Z Zzz 09.07.2008

Ziniet, Kirby, Lux, Zepter vai kāds cits, māja tik un tā ir JĀTĪRA!!! Pati par sevi ierice neko neizdarīs :)

P.S. Man pašai ir Zepter putekļusūcējs - sālsmaizes dāvana no vecākiem. Liels, smags, dārgs un totāli nelietderīgs. Tā kā attiecībā uz zīmoliem mans viedoklis ir viennozīmīgs - fufelis par jūsu naudu!

A audifans4 09.07.2008

RUNĀJIET RUNĀJIET LATVIJAS URLASS UN SĪKSTUĻI KAPEIKPISĒJI UN DIRSĒJI.
KO DIRŠAT ? JA NAV NAUDAS NEDIRS!!! BESĪ TIE 3 PIRKSTU PIERĪTES
NEKO JĒGĀ NEZIN, BET DIRŠ.
PĒC PRINCIPA VIENA TANTE TEICA. HA HA HA
JA TU ESI BOMZIS UN JA TU LABĀK PABARO VĒZI VAI PIEDZERIES LĪDZ BEZSAMAŅAI NEKĀ TĪRĀ VIDĒ DZĪVO UN 100 REIZER SAMAKSĀ PAR MĒSLU TAD UZPRIEKŠU.
E BAY? UZ PRIEKŠU DAVAI TIKAI KAD SAPLĪSIS TAD SŪKĀSI PIMPI.

NORAUSI TRIPERI ASTMU VAI VĒZI VAI VELKĀDU HUIŅU TAD SKRIESI PIE ĀRSTA, IZRAKSTIET ZĀLĪTES LŪDZU ĀRSTA KUNGS!!!

TĀ VIETĀ LAI NOPIRKTU NORMĀLU TĪRĪŠANAS IEKĀRTU.
JA TEV PATĪK ILŪZIJA NEVIS TĪRĪBA TAD DAVAI DZĪVO UN NOSPRĀKSTI SAVOS SŪDOS.

KIRBY TĪRA BET TU AR SAVU SŪDI SŪC UN SŪKĀ PIMPI!!!

A audifans4 09.07.2008

te viens gudrinieks izteicās: ja putekļusūcējiam tāds būt kā kirby tad.

ar to arī viss beidzās putekļusūcējam tads lietas kā kirby 100 gadi nebūs.
jo kirby ir vairāk kā 140 patenti
tatad putekļusūcēji kas jums mājās ir 140 reizes sūdīgāki.
putekļusūcējam ir jauda 1600 un uz augšu a kirby ir 500 un viss, bet kirby jūsu putekļusūdus noliek līdz ar zemi.
kirby nesūc kirby tīra!!!
putekļusūdi sūc.

tā pati lieta padomā ar kādu gaisu putekļusūdi dzesē motoru?
un kas iznāk putekļusūdam pa pakaļu?

ja nemīlat džeki savas otras pusītes tad davai nafig teret 100 200 un 300 ls nopērc maksimā pa 30 ls un lai mīļotā berž.
atšķirība starp 30 ls putekļusūdiem un 300 ls nav.
ui sorī atvainojos ir dizains un krāsa un forma :D :D :D :D :D

NŪĢI!!!

J justme 09.07.2008

Eastcon, Kirby, Zepter... Kam tas vajadzīgs? :))) Putekļu ērces veselam cilvēkam netraucē. Un mazam bērnam arī nav jādzīvo sterilā vidē (minimāla netīrība mums katram ir vajadzīga :)) ). Cita lieta ir tad, ja cilvim ir astma vai kas tamlīdzīgs (tiesa gan, arī astmai ir daudz un dažādi veidi un ne vienmēr Kirby palīdzēs).

A audifans4 09.07.2008

losi tās smiltis tajā trubiņā ir demonstrācijai kuras uzber uz līdzpaņemtā demonstrācijs paklāja un tev liek izsūkt ar savu sūdu un tad ar kirby un tad tu saproti kad tavs sūds ir sūds.

A audifans4 09.07.2008

tur jau tā lieta minimāla bet redzot kas nāk ārā no paklājiem vien tad liek aizomāties.

vai piekritīsi Just Me?

A audifans4 09.07.2008

Džeims BĪ Kirby izgudroja un patenteja automātiskās veļasmašīnas un daudzu citu mājsaimniecības ierīču pamatprincipus.

nu ko izmet veļasmašīnu un mazgā ar rokām tādā gadījumā, jo izskanēja no dažiem ka kirby ir sūds.

B BEBRS! 10.07.2008

Tad KIRBY ir taaads SUDS! (piedodiet)!!!
Piezvana: Jus tur laimeejusi utt utt...
Labi atbrauc..
Sak platities ar savu lielo puteklasuceju...
Iztiira.. Un protams saka ka jums ir netiirs.. kadas sausmas...
Perkat.. :D
Man Meita straadaja taja KIRBY...
Lika staigat pa ielam un vakt Vardus Uzvaardus un talr. nr.
(Jaunus upurus).
0, 20sant par vienu anketu un +10ls JA NOPERK!
Protams ir mulki kas noperk... Bet vai tos 10ls manai meitai samaksaja?
Protamas ka NE! Ka tu vispart vari uzticeties tadiem cilv ka vinji nesamelos ka pardevusi!

