K karina 26.10.2008

Angelika, jums laikam pat sev kauns atzīties, ka esat tā iegrābusies! Aparāts nekam nav derīgs, dārgs, smags un skaļš. Un ar tīrīšanas kvalitāti arī tā ir kā ir ( par tādu cenu jau nu varēja uztaisīt kaut ko tiešām labu!)

L linda 27.10.2008

pedejais mesls, kurs nav verts tadas naudas.

A anja 30.10.2008

Ak Dievs, Pilns SS sludinājumu serveris, kas grib tikt no tiem krāmiem vaļā, teikšu, ka pēc bildēm viņš neko nav labāks par Scarlett - nu tāda ģešovka. Atslēgas vārds - aitas.

M mezhavecis 30.10.2008

Man jau patīk tie fanātiskie komentāri, ka vot mēs kritiķi esam kapeikpisēji un tādā garā. Nu bet tas ir tikai putekļsūcējs nevis kaut kāds cilvēces brīnums. Nez kādēļ līdz šim cilvēce ir iztikusi ar esošiem līdzekļiem, bet tagad vairs nevar.

Tāda sajūta, ka viens otrs to vien dara, kā tīra un sūcina māju. Un tā sterilitāte bērniem veicina slimīgumu, alerģijas, jo neveidojas pieradums.

Es tādu sūdu nepirktu un naudu ieguldu noderīgākās mantās. Mans 20Ls vērtais sūcējs dara savu darāmo un nav nekāda nepieciešamība pēc labāka. Man ir alerģija pret putekļiem, bet neesmu pamanījis, ka pēdējos 5 gadus būtu kādi saasinājumi veselībā. Tā kā fanātiķi par veselīgumu patur savus komentārus pie sevis.

U Upitis 02.11.2008

Es gandrīz nokritu no krēsla lasot šos komentārus. Dikti smieklīgi ...
Konsultanti pa visu mēģina dikti jo dikti paslavēt ... pff ...
Es tādu aparātu nemūžam nepirktu, pat ja viņi man parādītu ka ir izsūkuši peli no viņas midzeņa kas man dažreiz grauž vienā sienā. :D
Man pietiek ar philips aparātu. Maksāja pie 100 ls. Ir iespēja arī ar viņu mazgāt. Dažreiz noder. :)Bet nu vai tad bez tās brīnummašīnas es tagad atstiepšu kātus no šausmīgajiem putekļiem. :D
Par tādu naudas summu es labāk aizbraukšu uz Havaju salām un atjaunošu savu veselību.

Un par tiem bērniem - ja viņi dzīvo gandrīz vai sterilā vidē tad aizejot uz veikalu vai skolu saķers katru baceli. Ir taču bērns jānorūda, jāveidojas kaut kādai imunitātei.
Tas arī attiecas uztiem gaisa tīrītājiem. Vienu brīdi bija te bums. Fuflo tas viss ... Klausiet veselo saprātu !!!

N Nata 04.11.2008

Mana mamma nesen nopirka, tagad ļoti grib pardot... Ar to viss ir pateikts.

R Ritvars 05.11.2008

Sveiki, visi tie, kas lasa šo manu komentāru. Ja es ar tā palīdzību izglābšu kaut vienu, tas jau būs labi.

Es neko nēpārdodu, bet gribu jūs visus pabrīdināt par Kirby.
Tie kas viņu nopirkuši Latvijā, jūtu jums un jūsu ģimenes budžetiem līdzi.
Tie, kuri nav pirkuši un neko par to nezin, lūdzu iepazīties ar to, līdz kam nonāk cilvēki, kas tos nopirkuši un tagad nezin ko darīt, jo iekrita pa nopietno. Tas ir lasāms arī šeit:

