Zelta Zivtiņa - krāpj

Pērc ZZ sākuma komplektu par Ls 2, 95, saņem regulāro bonusu Ls 1, 55 un vēl apaļus sešus latus pa virsu!
sī akcija bij spēkā līdz 30 oktobrim pērkot karti mego un vesko veikalā.
SIS VIS IR MELI VINI ATKAL MELO NAV DĀVANĀ NEKĀDU 6 LS TIK IR VIENA KRĀPNIEKU BIEDRĪBA KAS PAT NEATBILD UZ JAUTĀJUMIEM KO SŪTIJU

T Točno 01.11.2011

Točno, tie ZZ 6 lati tāda sīknauda vien ir, salīdzinot ar lietuviešu cietumnieku Jumavas un Grand Prix rīkoto vērienīgo loteriju, kur visiem uzreiz tiek solīti 20 tūkstoši, plus vēl mašīna un četri tūkstoši pa virsu.Lūk, tas ir vēriens!Nu kā var nesolīt, latvija taču ir muļķu zeme, kur mazais cilvēks gatavs noticēt visām pasakām.

J Janka 01.11.2011

Kā man patīk, kad apčakarē šādus haļavščikus!
Latvija ir muļķu un iespēju zeme! Uz šādu muļķīšu rēķina citi dzīvo cepuri kuldami!!!
KAD BEIDZOT ŠĪS DAUNU VALSTS DAUNI SAPRATĪS, KA BEZ MAKSAS ŠAJĀ PASAULĒ NEKAS NAV!

Idiotu bars!

N neitrālā 01.11.2011

tjeper i sir v mi6elovke podarozhal!! A jūs vēl i uz haļavu cerat.,

X XXX 01.11.2011

tu pats idots es jau 3.gadus ar bifri runāju p velti bites tīklā

F FUXIS 18.06.2013

Palasot šos komentārus, jāsecina, ka vai nu kādam nav paveicies, vai paši esat lohi un dirsiķi.Es lietoju ZZ no 2002 gada, nav bijis nevienas problēmas ne ar TELE2, ne ar pakalpojumu, arī internets datoram normāls, tā kā nedirsiet, ja ne sūda nejēdzat.