www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Mazcenas mobīlais telefons

Zelta Zivtiņa - Mazcenas mobīlais telefons

Tas ko reklamē pa televizoru ka var paņemt uz nomaksu telefonu ir pilnīgas muļķības!Mājaslapā ir savi noteikumi un kad ierodies uz veitas ir savi noteikumi!Izrādās vajagot 21 gadu vecumu tad jau 23 gadu vecumu un ir telefoni kur pasaka lai pieregistrejos tele2 peislegumam un ka es pēc pusgada vareshu panjemt telefonu!Vis ir tik skaisti reklāma patiesība tas vis ir savādāk!Saliktas reklāmas par galaxy tab un tt bet reāli ar zeltazivtiņu izrādās nevar nopirkt jo sakot esam anonimi!Kt ari ja nem citus telefonus tu sledz ligumu līdz 2 gadiem!
Reāli uzņēmums maldina cilvēkus par šo mierīgi var tiesāties.Reklāma rakstīts ka jāmaksā 40 ls aizejot tev vēl saka piemaksāt klaat!

J

B BIGs 17.01.2011

Tā tas ir.

S Santa 20.01.2011

reklāmā sīkajā drukā ir atrunāti noteikumi. ko ta tu gribēji, telefnus dalīz bezmaksas?