K karina 26.09.2008

Kirby cena- aparāta cena pērkot ASV 400$, cena Rīgas ofisā 720 LVL, gala cena pircējam 1511 LVL. Paši varat aprēķināt, cik kurā posmā tiek uzlikts pa virsu. Es piekristu pat 100 % uzcenojumam, bet ne jau nu tik lielam! Turklāt ASV tiek ražots tikai pats aparāts, uzgaļi nāk no Ķīnas. Ja neticat par cenu - varat paint. Baltkrievijā- tur pats aparāts maksā 400$, ar visām garantijām, servisu utt.

J Jonijs 29.09.2008

Kāds draugs bija iedevis viņiem manu tel. nr. Tā nu vienā dienā šie zvana man. Vai nevēlos lai viņi iztīra man paklāju? Padomāju... Kā reiz man viens netīrs paklājs, lai nu brauc... Atbrauca, 3 ar pus stundas "čakarējās" un tā pat līdz galam nedabūja tīru. Un tad vēl pēc tam uzprasīja - vai es pirkšu? Kur loģika? Nu atvainojiet, bet man tāds mēsls nav vajadzīgs...

M merilyn 30.09.2008

Mans draugs no viena taada kirby pardosanas liek kabata 500 ls!!! Amerikaa tas 400$ maksaa

L linda 30.09.2008

Sie uzplijas ka maitu lijas virsu.Pilnas avizes ar vinu sludinajumiem par darbu, jau noriebies lasiit.Bet man personigi tads mesls nav vajadzigs un netaisos maksat 5 gadus par tadu sudu procentus.

A Aija 30.09.2008

Mums bija prezentācija!!!kaut kādas šausmas!!!Tas cilvēks taču citus par cilvēkiem netur, apvaino. "noliek"līdz zemei...un man "ieslēdzās"pretreakcija-nafig man to sūdu vajag...Zinu, ka iztīra labi, bet-piedodiet, atvainojiet-ja prezentā manī neklausās un raksta tikai papīrus un sauc mūs par cūkām!!!Un pirmo reizi esot dzīvoklī, kur neesot paklāji!!!Nu ta gan!tAS KĀDS OBLIGĀTS NOSACĪJUMS???
Dzīvošu ar savu putekļsūcēju tālāk, bez KIRBY..
nEPĒRCIET!!!nezinu kāpēc būtu jātērē tāda nauda lai zitīrītu savu mazo dzīvoklīti...

L LaukuKirbis 30.09.2008

Izlasot viedokļus par mūsu piedāvāto produktu, secinu, ka esam pārcentušies uzsverot putekļu ērču kaitīgo ietekmi uz cilvēka organismu.
...bet ar ko argumentēt cenu?

P.s.
Starp citu šeit prasās pēc cenzora.
Par daudz rupeklību dažs atļāvies.

K karina 01.10.2008

Jūs esat nevis pārcentušies uzsvērt, bet pārcentušies fantazēt! Un cenu tātad paši nevarat argumentēt? Pamēģiniet noliegt cenu Baltkrievijā! 400$! Tātad pastāv dažādi izplatītāji? Turklāt jūsu piedāvātais aparāts nav labākais visās tīrīšanas jomās, tas ir skaļš, smags, superdārgs, mazefektīvs putek;lusūcējs.
P.S. Uzvedības kultūru gan vajadzētu sākt ievērot no sevis - Jūsu izmisušie klientu konsultanti tiešām atļaujas būt rupji, šeit viņi saņem atpakaļ tikai nelielu daļu no tā, ko būtu pelnījuši.

A Anonīms 01.10.2008

Jūs vispār aizdomājaties par ko Jūs runājat uz 7 lapām? :D Pašiem smiekli nenāk te 90% ir pašu pārdevēju tirdziņš. Tas sūds, tas labs, tas lēts un tas dārgs. Esmu redzējis gandrīz visu prezentācijas, kādreiz lietoju Rembo, kas tajā laikā man izmaksāja gandrīz 1200Ls, par to naudu varēju gandrīz gadu izdzīvot pie tā laika cenām. Diemžēl noriebās katru reizi ar tiem ūdeņiem krāmēties. Kirby nenopirku vai nu dēļ skopuma, vai arī pārdevējs bija pārāk neprofesionāls. Nu nepaķēŗa tie miljons uzgaļi, Žēl, ka nevar nokomplektēt pats to ko vēlos. Tapēc man mājās tagad ir parkets un cietās grīdas kas ir apsildāmas. Viss problēma atrisināta, nevajag man tērēt 2000Ls lai koptu gultas un tepiķus. Cīnaties tālāk, pateicoties šādām pašreklāmām domāju, ka savu daļu klientu Jūs jau esat pazaudējuši. :D

Visu labu!

