksāju, esmu spiesta maksāt vairāk, precīzāk - vēl reiz. Tā nav pirmā reize. Tiešām, kvalitāte ir zudusi un nauda tiek izkrāpta, citu vārdu nav.

AtrisinātaZelta Zivtiņa - Krāpšana

Krāpšana Vīrs pieslēdza pagājušo nedēļā tarifu visi pa 6 eiro laikam precīzi nezinu. Šonedēļ aizbrauca komandējuma uz ērgļiem. Es izlēmu vīram pieslēgt bezlimita internetu, lai varētu sazvanīties video zvanā. Samaksāju vēl 2.49. Šodien viņam tiek atslēgti izejošie zvani, redzot ka varot pieslēgt tikai vienu pakalpojumu zvanus ar sms vai internetu. Es uzskatu tas ir absurds mēs tak samaksājām par abiem pakalpojumiem. Kāpēc man viens no pakalpojumiem tiek atslēgts. Noteikti kad vīrs atbrauks pāriesim uz citu kompāniju.

Zelta Zivtiņa - Krāpšana roumingā un nestrādājošs serviss

Krāpšana roumingā un nestrādājošs serviss Aizbraucu uz Ukrainu 8 maijā. Pēc pāris dienām ieraudzīju, ka kaut kā pamaz naudas kontā palicis. Tad sāku periodiski pārbaudīt un gandrīz katru dienu pazūd daži euro, neskatoties uz to ka pats nevienam nezvanīju, neviens nezvana man (vēl brīnījos kāpēc) un mobīlais internets izslēgts. Bet nācās vairākas reizes papildināt, jo varēja būt daži zvani kas man ir svarīgi. Tad palūdzu paziņu lai man uzzvana. Cilvēkam it kā klausuli pacēla, bet pēc 5 sekundēm zvans aprāvās. Man telefons pat nezvanīja...

Zelta Zivtiņa - Krāpšana

Krāpšana Lietoju ZZ jau ļoti sen, bet nu jau doma mainīt operatoru, jo būtībā maksāju par pakalpojumiem, kurus man nevajag. Un vispār, kāpēc no tikko papildināta kredīta tiek skaitīta nauda nost? Papildinaju no interneta bankas pa 6.50, lai varu pieslēgt tarifu, bet papildinās tikai par 6.39, papildinu vēl par 1.50 a šoreiz vispār tikai uzskaita 1.18. Par ko man vēl šo naudu skaita nost? Laikam nepietiek, ka tā jau tarifu Cenas paceltas. Absurds!

Zelta Zivtiņa - Krāpšana

Krāpšana 25.05 papildināju kredītu uz 20 dienām (1.50) , šodien atnāk izziņa, ka izejošie zvani tiks slēgti un ka kredīta vairs nav, lai gan neesmu ne zvanījusi, ne sūtījusi izziņas. Nav pirmā reize, kas mistiski pazūd papildinātais kredīts un tā arī ir noticis ģimenes biedriem kuri izmanto zz priekšapmaksas pakalpojumus.

Zelta Zivtiņa - nNemt nost naudas no konta katru nedelu un menesi

nNemt nost naudas no konta katru nedelu un menesi Ieleku zz pogu tālruna kur nav vispār interneta-nesutu sms un ne zvanu-un ko jūs domājiet vienalga visu laiku ņem nost naudas no konta-man vnk vajag atstāt to numuru, bet nezvanu nekam-vienu reize viņi aisuta atpakaļ naudas uz kontu bet pēc tam atkal ņem nost-rakstīju bet nav tolka-isak sakot dariet tur kaut ko-kāpēc man jāmākas par neko-vaj es Iešu prom no jums - apnicis-nevienai prieksapmaksaj kartej tādas problēmas nav ka zelta zivtiņa.

Zelta Zivtiņa - Krāpšana

Krāpšana Būs jāatsakās no zz, jau kuro reizi pērku kredītu, papildinot man automātiski kko novelk nost, pēc tam atsūta ziņu, ka trūkst līdzekļu, sūtot kodu, lai varu mēnesi bez problēmām neierobežoti zvanīt man arī pēc laika noslēdz zvanus, tas pats ir ar neierobežoto internetu uz 7 dienām, tiek sūtīts kods, apstiprinājums tiek izskatīts, pieņemts, pēc tam atkal piedāvā ņemt avansu, tad jau ir izdevīgāk ņemt pieslēgumu.

Zelta Zivtiņa - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Krāpšana - nepārtraukti pazūd nauda no kredīta atlikuma - jo ir kaut kāda mistiska kļūda sistēma - tā skaidroja operators. Tad atsakās atgriezt lietojamo tarifa plānu, kurš tika atslegts tādēļ, ka informācija viņu mājas lapā ir neredzama vai apslēpta ar nolūku, par ko viņiem arī paziņoju. Zvanīju lai noskaidrot kāpēc nevaru lietot savu tarifa plānu operatore liek vēl reiz maksāt lai to aktivizētu. Murgs - ne serviss.

Zelta Zivtiņa - Krāpšana

Krāpšana Nepaziņojot izmaina tarifu plānu senioriem par 1 eiro, gadā tas sastāda 12 eiro. Nākamreiz varbūt pa 100 eiro izmainīs? Neko nepaziņo, pēkšņi redzi rēķinā - jāmaksā dārgāk! Tagad, kad cilvēkiem vispār nav nauda, palielina tarifus! Un tas ir saskaņoti ar biti! Vai tas ir normāli? Kad jautā, tad melo un ne pirmo reizi, esot ziņojuši! Nav! Daudziem pensionāriem vispār nav interneta, bet esot to iekļāvuši! Kurš to ir prasījis! Es to arī neizmantoju! Kauns! Kur ir uzraudzība? Dara ko grib, domā, ka...

