www.sudzibas.lv Glass systems SIA Automatiskas karbas remonts

Glass systems SIA - Automatiskas karbas remonts

Sveiki! Informeshu par 2008 gada servisu(uzmetju)
auto Audi 2002gada nojuka autoamtiska atrumkarba. SS.lv samekeleju servisu kurs strada 7 dienas 24 h (vajadzeja atru remontu) Seit ir vel beidzmie linki, parejos jau izdesis, chalis (vienkarshi dara visu ) links http://www.ss.lv/msgss/lv/transport/spare_parts/audio_video/tape_recorders/Vn4LH0hrQF8=.html
vel viens links http://www.reklama.lv/lv/data/transport/autoservice_center/other/bumpers/6011849.html
piederoshie numuri 20017538, 29935776, 20017539.
Mans auto tika aizvest 17.10.08 no Ogres ar evakuatoru uz autoservisu Rīga, Tīraine. Firma "Glass systems" reg. 50003980351 Valdes loceklis Eriks Sarguns pk 180670-10613 I uz vid reg kvitim izrakstija rek. par 150 lvl kā avanss. Kad nodevu auto vins bija izmantojis svesa kooperativa teritoriju. automashinu pecak bija no tas vietas aiztranporteta nezinama virziena un uz mob zvaniem ar neatbildeja! Domajunozagts un jau detalas pardota .pec trim nedelam rasktiju iesniegumu policjai, par laimi policija so sadabuja, tikai tad vins saka dot zinu par sevi, un teica dabushot auto tikai tad ja iznemshot iesniegumu. iznemu iesniegumu pec auto sanemshanas.
Auto negaja ka nakas, bet vins piebilda pabrauka 2-3 dienas, tad ja kas nepatik brauc atpakaļ remontēsim .uztaisiju pienemšanas nodošanas aktu, kur tika atspoguļota remonta kopēja summa un garantijas laiks 24 mēneši abas puses to parakstija. Nobraucu aptuveni 200 km auto karba atkal nedarbojas, auto palika stavosh uz cela. Tagad zvanu servisam kur auto tika taisits, atbildiga persona necel telfonu. Vinam bija man tris zināmi telefoni, un visi tagd ir atslegti. kopejie izdevumi 600 lvl, rezultats ieprieksējais .

rezume, naetdot auto nezinamiem meistariem (uzmetejiem, krapniekiem un ) nekad nedot avasnu, ieraugot Eriku Sargunu izsaukt policju, jo ka izrdadas ir loti populars krapnieks

X xm 09.12.2008

Diez vai ir kada institucijas kas varetu sini gadijuma sniegt palidzibu? bet tadu situaciju ir tusktoshime, likums jagroza.

G Gatis 23.01.2009

Šajā sakarā gribu teikt, ka man bija klasesbiedrs Eriks S., un viņš tika arestēts. Tikai pēctam policija salīdzināja personas kodus un secināja ka arestētajam Ē.S. nav nekā kopīga ar meklējamo - tā lūk mūsu menti reizēm izpildās:(

N Nidejs 02.02.2009

PIrms sadarboites ar kadu parbaudiet google, vai nav kaut kas par siem rakstits

D Deniss 06.03.2009

hei sveiki ja kaads veel kaadureiz lasiis sho raxtu.. komentaarus.. man arii shameejais paraadaa 560Ls.. itkaa atdeva atdeva vislaik.. beigaas saakaas naakamnedeelj tagad nav un taa beigaas nav atdevis joprojaam.. cilveekiem dabuuju samaksaat no savas naudas.. kas nav maz uzskatu bijis nevienaa laikaa.. ne treknajos Kalviisha ne shajos ne naakamajos ne citos.. man arii bija vinja nr bet citi un kaadi 5ci.. 2vus pats bija iedevis.. paareejos kad neceela tos vai bij atsleedzis vnk nagljakaa aizbraucu uz vinja maajaam.. ja pasha nebija satikt sanaaca sievu kura bija sabijusies nepajokam.. izstiijaas.. vinjai neko neteicu taadu lai no manis baidiitos bet par vinju.. zvaniiju uz tiem ceela.. kad uzzinaaja ka es zvanu teica lai paarzvanu peec taada un taada laika un arii vairs neceela.. un kad braucu uz maajaam ciemos atkal neveera durvis valjaa.. pieklauveeju pie loga uzkjeeraas un atkal bij hana.. vaardsakot piedziivojumi bij dazhaadi.. nauda nav joprojaam.. tikvien kaa vinja raxtiita lapa ar paraxtu ka jaa ir paraadaa un atdos tad un tad un taa atkal ar galiem.. laikam buus jaaaizbrauc atkal ciemos.. tanu veel ko zinu ka tad kad man palika paraadaa to naudu zvaniiju uz firmu caur kuru vinjsh bij straadaajis un njeemis preci dazhaadu.. tanu shie arii teica ka panjeemis 20 000Ls priekshapmaksu par darbu.. neko nav izdariijis un pazudis.. bet nu firmai jau ir savaadaak. .tie jau var kko iesaakt pret vinju.. man pagaidaam variantu nav.. tikvien kaa samekleet veel cilveekus kuri ir uzmesti vai kaa taa koopereeties sazinaaties un aizlaist visiem apciemot vinju.. jo cik biju bijis pie vinja tanu nevatreetu teikt ka slikti dziivo.. bet kaagan var buut slikti ja tik daudz cilveekus esi uzmetis.. janu kaadam ir kaada ideja vai veelme apciemot shameejo.. padodiet zinju luudzu.. nr gan te neatstaashu savu bet [slēpt]@one.lv sheit njus varat uzraxtiit kas un kaa un tadjau sazinaasimies.

E ezis 16.06.2009

Ir bijusi lidziga saskarshanas ar to idinu, ceru ka vins reiz sanems pec nopelniem. musdienas ir viegli piekrapt cilvekus, cietejs bezspecigs, likumdoshana jagroza.

D degustators 29.01.2013

Šo komentāru raksta Ēriks Sarguns (79 gadā dzimušais), kuram nav pilnīgi nekāda sakara ar sūdzībā minēto - 70tajā gadā dzimušo Ēriku Sargunu. Diemžēl, sūdzībā minētā Ērika Sarguna dēļ es regulāri tieku vajāts no šī krāpnieka upuriem - tiesu izpildītājiem, policijas un dažādu firmu valdes locekļiem. Vēlreiz saku, man ar šo Ēriku Sargunu nav nekādas saistības. Pirms rakstīt, zvanīt un draudēt man, pārbaudiet personas kodu, kas šajā sūdzībā ir minēts (pārkāpjot Datu aizsardzības likumu). Un padomājiet, vai tas ir tas cilvēks, kas no Jums ņēma naudu un neizdarīja solīto. Pretējā gadījumā tiksimies tiesā. Ne visi Ēriki Sarguni ir slikti

Ņemot vērā, ka reglāri nākas skaidrot par sūdzībā minētas personas krēpniecību zinu, ka:
* kādreiz viņš darbojās būvniecības laiciņā
* tagad izskatās, ka nodarbojas ar mašīnu remontu
* regulāri reģistrē dažādas firmas, kas vēlāk bankrotē. Pēc publiski pieejamiem Lursoft datiem - reģistrēts Rīgā, Ozolciema 32 *****