www.sudzibas.lv Forevers Aknas, liellopa kuņģi, cūku zarnas

Forevers - Aknas, liellopa kuņģi, cūku zarnas

Man nešķiet, ka dzīvnieciņiem patīk, ka viņus nogalina un pārstrādā gaļā, ko mēs apēdam. Forevers iepērk beigtu dzīvnieku līķus no citām eiropas valstīm (rakstīts viņu mājaslapā sadaļā par uzņēmumu - leģenda un vērtības) , saber garšvielas un pārstrādā tos "gaļā", cīsiņos, speķī un apmāna pircēju ar mārketinga trikiem un skaistām fotogrāfijām, un smalki izstrādātām reklāmām. Vai tiešām ir normāli ēst asinsdesas (desas pildītas ar dzīvnieku asinīm un grūbām) , liellopa kuņģus, aknas un pildītas cūku zarnas?

A AnvoyT 07.03.2018

Bezjēdzīga sūdzība. Ciest nevaru veģetāriešus-demagogus. Par ētiku un 'normām' vari sūdzēties savās domubiedru kopienās. Uzņēmums nav atbildīgs par Tavas izpratnes īpatnībām un vērtību sistēmu.

L Lauris 07.03.2018

Kāda tieši šeit ir uzņēmuma vaina? Vai Forevers vainīgs, ka cilvēka dabā ir ēst gaļu un tev, kā vegānam, tas nepatīk? Ej, paraudi stūrī un pagrauz zāli.

Работяга 07.03.2018

Interesanti ja dombrovsku kungu nokaut, bus jera vai cuku gala :P

davfreim 07.03.2018

Vegāni/veģitārieši/svaigēdāji ir pretīgi uzbāzīgi, sēdi būdā un grauz savu zāli.

Kolta 07.03.2018

Man garšo cepta vista.

donna b 07.03.2018

Kapec tad si sudziba ir tikai par Forevers? Saraksti sarakstu ar visam LV kompanijam, kas ieperk vai audze galu un to pardod. Vai tad tev trapijas kaut kads nesvaigs produkts? UN ja tu galu needi, tad neuzbazies citiem. Es neeju pie vegetariesim un veganiem (dazus pazistu) un nemacu vinus, ko est un ko ne.

S sviesta afēriste 07.03.2018

To sauc par barības ķēdi..Ej pamāci stepē lauvas, ka antilopes ēst ir slikti, jo viņām taču arī sāp...

C critical thinker 07.03.2018

ieraksts garām. bet, kā vienmēr, saskrien gaļēdāji un aizstāv savu prieku kost vistas kājā. 'pagrauz zāli' - tālāk par šo reti kāds tiek :D

LvLynx 08.03.2018

Heh.. Labi ka par mājās audzētu cūciņu, kuru nokāva nav sūdzību.. Nedrīkstētu vēl to ēst!

Veģetārieši / vegāni / svaigēdāji - Lūdzu saprotiet to, ka katram ir izvēle, ko ēst un cik ēst. Kautvai viens ēd zāli, otrs vispār neēd, vai trešais ēd sū__, tā ir katra paša izvēle ko ēst! Neuzbāzieties ar savu dzīvesveidu

Sigita Bronze 10.03.2018

Ja dzīvniekus nedrīkst ēst, tad kāpēc viņi ir tik uzcepti garšīgi?

T TeaMachine^^ 18.03.2018

Kā mani besī ārā tie vegāni, kuriem kā tikai jāuzbāž citiem savā domāšanā, kā arī visiem vairākkārt tas jāparādā. Tā arī gribas tādiem uzdāvināt nogalinātu cūku ar zīmi "apēd mani". Za**bali. Un firmai pilnīgi vienalga, ko Tu domā