Nepažēlojiet laiku, un izlasiet (es joprojām esmu šokā, jo paraksīju ar viņiem līgumu, bet devu tikai rokas naudu, 170.00 LVL, un tagad mēģinu brutāli dabūt to atpakaļ. Pašu sūcēju neiegādājos, jo šie pim**i teica, ka vajag izrakstu par maniem ienākumiem. Es sev nepiedotu, ja nopirktu.). Pēc tam spriediet paši. Es izlasīju sudzibas.lv gandrīz pēdējā brīdī, man maz atlika, lai atdotu par to 1704.00 LVL (summa līgumā, kuru savas glupības un mūžīgas visiem ticēšanas pēc parakstīju arī). Strādāju viens pats ģimenē, ir sieva, bērniņš . Laikam Dievs ir šajā Pasaulē, un man ir patiešām labi kolēģi, kas mani atrunāja gandrīz līdz izmisumam 1h. Biju dusmīgs uz tiem, bet nākošajā rītā visiem trijiem teicu - paldies, ka paglābāt. Es teicu tā - jūs paši esiet lo*i, ka neticiet man un tam, ka Kirbis ir tiešām labākais, jo sūc ~ 95% no visa ārprāta, kas dzīvoklī vien ir. Un tā tālāk, un tā joprojām. Man paveicās. Es nenopirku un no rīta esot darbā teicu kolēģiem paldies, ka atrunāja. Ja ir interese, lasiet lūdzu tālāk:

Man pietika ar šo informāciju no Arvja, kas atvēra man acis un es nenolo*ojos (atvainojiet, ja rupji):

"Latvijā ir 2 lielie kantori, 1 Rīgā, otrs Daugavpilī. Tie iepērk aparātus vairumā no rūpnīcas par 500$/gab. Visa plastmasa (dažādi uzgaļi utt.) nāk no Ķīnas, Hamburgā viņiem ir galvenais kantoris, saucas [slēpt]@Fenzer (interesanti, kāpēc ne Kirby??), tur visu nokomplektē un sūta pa Eiropu. Latvijā zem 2 galv. birojiem ir vēl 13 mazāki birojiņi, tie pērk mini koml. par 740 Ls, pēc tam atdod tirgot konsultantiņiem, kuri tirgo par 1511 Ls. Kur te kaut kas saistīts ar rūpnīcu? Mazo ofisu priekšnieks "uzliek" pa virsu ~400 Ls, un konsultants vēl 250 Ls. Tā cena veidojas un Kirby, īstajai kirby rūpnīcai nav nekāda sakara ar šo "tirdzniecību" (ne velti Latvijā nav firmas ar nosaukumu Kirby, tā "pārstāvēšana" ir pašu tirgotāju izsūkta no pirksta." (beigas)

Un tagad, cik tad ES būtu uzdāvinājis:
mans līguma cipars: 1704, - LVL.
Bāzes komplekts + turbo birste + ierīce paklāju tīrīšanai (iekļauti 193, - LVL tajā pašā kopējā cenā).
Es iedevu šim pim**m 170, - LVL (10% no summas), un parakstīju sākotnējo līgumu. Piekritu kredītam uz 2 gadiem ar pārmaksu 72.00 LVL. Un tik tiešām, arī man šis smērēja, ka labāk ņem GEmoney, jo tā ir labāk. (Vot, cūka, tāds.)
Rēķinu: 1704 LVL - 500$(250 LVL) - 400 LVL = 1054, - LVL pārmaksa (tā ir reālā un faktiskā gala pārmaksa). Sīkums, vai nē, mīļie? Mēs taču varam to atļauties, kā nekā mūžīgā garantija (patiesībā ir "tipa" 5 g reālā un 30 g garantija uz to, ka varēs dabūt detaļu remontam utt.). Patiesībā, piemēram Vācijā, tiek doti 36 mēneši un guli mierā. Ko tad tā, dārgie? ..

Manā gadījumā ir ~ tā: 1704-740-400= 564 LVL. Šo summu sadala pats Kirby konsultants, (kas "smērē mūs ar vazilīnu" sava seansa laikā) un tā rokas nauda iet viņa menedžerim (man tie bija 170LVL, kā jau teicu). Un šis losis, būtu saņēmis: 564-170= 394 LVL. Tā ir viņa peļņa TIKAI NO MANIS VIENA!!! Bet es taču esmu kruts džeks, un man VAJAG sūcēju par gandrīz 2, 000.00 LVL. Užass.

