Vezir

"Pievienojiet uzmanību informācijai!!!:-)))))))))))))))))Šis pakalpojums maksā 1 Ls. Jums ir iespēja ierakstīt disku no jebkurām nesējiem. "šādu "Latvisko" informāciju un daudzu citu Jūs atradīsies Vezir mājas lapā!!!Laipni lūdzam Latvijā!!!Un tieši šadas atbildes jūs saņemsiet, vai arī nekādas nesaņemsiet, jebkurā Vezir fotodarbnīcā Rīgā!!! Pārbaudīts!!!

M Mr.JMT 25.12.2004

Plusi:* Veizr piedāvā vienu no labkajām cenā rīgā par 1-x15 foto pēc izvēles => ar klienta karti 7 Sant.* salīdzinoši ātra apkalpošana ~12 hMīnusi:* neprecīza pasūtījuma izpilde 40 no 300 bildeem nebija vai bija nepareizas* 13x18 neapgrieztas...* arī pēc orteizējās pārstrādes dažas trūka.. un nebija apgrieztas.P.S. man vismaz Matīsa un Barona stūrī tajā ļoti zolīdi atvainojoties n-tās reizes pirmo reizi paņēma atpakaļ uz labošanu, bet otro reizi nenesu ari slinkuma! Pamatojums kļūdai ka jauni darbinieki ;)Kopasvilkums:Var jau būt ka man paveicās, bet ... Iespējams ka es arī nākošreiz riksēšu ar matricu un nesīšu uz turieni fotogrāfijas.

R RE 05.04.2007

Traks tu esi:)