D daktersx 16.08.2008

pēc kirbydomām jādzīvo sterilābalonā, bet kā tad izveidosies bērnam imunitāte, ja vis tik "sterils būs"???tad no mājas ar nedrīkst iet???smieklīgi...un vai tas ceļ kādam pašapziņu, re kāds pan agregāts, kaut cenu nenoplēs...

J jancis 16.08.2008

vai kaads ir stradajis tanii kirby parstavniecibaa kas ir jelgavaa? kadas atsauksmes ir stradajot tur? alga tiek maxata ar visiem nodokljiem? kadam ir bijushi kadi starpgadijumi? aicinajums esoshos darbniekus ari pakomentet ;) bet lielakoties gribu dzirdet tos kuri tur nestradaa.

B boris 16.08.2008

vai kāds var pakomentēt no bijušajiem darbiniekiem, kurš ir strādājis Jelgavā itkā oficiālajā Kirby pārstāvniecībā, kā tur īsti bija strādāt. Nopelnīt varēja tiešām tik cik viņi sola? kāda ir vadība tur?

E Elina 16.08.2008

Ar Kirby es nekad nestradaju, bet stradaju gan lidziga joma: ar udensfiltriem un kosmetiku. Teiksu atklati: kamer vel ir cilveki, kas gatavi klausities un ticet sis firmas augs un plauks :) Nav nekadu saubu, ka sie produkti var but patiesam kvalitativi, bet ne par tadu naudu!!! No si Kirby puteklusuceja menedzeris, kas to pardeva sanem videji 400 EUR, bet ta ka ta ir piramida, tad naudu sanem vel ta menedzera prieksnieks, kas vinu firma atveda un apmacija... Ja vins sanem pat 200 EUR, tad nav gruti saskaitit, ka jus jau no sitiena parmaksajat ap 600 EUR :))) Un talak vel ir direktori, gramatvezi un citi, kam ir jauzdzivojas no si puteklusuceja.
Vai neesat pamanijusi, ka produkti, ka tiek piedavati ar tiesas pardosanas starpniecibu parasti ir loti dargi un "super unikalie un klavitativi"? Ta ir legala krapsanas. Pameklejiet so puteklusuceju ebay, vai kaut kur citur, bet tikai ne no agentiem, ja negribas ta par vien par jauko prezentaciju milzigu naudu parmaksat :)

Lai veicas :) Ceru, ka vismaz viens cilveks, izlasot so, neiekritis. Tad varesu palikt ar domu, ka nerakstiju to visu ta pat vien...

Z zalktis 18.08.2008

Ja cilveeks grib dziivot steriilaa videe, tad lai iztiira maaju un neiet aaraa uz ielas un cilveekos.Taapat no tiem putekliem un mikrobiem mums neizvairiities.Ja cilveekam nav kur citur naudu likt, vinjs protams var pirkt daargas mashiinas, kyrbi un daargas maajas.Lai njemtu krediitu del kyrbi, tas nav praata darbs.Ja cilveeks ir tiiriigs, vinjs taapat iztiiriis savu maaju, bet ja cuuka, tad arii Afrikaa cuuka.

A anonims 18.08.2008

Labdien, gribu izteikt savu viedokli shai sakara.Es stardaju shini kompanija un veicu demonstracijas.Stradaju sava prieka pec, jo patika komunicet ar cilvekiem.kad uzzinaju vis par Kirbiti un ko tas spej, man nebija kauns piedavat sho preci, jo patiesham tam nav analoga un nevoens cits to nespej paveikt, jo puteklusuceji strada pec cita principa, it ipashi man patika ka tas var izvilkt putekluerces no matracha kas tur dzivo sava priekaa.
naudas zinaa, gan tas ir par dargu, jo pardevejs vien pardodot vienu gab.nopelna apmeram 200ls, plus no ta cenas nopelna vel direktors un augstakstavoshais shefinsh, ta ka Kirby pashizmaksa apmeram ir 500-800ls.
bet tas ir pats labakais ta vai shaa.paldies

