www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa Bezmaksas telefons?!??

Zelta Zivtiņa - Bezmaksas telefons?!??

Gribēju bērnam nopirkt ZZ bezmaksas telefonu,bet kā noskaidrojās telefons nav gan gluži BEZ MAKSAS! Labi-tas,ka jāslēdz līgums ir skaidrs, bet mani nošokēja,ka ir kaut kāds garantētais tarifs jāslēdz.Man bērns nenorunā vairāk kā 0,99Ls, bet min.tarifs ir 1,75Ls.Vai tas skaitās bezmaksas????? Beidziet krāpt cilvēkus!

T

Nandia 17.08.2012

1) Vajag priecāties, ka kredīts ( pagaidām...:) ) ir nepieciešams knapi līdz 0, 99sant !
2) Nekur un nekad nebūs tāda brīnumzeme, kad nu ies un metīs pretī pilnīgi un galīgi bezmaksas kādu aparatūru, vai sniegs kādu pakalpojumu!!! To derētu iegaumēt, lai nesanāk šitā sacepties tikai par to, ka bija sadomāts sapnis par pilnīgāko bezmaksu :) ..
3) Ja tiek sniegta akcija - vienmēr būs savi nosacījumi, te nu ir katra paša ziņā - Piekrīti vai Nē! Jums nepatīk, ka jāmaksā 1, 75 ? Gribat tikai 0, 99 ? Nu pamēģiniet aiziet un veikalā nopirkt kādu telefonu lizingā par šiem 0, 99.. un vai pat par šiem 1, 75 Jūs ko tādu nopirktu? Tak ne! Es saprastu, ja tas kredīta daudzums būtu mazāks kā vajag, bet ja vairāk, tak lai ir tajā telefonā tās liekās naudiņas - kaut kad tak noderēs, it īpaši sākoties skolai, kad gribēsies klases biedriem zvanīties :)

L L_K_A 17.08.2012

Jau kuro reizi pārliecinos par TELE2 vienaldzīgo attieksmi pret klientiem, un pastāvīgo kredītu pazušanu. Agrāk, neesmu sekojusi līdz kredītam, ja beidzās tad vienkārši papildinu un miers mājās. Nesen pazīstamie izstāstīja par situāciju, ka no telefona pazūd kredīts.
Aizdomājos un sapratu, ka man tas kredīts arī diezgan ātri beidzas, kaut gan ir pieslēgts gan nulles tarifs, gan bezmaksas SMS, un uz citu operātoru nummuriem zvanu no otra telefona (pieslēguma). Vakar papildināju par 1.75 LS, šodien skatos 0.66 PALICIS, kā tā? Es pat nevienam nezvanīju - tikai īzziņas rakstīju. Zvanu uz klientu apkalpošanas servisu un jaunietis vārdā Vitālijs, ar izteiktu ironuju man stāsta ka es esmu pieslēgusi kautkādu tarifa plānu D A ???????? Kas tas vispār ir, nav ne mazākās jausmas. Bet es esmu sūtījusi īzziņu :D :D :D Uz jautājumu, kas tas ir, man atbildēja ka tie ir Dati + īzziņas. Nu o.k. aizverot acis uz to ka internets telefonā man nav vajadzīgs . Es viņam pajautāju. Kur tad ir tās bezmaksas SMS - uz ko viņš man atbildēja, ka es viņas esmu atslēgusui :D Pati, patvaļīgi... Diezgan loģiski. Sen zināju, ka tele 2 dara visu lai tik izčakarētu naudu no klientiem, bet nu tādu marazmu es vēl nebiju dzirdējusi. Tāpēc cilvēki mīļie - sekojiet līdz savai kredīta balancei.

X XXX 17.08.2012

Es jūs visus nesaprotu tik daudz sūdzās par zelta zivtiņu vai telle2 kāpēic jūs nepārejat uz Biti. daudz lētāku operātoru un laipnāku, kā arī neprasa papildus maksu par daudziem pakalpojumiem, kā pie pārejiem operātoriem piemēram sim kartes maiņa telle2 4.99, un kredīta parsūtīšana draugam 0.10s un tarifu maiņa 0.50s kā arī daudzi citas ekstras ko pie telle2 jāmaksā to pie bites ir par pliku velti.

T Toms 22.08.2012

Nu re, arī reakcija uz šo piedāvājumu!! http://www.diena.lv/ekonomika/likumi-nodokli/ptac-aizliedz-tele-2-reklamas-kampanu-13963645

Un Nadia-kre'dits bija japapildina par 1.75Ls.Nav jau runa par brīnumpasauli, bet par to, kā tiek kārtējo reizi čakarēti patērētāji, uz ko veiksmigi noreagejusi arī PTAC!

S seila 19.11.2012

Tas jau butu sikums, ka 12 menesi japerk ZZ pa 1.75ls.
Galvenais ir tas, ka viniem min. tarifs ir nereals.
Mans berns menesi pat nenoruna 20 min., bet kredits jau beidzas vienmer pec 3 nedelam.
Es ta nozeloju ka panemu, so piedavajumu.Butu zinajusi ka ZZ ta krapj butu labak panemusi BITE telefonu uz nomaksu.
TA KA ZZ IR TIESAM, KRAPNIEKI, JO KAD NEMAM, TELEFONU TELE2 VINI PAT NEPASTASTIJA KADAS ZZ IR IZMAKSAS .

A Amanda Savejeva 11.06.2016

tas nau