www.sudzibas.lv Auto Prim SIA Atklāta krāpšana

Auto Prim SIA - Atklāta krāpšana

Uzņēmums nodarbojas ar cilvēku apkrāpšanu. Pa telefonu Jums stāstīs, ka auto ir savesti tehniski kārtībā, visi defekti novērsti. Kad aizbraucu skatīt Opel Astra 1.4l , motors vārījās 110grādos, galvas blīve beigta un eļļa līst no motora, akumulators beigts, bremzes sliktas un lēni ieskrienas auto. Līdz tam biju sazinājies ar šo kantori 6 reizes un teicu ka auto ir vajadzīgs opim un ka braucu ar autobusu no Rīgas uz Alūksni ar ticību ka nav meli, jo auto tiešām būtu naudas vērts ja viss strādātu. Pēc tam man iedeva pamēģināt izbraukt ar audi a3, tas noslāpa nākamajā līkumā. Vairāk auto nemēģināju patestēt. Lūdzu, pat nelieciet cerības uz SIA Auto Prim Alūksnē, Gulbenes ielā 1. Krāpnieki jau no 2013. gada.

J