I inta 06.10.2008

Nu un ko tad iztīrisi ar to KIRRBY UN MĒNESI VAIRS NEBŪS NEKAS JĀDARA, smiekli nāk, ja jau ir mazs bērniņš, tad istaba jākopj visu laiku un ar ko tad viņš ir tāds kruts no parastiem?

K karina 06.10.2008

Kruts tas ir tikai ar cenu, ar šausmīgu troksni, svaru un piesmirdinātu gaisu. Labi tīra tikai paklājus, vairāk arī neko. Ja ir paklājs par n-tajiem tūkstošiem, tad jau kirby var iegādāties. Bet var 1x mēnesī uzaicināt uzkopšanas firmu un tā iztīrīs tīrāk par kirby.

I inta 06.10.2008

Pilnīgi piekrītu!

D Dimon 07.10.2008

Mne KIRBY nravetsa ! Luchaja tehnika v Mire !
Ja pravda nekupil no ja obezatelno kuplju !
Dorogo koneshno no mne vazhneja zdaroveja !
seravno ja eti dengi gde nebutj pratusuju...))

K karina 07.10.2008

Par veselību Kirby gan nerūpējas, tāpat kā par tīrību. Jūs patīriet nedēļu, un pēc tam pārstājiet tīrīt - uzreiz sāksies veselības problēmas. Un Kirby jau nu noteikti nav labākais. Pārāk daudz trūkumu par tādu astronomisku cenu.

L linda 07.10.2008

Dimonu, a ti dva pokupaj, skidku dadut;)))

I Iluta 09.10.2008

Mums ir rados ir gjimene, kas nopirka Kirby. Goda vaards, man nav zjeel, un man nebuutu zjeel, ja vinji vareetu to atljauties. Bet realitaate ir taada, ka dziivo vinji no rokas mutee, velk no krediita liidz krediitam, un gaida, ka kaads paliidzees vinjiem, nabadzinjiem, savilkt galus kopaa. Un skumjaakais ir tas, ka maaja vinjiem nav tiira - savaas maajaas es varu gaishaas zekjees paaris dienas staigaat, aizejot pie vinjiem, apavus labaak nevilkt nost; un puteklji ir ne tikai uz griidas, bet var redzeet, kaa pat tie rinjkjo ap televizoru. Ko es no taa secinu? Ka Kirby iegaadaashanaas maaju tiiru nepadara un ka mana maaja ar Philips putekljusuuceeju ir tiiraaka nekaa dazjam labam ar Kirby.
Un man patieshaam ir zjeel, ka tieshi tie visneaizsargaataakie pret Kirby paardeveeju uzmaaciibu ir tie, kuri nevar to atljauties - cilveeki, kuri nepelna daudz, un taadeelj vinjiem ir kauns, ka vinji nevar kaut ko nopirkt. Tieshi nabadziigaakos ir vieglaak nokauninaat un iedziit kompleksos ar to, ka vinji it kaa dziivo netiiriibaa ( un ja vinji izteerees 1200 latus putekljusuuceejam, tad vinju dziive ies uz augshu).
Un taadi argumenti kaa "nu ko juus staastat, ka jums nav naudas?! pat apkopeeja no manis ir shaadu putekljusuuceeju nopirkusi!" tikai liecina par to, ka cilveeki, kas labi pelna un ir par sevi paarliecinaati, var droshi runaat nekauniigajiem paardeveejiem pretii un pasuutiit vinjus triis maajas taalaak, tachu tie, kam naudas nav, pazemojas un pakljaujas iebiedeeshanai...

K karina 09.10.2008

Jā, nekaunības viņiem pietiek. Kad lūdzas, lai piekrīt prezentācijai, tad apgalvo, ka tikai gribot parādīt, nodemonstrēt tehniku, bet tikuši mājās sāk lietot tādus argumentus kā- jums taču patīk tīrība, jūs taču negribat, lai jūsu bērns slimotu, jums patīk elpot tīru gaisu, jūs varat atļauties maksāt 1Ls dienā, jums nekad nebūs jāmazgā grīda utt. Ja iebildīsiet ka dārgi, jums sāks stāstīt par salūzušu TV, ledusskapi utt., sak tam jūs naudu atrastu, ņemiet tik līzingā un viss jums būs tip-top.

