B Bravo 22.11.2008

Šādu pašu tehniku var daudz lētāk un augstāku kvalitāti..ieteiktu pameklēt ārzemju veikalos. Rēķiniet paši, ka Kirby izplatītāji saņem pusi no tās naudas, ko samaksājat..vai nav izdevīgāk nopirkt labāku mantu par zemāku cenu?

A Anita 25.11.2008

jā, īstenībā, palasot, nākas secināt, ka tie, kas kirby iegādājušies nesaka nevienu sliktu vārdu. tie, kam kirby nav, kliedz un ārdās un mēģina noliegt, ka ir labs. nu es zinu, ka ir patiešām labs putekļusūcējs. cena nemaina tā kvalitāti.

R Raven 25.11.2008

Nu ta dargie draugi, palasiju jusu komentus, pateikshu to ka 7 gadus atpakalj pie mums majas bij Rainbow prezentacija, toreiz ljoti grbejam iegadaties bet finansalais stavoklis neatljava, man no pashas bernibas ir alergija pret putekljiem + musu gjimene paradijas jauns gjiemenes loceklis- kakjis varda Žužiks, no manas istabas nacas izmest paklaju jo uz vinja krajas puteklji un man visu laiku nacas shjaudit un punjkjoties, tad mamma 4 reizes diena ( Neparspileju) tirija dzivokli ar slapju lupatinju lai man nebutu alergija, tad nodega musu vecais padomju putekljusucejs RAKETA un nacas pirkt jaunu, nopirkam LG kaut kadu, nu ko lai pasaka, tepikji vinsh pa virsu tirija tapat, bet tepikjus mes tapat nesam lauka sist ara visus netirumus ( nepatika man tas darbs jo bij smags tas tepikjis) un pec tas tirishanas ar to LG man bija jaushkjauda un japunkjojas... Tad vienu jauku bridi sanjemam naudu mantojuma un nopirkam lietotu Rainbow pa 1000 Ls, tad bija pagajushi 6 gadu kopsh pirmas prezentacija. Pateikshu to ka es pats esmu apmierinats ar pirkumu un mate ari kas uzkopj dzivokli, mebeles palika tirakas, nebij vairak 4 reizes diena ar lupatinju jaslauka dzivoklis, un punkji man tek un jashkjauda ir tikai tad ja dzivokli netira kaut kadas 4 dienas, (agrak bij ja vienu dienu neiztira tad atkal sakas alergija) . Mate vel tagad parmeta tevam ka toreiz nenopirkam jo tad butu atkritushas daudz problemas dzivoklju kopshanai.
Lai noskaidrotu ka strada kirby iefirejos pie vinjiem offisa lai uzzinatu kas un ka, pie manis majas ari bij prezentacija, pats ari pie draugiem redzeju to kirby . Sava galvinja salidzinaju visus tos putekljusucejus kas bij mana dzive :D un secinaju to ka Kirby un Rainbow ir diezgan dažadi aparati un ja man butu iespeja es iegadatos ari kirby, aparats ir labs, it ipashi paklaju sukshanai, parejas funkcijas un pričendāļi ari ir noderigi.
Cilveki kas doma iegadaties vai ne, pateikshu tikai to ka ja Jums ir gjimene tad ir verts iegadaties jo vinsh sevi atpelnis viennozimigi ( ir daudzi pazistamie kam ir Ranbow un Kirby jau no 90 gadu sakumiem, bet vinji darbojas joprojam)
Piezimei, es neesmu ne Rainbow ne Kirby pardevejs :)
Ja kadi jautajumi sakaru ar visam tam uzkopshanas sistemam droshi raxtiet uz epastu atbildeshu uz jusu jautajumiem, dzive nacas sastapties ar dazadiem putekljusecejiem un uzkopshanas sistemam :)
Pateikshu ta, kurus sauc pa lohiem ka iegadajos shis ierices, nevis JUS ESAT LOHI, bet gan LAI JUMS LABI KALPO SHI TEHNIKA :)

P Pelēns 27.11.2008

Nja, prezentācija bij interesanta... bet man radās tāda doma, ja jau mana māja tagad būs sterila bez neviena puteklīša, spīd un laistās, , , , es aisbraucu ciemā pa brīvdienām pie omes uz laukiem a viņai nav šis aparāts... Cik liela iespējamība, ka man neradīsies alerģija pret putekļiem??? Jo kā zināms, ka visi tie sīkie putekļi tomēr nodrošina sava veida imunitāti...