Uzmanieties!
Tajā brīdī, kad šis lunis pilda līgumu, viņš nepiedāvā to izlasīt, kā tam būtu jābūt. Pat ne vārda. Kad saraksta, iedod pilteni un burksa, ka vot, raksti te un miers. Parakstās. Viena kopija man, divas viņam.

Līguma otrajā pusē ir rakstīts, ka parakstot šo līgumu, pircējs apliecina, ka ir saņēmis atteikuma veidlapu. Es neko tādu neesmu saņēmis. Rīt zvanīšu uz firmu, un ātrāk anulēšu līgumu, lai nesanāk kakas.

Pie mums bija keks no Jelgavas. Uzņēmuma nos. ir: SIA "ARKY", Meiju ceļš 2, Jelgava. Tel. 63081303.

Un tagad paši spriediet, vajag jums to vai nē.

Vācu eBayā jauns komplekts maksā 1500.00 EUR. Piegāde līdz LV ~ 30 LVL. Cik ir kopā, mīļie? Paskatieties lūdzu aptuveni faktiskās cenas tam šeit: www.ebay.de .
Baltkrievijā ir vēl lētāk (man ir radi tur, mēģināšu pajautāt, lai noskaidro).

Subjektīvs slēdziens:
Mīnusi: nedrīkst pirkt LV robežās, jo neadekvāta cena.
Ļoti skaļš, patiešām skaļš. Ja ir mazs bērns - uzmanieties! Lai nav jānožēlo pēc tam.
Plastmasa ražota Ķīnā, pats gan ir no ASV.
Čakarēšanās ar visu trubu maiņu un likšanu. Sievietēm tas reizēm neattaisīt, jo ieklemmē.
Ražotājs suportēs tikai oficiāli iegādātos aparātus, ar dokumentiem!
Ļoti daudzi, kas ir nopirkuši to Latvijā, vēlāk paliek pie sasistas siles, kas tas ir jāremontē. Konlultanti mainās ka strādnieki Rimiķī, un pastāv liels risks nesazvanīt pašu uzņēmumu, jo daudzi to nesaņēma, viņus atšuva un pasūtīja pats uzņēmums. Kāpēc tad SS.LV ir 21 sludinājums, kur STEIDZAMI vēlas tikt vaļā no tā, lai kaut santīmu dabūtu atpakaļ no summas, ko samaksājuši? Padomājiet taču, vai pasaulē labāko sūcēju kāds vispār pārpārdotu kādam, ja tas ir tik kruts. Domājiet paši, paši mācamies us savām kļūdām. Es arī.

Plusi:
par adekvātu summu ir vērts iegādāties, jo perfekti tīra mīkstās mēbeles, drēbes, paklājus, koka grīdas.
Patērē 635W.
Samērā smuks dizains.
Daudz patentēto tehnoloģiju.
Tas nav tikai putekļusūcējs, bet ir tīrīšanas iekārta.
Ja jums ir auto, Kirby jūs glābs.
Jāpērk Baltkrievijā, Vācijā vai UK. Var no ASV, bet viņiem ir 110V. Jāmeklē pārveidotājs.
Ideāli var piekļūt praktiski visur.
Ierīce tiešām laba, bet ne par tādu cenu.

W Word up 10.11.2008

Eu, Kirby aģenti! Pietiek te sev pakaļu laizīt un pusstulbo tautu mānīt. Sēž te un ar 10 dažādiem nikiem stāsta cik tad jūsu maizes pelnītājs ir labs. Reāli smieklus uzdzina :))))
Pats reģionālās izstādēs uzstājos - normāli cilvēki pie trūcīgā Kirby stenda nepienāk. Tikai lohi, kuriem viegli piepūst ausis ar 5 kursus iemācītām muļķībām! Jums pašiem smadzenes ir izskalotas, ka neredziet neko vairāk par savu Kirby :))))))))))
Nu reāls lohu bars :D
Cik kazu, tik cirpēju.

