www.sudzibas.lv Zelta Zivtiņa krāpjas ar tarifiem

Zelta Zivtiņa - krāpjas ar tarifiem

Gribēju pabrīdināt visus, kas izmanto Zelta zivtiņu, konkrēti par nulles tarifu. Brīdinājuma īsziņas netiek sūtītas, solīto 100 dienu laikā tarifu atslēdz jau pēc mēneša un sāk skaitīt pa dārgo. Piezvanot, pasaka, jums vecs telefona modelis, nomainiet telefonu, tad arī darbosies tarifi kā vajag, mums datorā parādas ka viss ir kārtībā un nekāda krāpšanās nav notikusi. Jau vairākiem paziņām arī tāpat, vienas dienas laikā noskaita visu karti uz nullēm un pasaka, paši vainīgi, lētais tarifs beidzies. Kad saka, ka tikko pieslēgts, atbild - mums datorā uzrāda, ka jau 100 dienas.

K

I Indra 20.01.2012

tā nav vienīgā krāpšanās no viņu puses. Tas notiek pastāvīgi un uz katra soļa. Kamēr cilvēki neapvienosies, tikmēr arī nekas nebūs

M MGT 17.03.2020

Tāpēc ir Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, kurā tieši šādās negodīgas rīcības gadījumā arī vajag vērsties.