K karina 01.10.2008

Ja jau Jums, anonim, riebjas lasīt, ko šeit raksta, tad nelasiet! Šeit nav tirdziņš, šeit cilvēki dalās piereedzē, sāpīgā pieredzē. Lai tie, kas vēl nav iekrituši padomā, pirms iegādājas.
Un pats nokomplektēt var, tikai ne Latvijā. Baltkrievijā pats aparāts maksā 400$, un katru uzgali (pat vismazāko) var iegādāties atsevišķi. Nokomplektējot visu sakarīgo, sanāk apm. 1500$, nevis LVL. Piekritīsiet, ir atšķirība!

M Mari 02.10.2008

Pie mums vairākas reizes bija demonstrācijas. Bet nesen nopirku Philips jaudīgo putekļu sūcēju - un esmu priecīga, ka nenopirku to briesmoni par baigo naudu. Manejais maksā pie 150 Latiem, strādā tik klusi, kā pat bērni nepamostās, savās garspalvainā suņa un parastā kaķā spalvas, manus un meitu matus, neaizdambējas un aizņem mazu skapja stūrīti. Un uz pilno jaudu savu Philipsu nekad pat neesmu ieslēgusi. A par paklāju mazgāšanu - demonstrējumi man pierādīja, ka tas nav šīs naudas vērts!

E ega 02.10.2008

nu normaals uzcenojums te LV, panjem kaut ebajaa apsuuti un tikai par kaadaam 1000LVL mazajaam naudinjaam leetaak! nu itkaa jau bizness labs, bet tauta naw tik dumja kaa domaajiet!!! :D eezelju banda tas Ķirby! :D :D

A aija 02.10.2008

sviests!!!

K karina 02.10.2008

Viņi nav ēzeļi, bet stulbi papagaiļi! Kaut gan ko var gribēt no nabadziņiem, ja katru dienu 1, 5 studas viņiem skalo smadzenes! Pēc mēneša paliek par zomby, kas tirgo kirby! Tur esot jāiet pa apli, jāsit pa rokām, jādzied - gluži kā kādā sektā!

L linda 04.10.2008

Tiesaam, vini tadi visi pajocigaki jau arii izskataas.

B bamzis 05.10.2008

Kirby pa pāris štukām?Sūkājiet ledu.Nu nemaksā bumdulis ar motoriņu tādu summu.:-)

K karina 05.10.2008

Pārdod Kirby max. kompl. 950 LVL tel. 29295881, un netā ir saits, kur pārdod minikompl. par 990 LVL(jaunu), tā ka izvēle ir arī tepat Latvijā, bet var nopirkt arī Baltkrievijā par 400$ aparātu un uzgaļus pats pielasīt klāt, kādus gribi.

I Ina 05.10.2008

Divas man pazīstamas ģimenes iegādājās šo KITBY aparātu.Mums pašiem gan nav.Ziniet, ja būtu tāda nauda un nebūtu jau esošu kredītu, es arī labprāt tādu iegādātos, taču pagaidām tādu iespēju nav.Ir jau labs tas putekļusūcējs, ir, neko sliktu nevar teikt un ceru, ka aparāts arī atmaksās savu cenu maniem draugiem, pat ja tā summa ir krietni pārmaksāta un...tie kuri izsaka savu žultaini negatīvo viedokli te, varu pateikt vien to, ka nu skauž jau tas, ka cits var atļauties. Apliet ar mēsliem, tas jau ir mūsu gods un lepnums, ko protam labi, bet priecāties par otru, ka otram ir iespeja tādu lietu iegādāties, tas ir zem mūsu goda!Es arī gribētu to iegādāties, bet...ir tā, kā ir un prieks par tiem, kuri ir to nopirkusi!Lai labi kalpo!

E es 06.10.2008

Putekļusūcēju- kurš rūc kā servisa kompresosrs par 1.5 tūkstoti-tad jau lētak sanāk ik gadus mainīt paklājus jaunus- man vajag putekļusūcēju nevis parodiju ar kaut kādām lampiņām kuras deg- tumsā jau es nesūkšu grīdu... un piedziņu- nav jau man 500 kv.m lai nevarētu izstumdīt pats... tīri ļoti labi attīstīs marketings par kuru maksājam lielu summu...

I iloshka 06.10.2008

Toljko boljnoj mozhet kupitj eto gov...no za takije denjgi!!!

J jan4ix 06.10.2008

Pārstāvis bija piekāpis arī pie manis! Parādīja visu, nu visu cieņu. Aparāts jau ir labs, taču tam ir sava mērķauditorija! Es dzīvoju viens, divistabu dzīvoklī - pirmkārt jau man īsti nav vietas tai uzpariktei un slinkums vispār tīrīt! Un vēl maksāt to 4ciparu skaitli! Laikam jau nē. Bet būtu privātmāja un apkopēja, kas 1x nedēļā atnāk ar kirbi visu dienu padarbojas, tad domātu!