E Elina 18.08.2008

Nu neviens jau neapstrid to, ka putelkusucejs patiesam ir labs, bet stulbi ir parmaksat vairak par 100% ta pat vien. Gan jau var atrast citu izeju ka tikt pie sis lietas, nebarojot papildus vismaz kadus 3 cilvekus... Un 500 lati nav pasizmaksa, jo ja 200 latus nopelna pardevejs, vel tik pat direktors un vel kads, un vel firma vai parstavnieciba par so naudu ir jauztur, tad jau visticamak pasizmaksa ir ne vairak par 200-250 latiem. Es kad pardevu kosmetiku cena tai bija pari 10 latiem, bet pasizmaksa 3 lati... Rekiniet pasi...

. . 18.08.2008

Lv kirbijam uzcenojums ir 60% no rūpnīcas cenas. Nez kāpēc nevienu neuzrauc, ka visādām lētākām precēm uzcenojums ir pat vairāk kā 100%?
Un tas gudrinieks, kurš te atkal par darbinieku algām runā, tev liekas, ka citur tā nenotiek, ka algu no pārdotā saņem visi, kuri strādā, lai preci pārdotu?Pēc tavām domām tur kaut kāda labdarība notiek, pārdevēji un visi citi strādā bez atalgojuma?Jādomā ir ar galvu.

P pārdomas 19.08.2008

Gribu papildināt par to pirkšanu no ASV. Iepriekš tā cena kas tika norādīta tā bija solāma cena nevis gala cena. Parsvara cenas svārstas no 550 - 800$ atkariba no kopmletacijas un no ta vai ir jauns vai lietots.
Par sutījumu man jamaksa aptuveni 150$. Jārēķinās arī ar 18% PVN nomaksu par sutijumu no ASV = 550 + 18%.
Personīgi es atradu sodien pa 600$ -> jauns, aksesuāri un ar šampūnu mazgājamais veķis. piegade 178$ ASV pasts usps.com lidz 10 dienam piegada. Caur USPS pastav neliela iepspēja, ka man nebus jamaksā 18%, bet tas ir kā paveicas :).
Un pēdējā galvas sāpe ir parveidotājs no 220v -> 110v. Ceru ka info par to ka ķirbim ir 500w jauda nozīmē, ka parveidotājs varetu tepat Latvija maksat ~20 - 30 Ls.

E Elina 19.08.2008

A ka tu zini, ka uzcenojums ir 60%? Vai si informacija ir kaut kur pieejama? Pats izdomaji?

D daktersx 19.08.2008

ko jūs piesējaties tai nabaga ērcītei???viņāi ir arī noteicoša loma veselībvai...un kirby tik liek akcentu uz to...bet tad jau arīu gulta jāizsūdz nepārtraukti...glupi...rāda tik visiem tās palielinātās bildes...paskatieties savu ādu tuvplānā tad tā ērcīte būs gluži modele uz tā fona...

A Aigars 20.08.2008

vispār jau smieklīgi komentāri ir te dažviet

es tāds vienkāršs lauku puisis - ticu tam ko redzu

reiz atnāca pārdevējs (laikam normāls, cilvēcīgs cilvēks trāpījās), parādīja. neko neuzspieda. tikai parādīja

un man viss tapa skaidrs

visvairāk patika tas, kā vīrs ieberza līdzpaņemtajā paklājiņā jūrmalas smiltiņas (ak mī un žē - varēja tak neberzt - tāpat man pilni paklāji ar smiltīm bija) un palūdza iztīrīt ar manu nopirkto dārgo putekļusūcēju

es centos

tad tas vīrs uz paklājiņa uzlika savu KIRBY un ... UN! ... UN!!! ... ... IZCĒLA VISU ĀRĀ

ja jūs zinātu - kā es domās gānījos, lai gan muļķis jau esmu pats - sākumā ņēmu no kaimiņiem to rainbow, tad man iesmērāja to lux (ko te daži komanti vai debesīs ceļ). ne viens ne otrs galā netika

es izšķiru lietas un saprotu, ka labas lietas lēti nemaksā

un man ir vienalga - cik viņi pelna. tur esot pāri par 200 patentiem. uz katru pa desmitniekam ...