R Reālists 27.11.2008

Palasījos un nosmējos. Cik gan lētticīgam jābūt, lai pirktu, kā jūs viņu tur saucāt, tīrīšanas sistēmu par Ls1700.00 + bankas %. Varētu padomāt, ka tur ir kautkāds hadronu paātrinātājs iekšā. Tie kas viņu te slavē ir vai nu izplatītāji, vai nu "laimīgie īpašnieki", kuriem kauns par svau stulbumu. Lai arī varbūt tas sūcējs ir labs, bet nejau tādu naudu par to atdot. Man arī tie duriki no tā kantora pāris reizes pie durvīm ir zvanījuši. Zinot, ka 99% gadījumu viņus uzreiz pasūta dirst, viņi izdomājuši "ārprātīgo viltību". Viņi uzreiz nestādās priekšā kā Kyrbi pārstāvji, bet gan bīda kautkādu tekstu par ekoloģisko aptauju vai izpēti, bezmaz vai statistikas pārvalde. Un tiem kas tur strādā, jābūt taču īstam mazohistam, lai paciestu, ka tevi 100x dienā sūta nah*j. Un vēl, sterila vide ir derīga tikai tādiem pedofīliem, kā Maikls Džeksons. Normālam bērnam līdz skolas laikam ir jāapēd kilograms smiltis, kāda slieka vai vabole, jāsūkā lāstekas un jāēd nupat no zemes izrauts burkāns, un tad viņš var cerēt, ka dzīvos vesels. Ko gan tāds kirby vidē audzis puika darītu armijā, izaugt kā tāds mēģenē audzēts mīkstpēdiņš.
P.S. pašam man ir mājās normāls sūcējs ar ūdens bunduli un visādiem uzgaļiem, kurus tikpat kā neizmantoju. Bērni veseli un lohs nejūtos.

J Juris 28.11.2008

Pie mums arī bija prezentācija.Izskatās jau manta laba, es arī labprāt tādu iegādātos, vienīgā problēma -naudiņa!!!Diez, nav kādas citas firmas ar analogoiem aparātiem, tikai lētākiem?

R Reālists 28.11.2008

Juri, ir analogi. Piemēram ņem šo VAX 6151SX, es nesaku, ka viņš ir labāks par Kirby, bet neko sliktāks jau nu arī nav, bet nu nesalīdzināmi lētāks gan. Te būs saite http://www.110.lv/?lid=lat&pid=catalog&prodid=2078 . Starp citu, var arī nopirkt PTA veikalās uz Sarkandaugavas pusi, cena apmēram 220 Lati. Daļas ražotas Ķīnā, tāpat, kā Kirby, bet faktiski nāk no UK http://www.vax.co.uk/
Te var palasīties latviski http://www.koroso.lv/instrukcijas/vax/lv/VAX 6151SX instrukcija LV.pdf
Cilvēki attopaties, neesat, kā auni!

T troycis 30.11.2008

Vai kāds vēl Rembo tirgo?

I ineshka 07.12.2008

Tas Kirby tāds praktiski nepielietojams s...s vien ir. Labi ja reizi nedēļā viņu izmanto. Un tā attieksme pret potenciāliem klientiem vispār ir absurda. Cenu nosaka pēc acīm. Ir rada gabals, kas ar izplatīšanu nodarbojas un godīgi sakot apbrīnoju dīvaiņus, kas uzķeras uz stulbībām, kuras izplatītāji gvelž. Nu neārstē nevienu slimību, tikai samazina risku saslimt. Visu mūžu bez tā štrunta dzīvojām, tā kā savu naudu tādam niekam nemūžam netērētu. Par citu cilvēku naudas izšķiešanu man nav daļas, lai jau tik tērē. Pēc tam nevarot nomaksāt kredītu, pārdod pusi saimniecības, lai būtu monstrs mājā, Un rūc vēl trakāk kā tanks :)

Z zigz 07.12.2008

KIRBY IR 100% MADE IN CHINA!!!

B bac-bacimima 08.12.2008

Ooo, ja Kirby!!! Stasts no pieredzes!!!
No rita tevam zvana telefons " Va6 drug dal nomer telefona mi sevodnja k vam prijedim GNOMIKA pokazim".
Vis katiba atbrauc divos diena un sak visadas basnjas stastit, bet cenu nesaka...
Labi jau ir ap pieciem vakara aiz apvarshnja ir redzams makonis un visdrosak bus perkona negaiss, bet musu gimenei vel 10 govis ir ar rokam jaslauka un dazas baidas perkona...Bet shie divi lohi talak stasta, ta paiet vel dazhas stundas mes jau ar tevu aizejam tas govis slaucit, abi lidz trusenem mitri atnakam majas, bet tie vel sez un tik lej savu udeni... Viens pa istabu platoties sasit lampu, kura maksa 100 ls, tad aiziet uz WC un tur iekrit meslos(lauku tualete) :D, beigu beigas divos nakti pasaka cik maksa shis mesla gabals 3000ls un sak bez musu piekrishamas noformet dokumentus par pirkshanu...galu gala izdzenam lauka no majam, bet tiem vel pietiek nekaunibas nakoshaja diena piezvanit un pajautat VARBUT MES ESAM PARDOMAJUSHI!!!

