www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Zog kā var to kredītu

Zelta Zivtiņa - Zog kā var to kredītu

Šodien jau 11.09.12, es vakar 10.09.12 papildināju kredītu iznākums bija 2,60 nav svarīgi, esmu apmierināts, vakar kamēr tiku skaidrībā ar tiem tarifiem kas itkā maksā pāris santīmu, toties tur tāda neskaidrība bija, ka man bij jāsūta vairākkārt tās sms, lai iegūtu vēlamo rezultātu, biju nikns ļoti palika man 1.20 , tikai eh šodien no rīta ap plkst. 10.00 atnāk isziņa no Gameloft, nesaprotu kādā sakarā vispār nebiju itkā neko abonējis jo tas man nav vajadzīgs, galu galā to atņem man vēl 0.95 sant, un manuprāt man pat internets nav pieslēgt saucamais gprs, tas ir ārprāc tgd man 0.27 sant pa vienu dienu, esmu vienkārši sajūsmā par šito karti, jau sāku domāt par pāriešan uz citu operātoru,

F

T terjers 11.09.2012

Nē, nu cirks! Un pats tu nesaproti, ka pats esi vainīgs, nē? Varbūt skolā vajadzēja iet?

M Martaa 12.09.2012

Man agrāk bija zz, bet vienu dienu pieriebās tas, ka ātri pazūd kredīts:( pat zvanot uz citu zz. Ciest nevaru tās tele2, zz melīgās reklāmas un man ir prieks ka daudzi iet prom no viņiem. Pārgāju uz biti un pagaidām ir ok. Maksāju men.3, 50ls.

F FUXIS 18.06.2013

Pārskatot šos komentārus, varu vien teikt, ka jums vai nav paveicies, vai paši esat lohi un dirsiķi.Es lietoju ZZ no 2002.gada, un nav bijis problēmu.

P pareizaa 08.01.2014

visi esat gudri... iegadajies gan jau telefonu, kur neesi atsledzis internetu un tapec ari velk katru dienu tev tos santimus no kredita, tads pats ka visi parejie. galvenains nopirkt kadu dargu telefonu lai sutitu sms un zvanitu un palielitos draugiem. tadi musu valsti netrukst. un ja vienu reizi esi no gameloft kko pasutijis tad maksa tiks nonemta ik pa laikam. man bija tada pati problema - sazvaniju informativo dienestu nosutiju sms lai atceltu pakalpojumu un viss kartiba! sakuma vajag noskaidrot nevis uzreiz par kko sudzeties, bet cilvekiem jau tada daba, ja kkas nepatik, tad vieglak paudzeties!ko tad sedi pie zz, ej pie bites vai lmt un bus par vienu cikstuli mazak.