Zelta Zivtiņa

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Zelta Zivtiņa - Sūdzības un atsauksmes

Zelta Zivtiņa - Плохое обслуживание + плохая связь

Плохое обслуживание + плохая связь Очень плохое обслуживание. Но если бы это кого-то интересовало. Я уже 5 раз обращаюсь к ним с просьбой, что-то сделать с моей сим картой, для того что б я могла отправлять смс. Но ничего не происходит. Я жду уже 2 недели. Номер поменять не могу... очень нужен для работы и связи с близкими. Но обслуживание ужасное.

Zelta Zivtiņa - Slikta zona

Slikta zona Man ir viens jautājums, kāpēc Tele2 nevar uzstādīt normālu zonu? Šajā ciemata loti raujas zona.

Zelta Zivtiņa - Krāpniecība

Krāpniecība Situācija sekojoša - sievuks uzdāvināja man jaunu telefonu. ievietoju tajā Zz karti, kurai dotajā momentā nebija kredīta. Kredīts tika papildināts. kopējā summa uz kartes uzrādījās 8 lati ar kapeikām (kopā ar visādiem bonusiem sanāca šāda summa). Ne reizi no šī telefona nebiju zvanījis, līdz ar to kredītam arī bija jābūt nemainīgam. Pēc nedēļas, kad radās nepieciešamība piezvanīt - nevarēju. No sākuma domāju, ka telefons atrodas ārpus uztveršanas zonas, jo biju laukos. Vēlāk nez kāpēc pārbaudot...

Zelta Zivtiņa - Zelta zivtiņa saīsina derīguma termiņu!!!

Zelta zivtiņa saīsina derīguma termiņu!!! Ja tev ir 0, 00 santīmi kredītā, un tev piemēram ir līdz 21.novembrim derīguma termiņš, tad Zelta zivtiņa to noteikti paīsinās.Man paīsināja līdz 17.novembrim. Grib tikai naudu ātrāk.

Zelta Zivtiņa - Ne sudziba, bet stāsts

Ne sudziba, bet stāsts Interesanta shtelle ir ar zelta zivtinu. Es sodien iegadajos zz starta komplektu un interses pec paskatijos uz SIM kartes nummuru, kas rakstits uz pasas SIM kartes. Tak tas nummurs knapi saredzami rakstits. He, laikam, lai atrak nodiltos un nebutu redzams tas nummurs un lidz ar to butu problemas pariet pie cita operatora??? He

Zelta Zivtiņa - jau izmantotas priekshapmaksas kartes

jau izmantotas priekshapmaksas kartes Nopirku 2 atjaunoshanas kartes par 12, 95LS un, kad ievadiiju atjanishanas kodu savaa tel, man uz ekraana paraadiijaas uzraksts, ka nevar tikt papildinaats krediits.Naakoshajaa dienaa zvaniiju uz TELE2 apkalposhanas centru, un man operaatore pateica, ka piedodiet, bet shiis kartes jau tika atjaunotas.Biju shokaa!!!Un operatore veel man "ieteica" uzmaniigaak skatiities, kam dodu savas atjaunoshanas kartes.Nu vispaar man nebija ko teikt...Es tikai pazudeeju 25, 90LS, un tiku pamaaciita, kaa jaariikojaas.No taas dienas vairs neesmu ZZ klients.

Zelta Zivtiņa - Dengi propadajut so scheta

Dengi propadajut so scheta Do kakih por u ljudej budut propadatj denjgi so scheta ZZ, ja rabotaju v sfere torgovli i prodaju ZZ tak ljudej s žalobami stoljko čto ja ne uspevaju ih otpravljatj k operatoru, a kogda zvoniš na info dozvonitsja šans raven 0%. Bardak ne žalejut ni kogo osobenno zalko pensionerov kotorie kopjat na sčitu denežki na vsjakij černij denj a eti denjgi TELE 2 naglo voruet. KTO ZA ETO OTVETIT? Ja pishu žalobu potomu čto u menja ne raz denjgi propadali tože i koncov ne najti. Naprašivaetsja odin vopros : VAM NEčEM OPLAčIVATJ RAZDUTUJU REKLAMU?

Zelta Zivtiņa - Vinnētie 200 Ls - pilnīgs blefs

Vinnētie 200 Ls - pilnīgs blefs Cilvēki esat modri jauna akcija par vinnētiem 200 ls, bet jānopēk atjaunošanas karte uz 12.ls jānosauc numurs, un tad būs Jūsu 200Ls. Pilnīgs blefs. Numurs no kā nāk tik riebīgas isziņas 25550429 Esot tele2 Info.