www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Ziņas nenogādāšana laikā

Zelta Zivtiņa - Ziņas nenogādāšana laikā

Tad nu tā! Mēs ar draugu jau tā strīdamies. Dzīvojām kopā. Piektdienā sastrīdējāmies un šis dusmās izgājis no mājām, neko neteiktdams, mani satrauca. Es aizsūtīju viņam mazliet skarbu un 5 ziņu apmērā garu sms. Sastrīdējāmies tik dikti, ka izvācos no viņa mājām. Vēlāk centāmies strīdu dzēst un salīgt, palikt kopā. Pirmdienas vakarā viņam pienāca mana sms. PIRMDIENAS VAKARĀ?! Kapēc!? UN piedevām tikai puse! Ar kredītu man viss bija kārtībā, bet zelta zivtiņa šoreiz sabojāja manas attiecības. Varējāt jau nesūtīt vispār! Pieprasu kompensāciju, noteikti atteikšos no šīs kartes, kurai bieži arī tīkls nav pieejams uz lieliem pasākumiem!

E

J John Walkeere 27.08.2012

Tufta - pilnīgākais sviests!

Dookie 28.08.2012

Kāda vēl kompensācija?Par ko Tu runā?
Nu ja nepatīk - atsakies, kur Tu saskati problēmu?
Līguma termiņa nav, atteikties vari jebkurā brīdī. Bet attiecības Tev gan ZZ nebija bojājis:)
Paši vainīgi;)

donna b 28.08.2012

Par ko tu taisies pieprasit kompensaciju? Par salauzto privat.dzivi? LOLOLOL

P pareizaa 08.01.2014

par ko tu gribi prasit kompensaciju?? par to ka attiecibas skaidro ar sms palidzibu???? ta dara tikai nepieaugusi cilveki . attiecibas skaidro runajoties nevis kkadas stulbibas raxtot sms, var redzet ka tev viss nav majas!!! ej tagad sudzet zz tiesa par to ka neesi tik gudra lai izskaidrotu attiecibas sarunajoties, bet ar sms palidzibu! cikstulu bars ar salauzto sirdi! ta tik turpinat