K Koлобок 10.11.2008

портал называется "sudzibas.lv" значит хорошие отзывы это однозначно реклама :) Пылесос хороший но не стоит етих денег. Просто это так сейчас ведут бизнес, можно взять кусок говна и ходить по квартирам продавать за 200 латов и всегда найдется доверчивый человек (обычно это пенсионеры) который купит в лизинг или отдаст накопленное потому что не может отказать, а им трудно отказать, они так мозг ебут. В России даже открываются конторы юристов специализирующиеся на помощи в анулировании договоров с "Кирби" :) Если бы у меня было много денег, то я бы может и купил бы т.к. пылесос хороший. Но народ кому это не по карману - ПОДУМАЙТЕ. если уж вы решили потратить 1200 так хоть потратьте её на что то полезное или на чтото, чего хотите. И скажите спасибо тому человеку кто пришел к вам в дом и показал что у вас грязно, так как после этого можно идти в магазин и покупать пылесос за 200 латов, ненамного хуже чем "Кирби" и 1000 потратить на что хочешь. Мне также жалко людей которые этот пылесос вам демонстрируют, очень неблагодарная работа, скока раз их посылают, закрывают перед ними двери + демонстрации впустую :) И я вообще все это пишу из черной зависти к людям которые делают деньги из воздуха :):):)

N NaurisA 10.11.2008

Kirbī ir ļoti labs aparāts, protams esmu pārliecināts ka pērkot spēcīgi pārmaksāju, bet cepuri nost tam čalim, kas pārliecināja tik skeptisku cilvēku kā es, viņš bīja nopelnījis bonusu no manas puses. Teikšu atklāti, agrāk mans puika 2 gadi bieži slimoja ar bronhiālo astmu, bet nu jau gadu, kopš mums ir kirbi problēmu nav. Nezinu, vai pie tā ir vainīgs aparāts, bet noteikti zinu ka bērnu veselība ir manāmi uzlabojusies. Seciniet paši uz ko jūs taupiet.

S sintija 12.11.2008

tāds ārprāts, man paziņa tur strādā, kad stāsta, kā viņiem tur viss notiek, liekas ka tiešām kā kaut kādā trako mājā, kautkāds ārprāts tur. slimi cilvēki strādā...

J janispeteris 19.11.2008

tur tiek smuki paskalotas smadzenes, cilveeks nopeerk to aparaatu 2x dārgāk nekā normāli pa kautvai ebay. un domaa ka ir to nopircis pa baigo atlaidi, jo redz tas izplatiitaajs var kljuut par meenesha labaako darbinieku ja paardos jums to aparaatu un tapeec uztaisiis baigo atlaidi, visaadus aksesuaarus uzdaavinaas, veel tieshi prieshnieks zvaniis un prasiis, kur shis ir, un vish staastiis ka atrodas ljoti jaukaa dziivoklii pie ljoti jaukas Kalninjshu gimenes, utt. pashi kas ir izplatiijushi taas hujnjas, ja vinjiem un vinju tuviniekiem tos vajag, pasuuta tikai no aarzemeem par daudz mazaakaam naudaam.

G gatis 19.11.2008

man tagad tieshi notiek tiesa, kuraa apsuudzu vienu to kantori. zvanija vinji, sieva paceela un piekrita ka shie atbrauc, bij jau uzreiz skaidrs ka nenjemsim, bet nu lai brauc patiira, pareeksim un ataa. kad tas tipinjsh saprata ka nekas nesanaaks, saaka kautka njirgaaties par mums, un kad jau stingraak paluudzaam lai vinjsh atstaaj muusu maaju, vinjsh pieceelaas, iespeera pa zurnaalu galdinju, tas aisitaas aizsliideeja un atsitaas pret tumbinju un kaa staaveeja jauns liels daargs televizors.