manis pēc. taču es nenožēloju ne kripatiņas iztērēto naudu un dzīvoju tīrā vidē. pēc sterilitātes nedzenos, taču kad gribas tīrīt - tīru. un ir rezultāts. un ir gandarījums par padarīto darbu

tā ka tā, jauku dienu visiem ... :)))))

A Aigars 20.08.2008

starp citu, par tiem uzcenojumiem - piens pie tantiņas maksā santīmus 20. esmu dzirdējis ka pienotavas no zemniekiem pieņemot par santīmiem astoņiem, deviņiem. un tad to pienu pārstrādā: pienā (kuru var uzglabāt mēnešiem), kefīrā, rūgušpienā, sviestā, krējumā, paniņās, biezspienā, utt ... . tur gan sanāk uzcenojums, vai ne? :)))

ā, kā jau teicu - jauku dieniņu! ... :)))))

N njaaa 20.08.2008

ak diessss, ko juus tur njemaas... "visi kas slavee kirbiiti ir pashi izplatiitaaji"... varbuut kaads ar ir izplaiitaajs :D vakar dabuuju kkirbi maajaas... iztiriju visu iztabu (kaut gan pirms tam izsuucu ar savu parasto suuceeju)... peec tam apskatiijos kirbyy maisu, saspiedu ar rokaam vienu stuuri un sapratu, ka tur vismaz 1/2 kg visaadi netirumi, puteklji un kas veel nekas.
Nesaku ka visiem nu tagads jaapeerk tais puteklju suuceejs - cena tieshaam ir nesameeriigi augsta, tie ir %.. .. automashinaam taksh ari ir uzlikti procenti.. un tapeec mees vinjas nepeerkam?
Kirby ir labs, tam ir 3 minusi - augstaa cena, sklajums un visu to sljuutenju un uzglaju kkepiigaa noaminja... tachu ja grib lai maaja butu kaut cik tiraaka tadm an taadu vajag...
protams ka tie izplatiitaaji visaadi censhas pierunaat, demonstreejot... tas ir vinju darbs

A Anonīms 29.08.2008

Viss ko es varu pateikt ir tas, ka reāli bļaustās tie, kas šo aparātu nevar nopirkt, jo dzīvo pārāk trūcīgi, un konkurenti ja vispār kaut vienu var par tādu nosaukt (tas jau ir lielākais kompliments LUX un rembo). Kad redzeju uz ko ir spējīgs Lux (pilnīgākā miskaste) kad būs demonstrācija pajautājiet kapēc viņam ir priekšā un pakaļa restotie filtri, un kapēc tad kaste kur glabājās putekļu maiss ir pieputējusi, jareiz visi sūdi nonāk tikai maisā. Interesanti bija pavērot, kā apdirsas Lux pārstāvis, kad es demonstrācijas beigās izvilku no pieliekamā kirby un teicu lai pamēģina šo pārsist. Šamējais momentāli savāca savas pekeles un pat īsti uz redzēšanos nepateica.

Lietoju Kirby jau kādus 4us gadus jā nopirku no LV tā saucamajiem šarlatāniem. Toties vienīgais ko es viņam mainu ir putekļu maiss 1xgadā. Laikam esmu ideots Jūsu prāt, to ka neesmu nopircis kkādu sūdu un dzīvoju nedomājot vairs par tādām lietām.

Visu labu! Ar pozitīvu. :)

E Elina 01.09.2008

Te jau sanak nevis sudzibu web lapa, bet gan Kirby izplatitaju forums...

