Zelta Zivtiņa - tarifi!!!!

Mans mērs ir galā!Informēju visus ZZ lietotājus par šausmīgajām maksām. Pati jūtos kā muļķe, ka tik ilgi lietoju Zivtiņu un neesmu pamanījusi viņu nenormālās cenas.
Viss sākās ar to, ka risināju problēmu par savu PIN kodu, zvanot uz ZZ uzziņu tālruni.Kredīts man nebija palicis liels, un pēc sarunas ar izziņām tas bija beidzies.Kredītā bija palikuši tikai daži santīmi, kaut bija lati.Tad nu nesaprašanā paskatījos mājas lapā, un tiešām biju šokā: Vai zinājāt ka uzziņu telefons ir TIK dārgs? Maksa par savienojumu(0, 24Ls)+0, 15Ls minūtē.Kāpēc man kā ilggadējam klientam jāmaksā par uzziņu, klienta apkalpošanas telefonu?
Otrs fakts, kas mani šokēja: biju ārzemēs un nenosūtiju sms par 0 tarifa atjaunošanu. Tā kā tur ZZ neizmantoju, atbraucot tas bija izkritis no galvas.Pārliecināta, ka man ir 0 tarfis zvanījos un kredīts ļooti ātri beidzās.Nav brīnums, ja tarifs ir 11, 6Ls teles tīklā un uz citiem:0, 20Ls!KURAm operatoram vēl mūsdienās ir tāāādi tarifi?Esmu šokā, un esmu jau atteikusies no zivtiņas, ko iesaku darīy arī citiem!!!

. ... 06.05.2011

Cik sapratu, tad zvanot no ZZ arī uz ārzemēm ir visdārgāk.:(

H hehe 06.05.2011

tas tik norāda uz tavu bezatbildību, ja jau nezini kādi ir tarifi tavam operatoram.

K Katt25 06.05.2011

Tu esi DURA.

K kr 06.05.2011

Nezinu gan kā Tev tas gadījās, kad es zvanīju uzziņu dienestam sakarā ar sava ziņu centra nr., un man tas neizmaksāja neko.. ;) kā arī visi citi tarifi apmierina..vnk jāmāk izvēlēties un pieslēgt sev piemērotākais, piemēram, ja vairāk sūti sms, nevis zvani, tad pa mazāk kā 1ls uz pāris mēnešiem vari sūtīt sms ZZ tīklā pa velti..manuprāt ļoti izdevīgi, bet nu katram jav savs..vnk jāseko līdz tam, kādus pakalpojumus un tarifus izvēlies, tas mans ieteikums !

J Juris 06.05.2011

Anda, tev nav kauns sevi šeit pazemot. Pati raksti, ka "nenosūtiju sms par 0 tarifa atjaunošanu" nu ko tad tu te mauj?!!! Pati vainīga.
Un uzziņas ir par brīvu, pati vainīga, ja zvani uz kādu maksas numuru. kā redzam internetam tu klāt tiec, tāpēc varēji visu uzzināt, cik maksā šis numurs.

J Jurīts 06.05.2011

Latviešu problēma ir tā, ka vaino visus, tikai ne pats sevi! Tāpat ir ar šo zosi!
Pati nepasūta nulles tarifu un tagad vaino visus, tikai ne sevi!
Ja jau Tev bija "izkritis no galvas", tad bleķo! Par savu stulbumu ir jāmaksā un nevaino citus!

VISPIRMS VAJAG NOVĒRTĒT SEVI UN PĒC TAM VAINOT APKĀRTĒJOS!

Kā mums nepatīk pašiem atbildēt par savu stulbumu! Vispār ko var gribēt, kāda tauta, tādi politiķi! Tāpēc jau te arī viss iet greizi!

I Inga 14.05.2011

piekrītu komentāram, jo agrāk par 30 ls atjaunošanas tarifu ieskaitija 54 ls, tagad par 29 ls dod 47 ls, tā kā viss palicis dārgāks, jāpaskatās tiešām, ko citi operatori piedāvā

U ufk 14.05.2011

LMT uz nomaksu var nemt telefonu, pieslegumu.Bus laba zona.Dargi

X xpicis 16.05.2011

Labrit, cilveki!Sekojiet pashi lidzi ZZ tarifiem.Tagad uz citiem tikliem ir 16sant, 11.sant vieta!!!+bonuss par ienakosho zvanu tagad tikai no 2.minutes!Pats izrakaju to visu, jo likas dafiga daargi-ludzu, rezultats!shmaucekli vinji visi ir!ZZ tochna!!

S sabineantonova 21.06.2011

tu esi stulba!!! ZZ ir vislabaka karte un parejie ir suds un dargi ari viss ir un nezidevigi! ZZ vislabaka