R Rudais 09.10.2008

Arī pie manis bija Kirby aģents, it ka jau nu viss perfekti, bet kad ateicos uzreiz noslēgt pirkšanas līgumu tad tikai sākās pats jautrākais... Tiem kas nolemj pirkt iesaku šo putekļu sūcēju nēsāt visur sev līdzi(uz bērnudārzu obligāti) tur taču tāda nav tātad drausmīgākā nekārtība un putekļi;)))

K karina 09.10.2008

Mūsu paziņas dabūja to DVD pamācību, tur par lietošanu pavisam citādāk tiek rādīts un par putekļu ērcēm vispār neko nestāsta. Kaut ko tie konsultanti tur jauc, vai nu paši nezina, vai noklusē.
P.S. Un šausmīgi uzmācīgi, līdz nekaunībai. Taisnība Rudajam, tiko pateiksiet ka nepirksiet, sāk tā presingot, ar labu prom nevar nemaz aizdzīt.

Z zane 10.10.2008

Chau!
ja nebūtu pati pārbaudījusi, neticētu, bet manā macinā lati ripo...
tie nebūs miljoni vai tūlkstoši, bet pārsimtslatu mēnesī sīkiem dzīves izdevumiem gan sanāks!
pāris stundas dienā un visi laimīgi!!

iereģistrējies un pelni!

Lai veicas!!

A andris 12.10.2008

Kirby ir labs triks naudas iegūšanai Kirby kompānijas menedžeriem un direktoriem, tik tie nabaga konsultanti, dara to melno darbu, jo nopērkot klientam Kirby konsultants tur neko daudz nenopelna, jo pārējā naudiņa pienākās visiem pārējiem augstāk esošiem firmas darbiniekiem.Es labāk pa tādu naudu nopērku jaunu paklāju un aizbraucu exursijā pie dabas, un vēl kaudze naudas paliks.

L Labvēlis 12.10.2008

Kirby ir labs - tam es piekrītu, bet cena ir pārmērīga. - 1800Ls par bāzes modeli. Anglijā piedāvā pilnu komplektu Kirby Sentria par 450 mārciņām ~ 450 ls + 50 Ls par pastu. Jauns ar garantiju uz 30 gadiem. Šādu spekulāciju kas notiek Latvijā es pat nevarēju noticēt sākumā. Bija apraukuši uz mājām, nodemonstrēja. Demonstrācijā bija jau laba. 2 gadu vecai gultai bija tādi netīrumi, ka pat grūti tam būtu noticēt ja pats to neredzētu. Iekritu un parakstīju līgumu. Tā kā pērku preces no eBay nodomāju ieskatīties tur. Biju šokēts. Sazvanīju radinieci ASV un paprasīju lai uzzina cik tāds tur maksā. ASV ~ 700$ varot pat dabūt vel lētāk ja pakaulējas - 500$. Sazvanīju Latvijas pārdevējus un pavēstīju par līguma laušanu. Šie ļoti nelaipni ar mani sāka runāt. Visādas muļķības sāka stāstīt. Ka ASV ražotie Kirby ir sliktākas kvalitātes un tie ir lietoti. Ne nu tādu sviestu tikai uz pilnīgām pohām var izdomāt. ASV prece ASV ir krutka un nav garantijas. Es nopērku Mersi ASV atvedu to uz Latviju un Domeniks autiņam dod garantiju. Nezinu vai šie arī tā dara??? Līgumā ir rakstīts teikums, ja lauž līgumu, tad PRETINIEKAM ir jāatmaksā kompensācija, kura ir radusies līguma laušanas rezultātā. Es automātiski tagad esmu kļuvis viņiem par PRETINIEKU. Sāk likties, ka ir pieteikts karš starp divām pusēm. PILNĪGS SVIESTS. 150Ls es zaudēju - rokasnauda, bet tas ir to vērts. Ir doma par šādu mahināciju pavēstīt TAUTAS BALSIJ un citos mēdijos, lai tādi "loši" kā es neuzķertos. Žēl ka kalu preci Latvijā nevar Kirby pārdot par saprātīgu cenu.