; ;) 02.09.2008

Piekrītu Elina'i - atraduši vietu bezmaksas pareklamēties.
Pat ja sadomāsiet pirkt šo burvju ierīci (līdzeklis pret visām pasaules kaitēm), kurā es īpašu jēgu neredzu, tad ir vērts pameklēt un pasūtīt no ASV vai citas EU valsts, nevis maksāt spekulantiem x3 reizes dargāk. Un kaut ko tādu pirkt kredītā ir vispār vājprats.
Tikai manas domas.

J jancis 03.09.2008

putekļusūcējs par šo cenu ir līdzvērtīgs kā cits paņemtais profesionālais tikai Kirby maksa 2 x vairāk. Esu arī sašutis par cilvēkiem kas tur strādā - nekaunīga attieksme, mēģinājumi par katru cenu iesmērēt. Bet skaidrs jau kapēc. Degviela apmaksāta netiek, alga ir NEOFICIĀlA (bez dokumentiem), un aicināti uz pārrunām tiek nevis Pārdošanas speciālisti, bet kad duriki kuriem nav ne mazākās nojausmas par ekonomiku utt. tas ko tur viņiem iemāca tā mēneša laikā ir ok, bet tīrā psiholoģija (hipnoze).

Pasūtot šo mantu ebay Tev nezūd nekādas garantijas un nekāds čakars nav. Laiks kas tiek patērēts sūtot mantu atpakaļ ir līdzvērtīga šeit esošajam. Šeit nereti aģenti pastrādā mēnesi līdz 3 un aiziet jo saprot ka nekāda saldā maize strādāt tur nav, ir cilvēki kuri aiziet tamdēļ ka nesamaksā algu!

Gribētos kaut VID izlasītu šo un pārbaudītu Jelgavā atrodošos Kirby pārstāvniecību un izbeigtu šo "muhļāžu ar nodokļu nemaksāšanu!

J jancis 03.09.2008

tas ka šeit reklamējas tas Kirby parāda tikai to cilvēku neprofisionalitāti, kas tur strādā, pareizāk teik pašu aģentu neprofesionālismu. Manā skatījumā tie ir jaunpieņemtie aģentiņi, kas meklē veidus kā lai nogrūž preci un sadomājušies ka internetā viss plauks un zels un nauda nāks griezdamies. runājot par patentiem - nauda dar savu, ja visiem būtu nauda domāju patentētu visu un itin visur. Tapēc nevajag gvelzt sviestu ka viss ir tik kruts - logiski ka patenti ir ja šim visam aiz muguras stāv pasaulē bagātākais cilvēks!

Neesu redzējis nevienu labu firmu kas reklamētos šādā veidā, kā to dara Kirby pārstāvniecības aģenti. varbūt štatos no kurienes tas viss nāk arī viss ir ok, bet mūsu valsti visi meklē durikus un protams ir kas uzraujas, kā piemēram pensionāri kuri nākamajā dienā nez kapec pamostas un ir izbrīnā kapēc viņi ir nopirkuši šo mantu... hipnoze! Tiem kam pietiek dūšas arī izmet arā sōs nekauņas bet ir tādi kuri tic tam visam un tādus ir itin vienkārši apvārdot :)

lai veicas :)

T tanja 04.09.2008

Njaa.. pie manis arii vinji bija.. un zvaniija tam, tip, shefam un sarunaaja atlaidi, viss bij ok.., iznjemot peedeejo pusstundu- taa shausmiigaa uzbaaziiba ar to pirkshanu.. vinjiem skaidri pasaka, ka nee.., bet vinji neliekaas mieraa.. Es saprotu, ka tas ir vinjiem darbs, bet nu es neteiktu, ka vinji slikti dziivo pashi, ja reiz vareeja atbraukt ar ljoti krutu BMW, veel pie tam, vinji bij arii ljoti labi, daargi gjeerbushies.. neticu, ka vinju shefs iedod vinjiem mashiinu un dreebes un tad atnjem :p :D un veel saka, ka vechinjas shito peerk..