www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Tas bija sen, taadat vairs nav taisnība!!

Zelta Zivtiņa - Tas bija sen, taadat vairs nav taisnība!!

16.maijaa man atsuutiija sms, ka datu tarifs beigsies peec 3 dienaam. 18.maijaa jau saaka vilkt krediitu pa lielo tarifu. Par šo man atbild, ka triis dienas skaitoties saakot ar suutiishanas dienas saakumu, turklaat, tikko, kaa vinji atsuutot, man esot jaapiesleedz atpakalj un nav jaagaida taas triis dienas. Nu, labi..
Piedaavaaja jauno tarifu "dati", jo vecais vairs nedarbošoties. Apstaastiija, kaa piesleegt utt. Visu izdariiju, BET atslēdzaas manas bezmaksas sarunas, ko piesleedzu pa 0.25 un sms, ko sleedzu pa 0.99. Atnaaca "datu" apstiprinājums. Saaku lietot un ... pazuud krediits. Piezvanu, ieskaita kompensaaciju s**a 2 latus un saka, ka tagad darbosies, lai lieto. Lietoju, lietoju un... Nav krediita. Atkal. Zvanu vinjiem, saka, lai pati droshi papildinu, ka nekas man nav piesleedzies un nedeeljas divas buus jaagaida paarreekjins, tad arii atdošot visu daargaa tarifa naudinju, ko buushu papildinaajusi.

Gruudu, gruudu naudu kartee, jo rija daudz. Un peec 2 ned. zvanu viniem- tur man atbild- JUMS VISS DARBOJAS. NEKAS NAV TARIFICEETS PA DAARGO TARIFU.

!!!ZAŠIBIS!!!

I

. .......... 24.07.2011

Neko nesapratu

W Www. 24.07.2011

Tā ir ka rokas no dirsas aug!

T ToIeva 24.07.2011

Tele 2 nav nekāda labdarības iestāde un bezmaksas siers ir tikai peļu slazdā.