N nuja 10.12.2008

Zināāanai !! Pārāk sterīla un tīra vide pazemina imunitāti!!!

D Daiguce 11.12.2008

Esmu iegādājusies Kirby un man patīk veikt mājās uzkopšanas darbus.

C Cars 12.12.2008

Būs aitas, būs cirpēji!!!
Viss tas ir bulšits!
Cena nav adekvāta preces vērtībai!
Nepārliecināsiet par pretējo!
Latvijā taču dzīvo liels aunu bars, kuriem var tā makaronus uz ausīm kārt, ka prieks!
Šī prece ir max 300Ls vērta. ja nav kur naudu likt, ielieciet bankā uz % vai dzīves sērdieņiem palīdzat!

O Osis 14.12.2008

Visa sāls tai brīnumā ir un paliek tikai rotējošā birstē, kas uzceļ netīrumus no virsmas, sūkšanas jaudai nav tik liela nozīme. To šobrīd piedavā gandrīz visi lielākie putekļu sūcēju ražotāji, + izmantojot ūdens filtru nebūs nekādas atkarības no ''super'' putekļu maisiņiem. Un atcerieties, tas ir tikai putekļu sūcējs nevis pabraukts ''Golf''.
P.S. Cien. izplatītāji, lūdzu nerādiet tik apvainotas sejas pēc prezentācijas, ja cilvēks ir nolēmis nepirkt jūsu piedāvāto izstrādājumu, jo ierodoties pie klienta jūs gribat tikai to nodemonstrēt.

G Goga 15.12.2008

Bija pie manis atvilcies tas lohs ar melnajām drāniņām un papīra rimbulīšiem... :D Riktīgi izklaidējos. Džekiņš tā centās iebāzt tuftu ausī un nekādi nesanāca. Rādīja, kā tam putekļusūcējam var trubu sasiet mezglā un nekas trubai nenotiek. Es izvelku savu veco sūcēju, kuram jau kādi 5 gadi un arī sasienu trubu. :D Šamais pēc tam ilgi pētīja, vai tiešām manējam nekas ļauns nav noticis. :D
Bet, ko lai saka, ir aitas, būs cirpēji...

Z zuzja 15.12.2008

ar to cenu ir vispār komēdija, cik dzirdēju katram tiek piedāvāts kaut kas cits, lai tikai nopirktu...čakarē cilvēkus kā var!

L linda 15.12.2008

ja, es varetu tam piekrist, ka vinji ir sausmigi nekaunigi un uzbāzīgi, bet tads laikam ir vinju galvenais uzdevums, pardot vienalga kada veidaa. arī pie manis vinji bija atbraukuši, nu ziniet tās grimases, kad atsaki ņemt to putekļusūcēju ir briesmīgas!!!

A aigars 15.12.2008

Par to astronomisko naudu tik tiesam var iegadaties ko noderigaku nevis puteklu suceju! Vienigais ar ko tas kirbis atstjiras no parasta puteklusuceja pa 200 ls ir rotejosa birstite! un vel tie mainamie maisi pa 7 ls gabala un apkope tik pie siem ! Naudu djere ne pa jokam ! Par to ka birstite pilnigi kust ara trinoties pret sintetisko paklaju nemaz nerunasu! Vel mani nosokeja tas ka visi sasuktie mesli putekli smiltis nedod dievs kas smagaks piemeram kads akmentinjs vai kads metala gabalins nedod dievs alus kortjitis kada pagulte noslepies vis iziet caur to saucamo turbini ! Kura ir no plastmasas! Lietoju apmeram pus gadu turbines lapstinas jau ir robi ! Tehnolodija nav pardomata! Vel ta saucama atrum karba :D itka jau erti un viegli-tam es piekritu, bet atliekt itriekties siena vienalga kur ka ieksa kaut kas sak nelabi krakstjet itka zobrati lektu pari :))) 1000 ls ir daudz par daudz prieks tadas miskastes! Nonirdzos ka vinjs medinaja man ieboret ka ar vinju varot aizserejusas izlietnes tirit! :DDD

E edgars 19.12.2008

etovo pilesosa nastojashaja cena - 600ls!!! =]] ja sam tam rabotaju!