www.sudzibas.lv RV Auto Плохие машины

RV Auto, SIA - Плохие машины

Всем добрый день! В общем долго выбирал машину и мои поиски привели в эту кантору на улице Krasta iela 68B. Приглянулась одна машина, посмотрел её в своём сервисе было всё ок, были небольшие косячки, правда и продавец их починил за свой счёт и то так на троечку. Купил эту машину и не прошло 3 месяца как начались всякие проблемы, походу в двигатель заливали присадку, после замены масла начал движок жрать масло, постоянно выбиватет сажевый фильтр. Чтоб устранить неполадки нужна кругленькая сумма. А у них реклама на сайте, машины для тех кто выбирает лучшее))) Выбрал на свою голову!!! Брали машину в другой фирме с таким же движком, год и никаких проблем! Так что проверяйте трижды перед покупкой!

H

G Grabaza 04.04.2016

NEPERCIET PIE VINIEM MASINAS, vini pardot miskates ar ritinien. Nopirku masinu, pagaja 2 menesi un sakas problemas ar dzineju, pirms pardosanas parbaudes nekadas nav.

2 20069532 01.08.2018

Sveicināti!
Mēģināšu rakstīt īsi, konkrēti un par lietu. Ikdienā pats braukāju ar Volvo, kurš tika iegādāts kā pagaidu variants, bet pārsteidzošā kārtā izrādījās mazāk lūstošs un izturīgāks, par iepriekšējiem auģikiem un bembjiem, bet laikam ejot radās vajadzība pēc lielāka auto, par cik Volvo nebija licis vilties, domas nosliecās par labu šim auto. Auto placī RV AUTO Krastā ielā, biju iebraucis jau gadus 3 atpakaļ un jau tad, tur esošie Volvo likās svaigāki un ne tik morāli noguruši, kā tas, piemēram, bija tepat pie mums Deglava ielā, vai tajā pašā auto SVINKS Pārdaugavā, pat Mūsā tās mašīnas tādas sagurušas likās. Zinājām, ka gribam xc 90, jo jābraukā uz laukiem, vasarnīcu, jāvedā pļāvēji, sīko riteņi un kartupeļmaisi. Katru dienu skatoties SS, neko interesantu ieraudzīt neizdevās, arī pabraukājot apkārt pa plačiem, nekas acīs nekrita. Aptuveni mēnesi atpakaļ, SS ieraudzīju 2011. gada D5 xc 90, kurš vizuāli izskatījās svaigs un nenodzīts, par ko liecināja bildes, kuras nebija taisītas ar profesionālo kameru, bet ar parastu telefonu. Paskatījos, ka auto stāv placī Krasta ielā pie skaja. Otrā dienā ar sievu aizbraucām un tiešām, man pašam par lielu un patīkamu pārsteigumu auto bija kā bildēs. Runājam ar pārdevēju ( kā vēlāk izrādījās īpašnieku Rolandu ), kurš īpaši neiebilda mūsu vēlmei auto pārbaudīt sevisā. Musa Motors nācās pagaidīt, jo pēc pieraksta, bet nu pēc nedēļas bijām uz pilno diagnostiku un saskaitīja 1400 € ar visiem PVN un lietām kas braukšanu neietekmējot, tā pat, arī savs meistars neko neatrada. Kā teica Volvo centrā, jūs atvediet mums jebkuru auto un mēs tam vainas atradīsim.
Kādēļ to visu rakstu, jo pirms skatījos plačus, kur tiek tirgoti Volvo, konkrēti par šo RV AUTO atradu divas sūdzības un vēlējos pastāstīt savu stāstu.
Pie savām problēmām paši esam vainīgi, un šīs nav reklāmraksts, bet pirms auto pirkšanas nepažēlojiet tos 80 € diagnostikai, protams, ka tā no visa nepaglābs, bet nu vismaz sirdij mierīgāk!;)
Un ja jau reiz dīleris saka, ka auto var pirkt, tad kam lai tic?;))
Ne jau Rolands vai tas Juris, par ko te citi raksta, ir tie lielākie žuļiki, kaut gan visi grib nopelnīt un arī mēs paši savās darba vietās ko žuļijam, bet paši esat auni, ka mašīnu nepārbaudat, tā teikt sirdsmieram.
Auto nopirkām š.g. 27. jūnijā un esam nobraukuši 2600 km, pagaidām bez pārdzīvojumiem. Atgriezīsies savs meistars, tad mainīsim siksnas, ruļļus, eļļas.
Nezinu, salīdzinoši ar citiem plačiem, pie Rolanda RV AUTO, vismaz mašīnas nav tik sagurušas un kas attiecas uz to smērēšanu, ko te raksta, tad viņi paši pērk no izsolēm un apdomāties nav laika, kur nu vēl ko pārbaudīt. Lietots auto, īsta laimes spēle!
Pagaidām mums patīk, jo auto jāpērk ar sirdi, jo jāliek iekšā būs tāpat, bet vismaz tādā auto, kurš pašam patīk!

E Edgars 21.06.2021

Labdien.
Pirms diviem mēnešiem iegādājāmies pie RV Auto savu pirmo Volvo s80 2007.g. D5136kw.automāts.
Pēc mēneša sākās problēmas ar dzinēja parkaršanu kas beidzās ar galvas restaurāciju un sprauslu restaurāciju.Uzņēmums kas restaurēja galvu teica, ka neesot vēl redzējis tik nobrauktu galvu.Kaut gan noskrējies it kā 275t km...reāli varot būt arī pie 500 vai 700t km.
P.S.
Es viņiem-RV Auto neko nepārmetu- vairāk vēŗšos pie tiem, kas grasās pirkt.Nepažēlojiet naudu pilnai diagnostikai specializētā Volvo servisā.