Zelta Zivtiņa - Apkalpošana

Apkalpošana Jāmaksā pietiekami par nedēļas bezlimita internetu. Bet interneta ātrums lēnākais Latvija. Operators ko dara. Domāju vaina routera. Ieliku lmt bezlimita sim karti, un internets lido. Uzauga lidz 36-40 mb sekunde. Ievietoju atpakaļ zz priekšapmaksas. Un interneta ātrums atgriezās 1 mb pusotra sekunde. No 5 rita lidz 8 Rita ātrums 2,5 mb. Līdz 1,5, mb. Kāpēc zz ir palicis tāds mesls? Tajā paša laika Krievija ir 5 reizes atraks? Kāpēc tā? Es fanatcs kibersporta shuteru uz pleystation4. Ar tik sliktu internetu ka zz es nevaru cīnīties ar citu valstu geimeriem.

Zelta Zivtiņa - Dienas maksa no kuras nevar atteikties!!!

Dienas maksa no kuras nevar atteikties!!! Tātad atkal! Nejauši pasūtīju BV nevis BS, viss ok, mana kļūda un izmantoju šo tarifu plānu nedēļu, kad tas beidzās manā zz kontā bija 3 eiro ar centiem, zz automātiski pieslēdz dienas tarifu attiecīgi iepriekšējam tarifu plānam dalot nedēļas maksu ar 1 dienu, manā gadījumā 0,89 bezlimits visam ∞ min | ∞ sms | ∞ mb 7 dienas zvani, sūti īsziņas un skrollē gigabaitus bez limita! Un atceries, ja jaunā nedēļā tavā zz kontā būs mazāk par 4,49 €,  tiks pieslēgta tarifa dienas maksa – 0,89 €. Lai...

Zelta Zivtiņa - Maksāju par to ko nevēlos saņemt!

Maksāju par to ko nevēlos saņemt! Kādēļ naudu no mana zz konta atskaita patvaļīgi un pieslēdz kaut kādu dienas tarifu, ko negribu un neesmu pieslēgusi? Ja man šodien beidzās nedēļas tarifs varbūt vēlos iegādāties kredītu stundas laikā un pieslēgt citu tarifu, nevis man norauj kaut kādu dienas maksu, ko neesmu piekritusi, ka atskaita no mana konta. Bet tā viņi dara jau ilgstoši! Kolīdz cilvēkam beidzas tarifa plāns, tā sākas naudas atskaitīšana no konta par visādiem dienas tarifiem ko pat neesmu pieslēgusi! Kāpēc man atņem naudu...

Zelta Zivtiņa - Slikts serviss

Slikts serviss В общем! 08.01.21. Решил по полнить баланс через интернет банк! Меня переводят на швед банк... Я звоню в зелта зивтиню и говорю у меня нет конта - в этом банке! Мне говорят - купите карточку продления! Я - высказал всё. Но понимаю что оператор не виноват! И прошу передать руководству что они - полные обсосы! Удачи вам теле 2! Перешёл на другого оператора!

Zelta Zivtiņa - Zelta zivtiņas dienas maksa

Zelta zivtiņas dienas maksa Vai jums nešķiet, ka visas telefona kompānijas jūs apkrāpj? Izmantoju ZZ jau cik sevi atceros priekšapmaksu. Pēdejā laikā viņi piespiež jums ņemt avansu 25centi par dienu ja jūs neesat papildinājis savu kontu “laicīgi”. Operātors saka, ka to mainīt nevar un tā būs. Ko nozīmē nevar? Vai tad cilvēks nevar pats izvēlēties kad maksāt kādam par pakalpojumu un vai maksāt? Vai tā ir godīga komercdarbība? ZZ kauns!

Zelta Zivtiņa - Krāpšana

Krāpšana Vakar palildināju kredītu caur internetbanku, nauda neienāca līdz pat šim brīdim. Iztērēt to nebija nekādas iespējas (internets atslēgts, zvanījusi nebiju Utml) . Maksājums tika veikts veiksmīgi un nauda no konta noņemta, bet atlikums un visi termiņi palika nemainīgi. Numurs arī tika pareizi ievadīts. Šoreiz summa nebija liela, bet tā jau nav pirmā reize. Ir bijis, ka €5,00 un vairāk noņem "nezināmos virzienos".

Zelta Zivtiņa - Krāpšana

Krāpšana Papildināju zz kontu 8€, atmaksāju avansu, pieslēdzu uz nedēļu bezlimita internetu! Internets neiet, pēkšņi vienkārši pieslēdz bezlimita sarunas un naudu neatgriež! Samaksāju 2, € ar centiem! Kas par krāpšanu? Naudu novelk, bet nekas neiet un vēl ne no kā pieslēdz citu tarifu!

Zelta Zivtiņa - Списание кредита

Списание кредита Списан кредит без оснований... Или изменились условия о которых клиента не поставили в известность. По жалобам вижу что с этим столкнулись многие но объяснение не дано. Сим карта стоит в телефоне, но... Интернет используется с другой сим карты звонки не совершались и не принимались во время пополнения сумма меньше чем должна быть.

Zelta Zivtiņa - Воруют деньги

Воруют деньги Постоянно снимают деньги без основания. Приписывают услуги которыми не пользуешься прошу Knab разобраться с этим беспределом. Пополняешь баланс на 5 евро они почему-то сразу снимают 0.36 центов. По этой причине невозможно активировать тариф так как не хватает средств. Потом пополняешь еще раз на 5 евро, активируешь тариф 4,99. Тебе остается 4,65 еуро которые как то странно исчезают в течении 30 дней превратившись в 0.00 евро.

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes