www.sudzibas.lv EuroPark Negodīga komercprakse

Europark - Negodīga komercprakse

Situācija, automašīnu novietoju stāvvietā, kura pirmā stunda ir bez maksas (rimi apmeklējums ar čeka apliecinājumu) . Pēc 12 minūtēm (reģistrējos) , bet uz manas automašīnas jau bija 25eur liels sods. Pamatojums sodam - reģistrācija nav veikta 5. Minutēs.
Uzskatu, ka šāds sods apmērs ir nesamērīgi augsts un netaisnīgs.
Rimi p. Brieža ielā ir patiesi jauks, bet katru reizi to apmeklējot, mieles par europark cūcīgo attieksmi pret klientu, atgādinās nepatīkamo sazvanīšanos un saraksti ar bezpersonisko europark sia (gan zvanot, gan rakstot šai kompānijai, jūs nekad nezināsiet ar ko kontaktējiet. Atliks tik cerēt, ka plašā europark komanda par jums zin visu)

27.08.2019

L Lailailai 27.08.2019

Tas Rimi ir tik mega liels, stāvlaukums neaptverams, ka nespēji piereģistrēt auto 5min? Vai esi kustību invalīde, kam izkrāpšana no auto prasa zināmu laiku, tāpat ka aizkļūšana līdz reģistrācijas automātam? Ja nekas no šī, tad par savu sklerozi jāmaksā arī nauda. Un tas ir vienīgais, ko Tev var atgādināt šis veikala stāvlaukums. Noteikumi visiem vienādi. 5min, tātad 5, nevis 10 vai 12z

M Maiga Graholska 30.08.2019

Lailailai-
Pilnīgi skaidrs - atbilde no Europark. Skumji, ka tas notiek tik rupji !
Atbildot - Jā, tas tiešām tā bija, pavadīju uz Rimi 1.gr.invalīdu- palīdzēju iepirkties ( arī viņi reizēm grib izkustēt no mājas).

C critical thinker 28.08.2019

neņaudi, 5 min Tu varēji reģistrēt ka nu tik, ja vien ceļā uz automātu kāja nesāk niezēt

M Maiga Graholska 30.08.2019

critical thinker - Kļūsti par 1.grupas invalīdu kaut tikai uz 5.min. Neņaudi- pamēģini !

M Mr.mrs 28.08.2019

Nu jaa. Pamēğiniet noparkoties. Tad izkaapt. Izlasīt noteikumus sīkā drukā un tad reğistrēt. Toch nav 5min. Ja europark privat ipashums, lai norobezho, nevis gaida tikai ka kaads nepareizi noparkojas. Ja tik ljoti zheel taa zemes placha neviens neliedz taisit to lavachku ciet

M Mr.mrs 28.08.2019

Man no laukiem nav jāzina sistēmas. Un noteikumiem jaaparedz jauni klienti. Tapeec 5min ir shmaukshana

C critical thinker 28.08.2019

un gluži tāpat neviens neliek tur novietot jūsu automašīnu...

M Mr.mrs 28.08.2019

Nu protams, Jūs noteikti zinat Skrundas Aibes stāvvietas mājaslapu, vai Tartu RIMI...:))

M Mr.mrs 28.08.2019

To pašu saku. Ja kādam traucee lai norobežo savu placi, bet ja plāns ir tikai iekasēt uz parasto cilvēku rēķina... tad lai aizrijās. Tik pat labi es attaalinaati varu nosleegt rēkjinu ar placi, ka vinji maksaa par to ka es tur noparkojos. Taa visa ir izspiešana...