K karina 12.10.2008

Jums pilnīga taisnība! Tai kompānijai jau galvenais ir iesmērēt cilvēkiem to aparātu, pēc tam viņus pat sazvanīt nevar. Jebkurš distributors nodrošina savam pārstāvētajam brendam solīto garantiju, lai kur Jūs to būtu ieg;adājušies, tikai ne Latvijas kirby. Tāpēc, ka viņi nav nekādi oficiālie pārstāvji, bet visprastākā starpniekfirma ar ļoti zemu morālo līmeni. Galvenais notirgot, pārējais uz viņiem neattiecas!

P Pircejs 14.10.2008

Iluta!
Ja reiz tie tavi nabagi paziistamie mantu ir vnk nopirkusi bet to neizmanto nenoziimee ka taa ir slikta!
Mana gjimene iegaadaajaas un mees esam ljoti prieciigi par to ka nu vinjs mums maajaas ir!
Viens te rakstija par to cigareti bet padomaajiet pasi taatad ir labaaks kaa parastais puteklusuuceejs jo kaa vareeja redzeet demonstraacijaa parastais to cigareti saspiez kopaa bet tas izsuuc kaut ar taam pasaam slotinjaam(kgan kaa cigaretes viduu taas lotinja iekljuva nezinu :D ) bet taadad vinjs izsuuca taadat vinjs ir labaaks :p Nesaku ka manai gjimenei nauda ir spainjiem bet labaak dziivoju tiiraa videe! ;)
un kpc uzreiz nedriikst iziet no maajas ??

L Līga 14.10.2008

Sveiki!
Gribētu zināt, varbūt kāds ar savu Kirby "piehaltūrē" istabu uzkopšanā?? Es gribētu iztīrīt mīkstās mēbeles un izmagāt paklāju. Bet es atrodos Jēkabpils rajonā! Ja kas...sūtiet uz e-pastu! :)

J Jurkemons 14.10.2008

No sākuma zvanījas katru trešo dienu - atbrauksim, nodemosim.
Zvanīja kaadus divus mēnešus - es tik teicu, ka man remonts, ka nav vietas. beigās pateicu lai atsienas, savadāk rakstīšū mentiem iesniegumu par "abuse". Par cik paziņa tirgo tos daiktus, tad piezvanīju viņam un paludzu, lai atved uz dienu to brīnumu - māju izsūkt. Secinājums - ļoti skaļš, drausmīga vibrācija, smags un nesamērīgi dārgs.Putekļus varbūt arī izsūca, taču to spēj izdarīt arī mans philips. Atļauties varetu, bet man viņu NEVAJAG!

N Next 20.10.2008

Pats kadreiz stradaju saja kompanija. Neko labu nevaru par to visu teikt.. Naudu vinji loti lielu taisa uzcenojoums ir vnk nereals jo vinji ir spejiigi samaksat konsultantam 250-350ls par katru pardoto + vel vinja menegerim 170ls un + vel pasi sev ap 800 patur un pati tehnika ari ir isteniiba loti liels suuds! paklajus vinjs labi iztiira ta4u parejo nesuuda tas pats "kaban4iks" uzgaliits ar ko parasti prezentacijas tiira TV ekranu un saka ka vinjs neko neskrape utt vinjs skrapee un kavel labak tiriet ar lupatinju! Par kompresoru to ko vinji stasta ka tur 1 atmosfera nak ara patiesiiba nak 0.4 un to uzgali kas izpuutiis jums aizseerejumu vinjs tikai sabojas jums visu atvadu un uztaisiis pamatiigus pluudus ari uz gultam tas ka satiira liidz 34cm dzilumam max tiira liidz 10cm un Filtrs kas nekad nesmirdees un speej jums majas gaisu iztiirit :D tad kad vinjs buus kkur pie puses saksiet just ka maja viss smird peec putekliem.. Ja kadam patiik tomer tas kirbys tad nu no konsultatiem jaunu to4 neperciet ieejiet ebay vai kada kirby forum un pasuutiet 6x letak

L LIga 22.10.2008

Man bebuks gan baidaas o kirbija, jo skanja ir shusmiiga! vnk drausmiiga un nepanesama... :(

A angelika 24.10.2008

aparāts ir rēāli labais -nēsu nekāda bagātniece, bet 2*pārmaksāt negribēju uz parastajiem mēsliem tādēļ mierīgi varu pateikt-JĀ MAN ARĪ IR UN ESU ĻOTI ĻOTI APMIERINĀTA!!!labas lietas maksā labu naudu!!!NU tad lai tie īdētāji guļ un dzīvo savos sūdos tālāk...pēe