rezultaataa sabojaats televizors, sapleests tad galdinjsh un 2 mob telefoni, kuri atradaas uz taa galdinja kad teljuks tam virsuu uzgaazaas.

vinjsh jau gribeeja mukt, bet tika nolikts gar zemi un gaidijaam policiju. shis pa to laiku pazvanija shefam, aatri atbrauca 3 kuilji, ielauzaas pa durviim, bet nu parlaimi mees arii bijaam 3, un ne sliktaakaa formaa par vinjiem. reaali saakaas kautinjsh, ar asiniim, zilumiem, un vienam no tiek kuiljiem laustas ribas. policija atbrauca un visu paartrauca ar briidinaajuma shaavienu griestos.

ja viss buus kaa vajag, par tiesaa ieguuto naudu varēsim uzcelt pirti un nopirkt 2. auto gimenei.

L linda 19.11.2008

Gati, nu jums ka bojevika gaja ar zilumiem un izdolbitiem zobiem;)Uzmet sos labi tiesa, lai visam muzam maciba uzplijigam maitaam.

L linda 21.11.2008

www.ssds.lv ievietoju sludinajumu par so aferistu trikiem, tak mani tur noblokeja.kirbuliem pravda glazi kolet:(

H hmm 21.11.2008

nopeerkam Karcher uz 200Ls un dziivojam laimiigi!

B Baiba 21.11.2008

Līdzīgs Kirby ir Lux putekļsūcējs.Ļoti labi izvelk visas puetkļu ērcītes un putekļus no dīvāniem un mad'račiem.Strādā klusāk nekā citi putekļsūcēji.Ir ērti lietojasm un nav smags.Es iegādājos par 1000Ls pirms gada.

A arī man ir 22.11.2008

Nu, arī manai mammai ir kirby. Nopirka jau krietnus gadus atpakaļ. Joprojām strādā. Aparāts ir izcili labs, BET... Tas ir nenormāli smags un nenormāli dārgs. ja šādu aparātu vienkārši pārdotu veikalā par zemāku cenu, tad pircēju būtu krietni vairāk, jo mēs esam cilvēki ļoti skeptiski un bailīgi uz apčakarēšanu (kas ir pilnīgi normāli). Tās prezentācijas jau ir tieši tā lieta, kas cilvēkiem visvairāk nepatīk. Vakar arī pie mums viens pazīstams čalis ar savu menedžeri atnāca savu mēneša plānu izpildīt. Nu, bija žēl skatīties kā viņš stāsta par putekļu ērcītēm un to izraisītajām slimībām. sāka puisis tīrīt mūsu paklāju - percīzāk sabojāja, jo vini paņem un ar skoču ierobežo paklāja laukumiņu, iztīra un paliek tas iztīrītais laukums istabas vidū. Viss paklājs kāds bijis, bet viens pleķis ir tīrs, kas drīzāk izskatās pēc netīra.
Patiešām, labāk pārdotu vienkārši jebkurā (vai arī specializētā) veikalā to putekļu sūcēju un miers. Katram cilvēkam ir aizņemts dienas ritms, tad vēl jāmēģina pieklājības pēc iestarpināt savā aizņemtībā prezentāciju, kuras laikā jūties kā sektants, kuru grib pierunāt. Es jau piekristu tāpat uz to putekļusūcēju, bet mani, piemēram nenormāli besī tās prezentācijas ar standarttekstiem, kuriem nez vai vispār pats prezentētājs tic.
Un, vēlreiz... Kirby būtu ļoti labs, ja nebūtu prezentāciju marazms...

L Lepi 22.11.2008

Ja kādam mājās ir sarkans paklājs tad var braukāt taisni, pa labi un pa kreisi un ja nav mēbeļu. Zem dīvāniem aiz dīvāniem un kaktiņus navar sasniegt. Man bija līdzīgs.

J Juris 22.11.2008

Ir tāds jocīgs agregāts!