Saderam tas labas atsauksmes vini pasi raksta!

Neperkat to KIRBY! Liekas naudas izmesana!

I ivita kravčenko 13.07.2008

vai kāds ir painteresējies...vai šos aparātus dezinficē pēc katras prezentācijas???? domāju, ka nē...un ko tikai nepārnēsā šie pārstāvji no mājas mājā...padomājiet par to, pirms piekrītat demonstrācijām savā mājā...

A artis 13.07.2008

Tas "kirby"...tas iraritiigs meesls!

pa taadu naudu es labaak nopeerku masiinu un labu muzikas iekartu!!!:#

B BEBRS! 13.07.2008

Perkam KIRBY un mirstam badaaa!

V viesturs 16.07.2008

aizņēmos no drauga to ķirbi lai iztīrītu meitas gultu kamē ši bija slima. Dragāju kādu stundu (ar pārtraukumiem). Pēc dažām dienām atnāca demonstrētājas un uz savām melnajām lupatām savāca veselu kaudzi sūdu, pie tam paziņoja ka dzīvojam sūdos. Bļ.ģ tak ņih.ja viņš netīra labāk kā citi ne tik dārgie sūcēji.

A Alise 16.07.2008

par patentiem - visiem patentiem ir derigu termins pec kura visi kas grib var izmantot - taksto ja tur kas unikals butu sen jau ieliktu citos!

A Aija 16.07.2008

Ja mājās ir paklāji, tad KIRBY ir neaizstājams.

B bummerr 18.07.2008

taaa, nu ar ko lai sak?
pirmkart, bija tie prezentetaji pie manis un baigi visu demonstreja, ilgi un apnicigi, kad tev stasta visu to sviestu par patentiem, neatkartojamu mehanismu un vel to, KA KONKURENTU, ANALOGU NAV! mulkibas- lux ir pirmais rinda :)
otrkart, man jau ari jocigi likas par tam smiltiim, jo mans jaunais kercher ar turbo birsti "netika" ne tuvu tam kirby ar tiribas pakapi uz vinu magiskja paklajina, sviests, skiet tur kaads triks... piekritu ka ir labs uz regulariem paklajiem, tadus man maja arii suda, jo piem., manu suna paklaju tas izsuca loti labi...
treshkart, joks ar gultu ir pilniigs lohatrons, jo dzekins pats kaut ko tur citigi stukee pirms likt virsu un vel jau 3cilveki ir apstriprinajusi, ka pirms vini sak tas gultas, shim kaut kas esot aizmirsis otra istaba vai kaa tmldz. talak jau jusu izdoma, ko vins tur dara pirms atnak tirit jusu gultu... butiski ir tas, ka esmu pats atveris savu matraci un tas ir ortopedisksais ar ntaam kartam, kur katra ir ar savu kartinu, plus augsha ir TAADS slanis un TIK biezs ka reali tur taads daudzums nemaz fiziski nevar tikt cauri TIK lielu izmeru dalinu, ko man demonstreja... taa kartejais lohatrons...
ceturtkart, cena ir KOSMOSSSS... un parstavju koments, ka 1700 uz so dienu esot nieka naudina.. :O nu nezinu gan, pasi izteicas, ka algas esot shiem ap 2tk Ls meenesi... Nothing personal, bet pasi tadi- nekadi. nu nevelk ne vinu drebites, ne arejais, ne uzvediba... ne parlieciba, jau jau taadu luksus preci tirgo, kad sak teikt, ka jadoma, un nevar uzreiz taa grabt, raustas, satraucaas, keras pie pedeja salmina, panika karoce...

ai, dela washe :) bet es uzskatu, ka tur ir cena too much un tad koments par garantiju, ka 30g garantija, par kuru jus visu laiku, ja kas luuzt, maksajiet...baigaa jega?! nu kas taa pa garantiju???

viela pardomaam ;)

J Jānis 19.07.2008

Mīļie cilvēki, neesiet naivi, 99% no šeit redzamajām pozitīvajām atsauksmēm ir pašu izplatītāju rakstītas. Ja arī tas sūcējs ir visaugstākās kvalitātes, maksimālā cena navar būt augstāka par 400Ls, protams, ja tas izplatītājs pelna 2000Ls mēnesī, tad arī var redzēt no kā tā cena sastāv. Iesaku iegādāties labāk Karcher kompānijas izstrādājumus par 200-400 Ls, kas būs tādi paši vai labāki. Un tās ērcītes arī ir tikai smadzeņu čakarēšana. Jebkura vieta uz pasaules ir noklāta ar dažādām baktērijām un citām radībiņām, kuras pilda savu funkciju (piemēram, ērcītes apēd atmirušo ādu). Nekāda vaina bērnam no viņām nekad nav bijis un nebūs, vienīgi, ja vecāki ir pīpētāji, narkomāni vai dzērāji, bērni mēdz piedzimt ar alerģijām, bet tas jau ir cits stāsts, tur putekļusūcējs nepalīdzēs

I Ivars 20.07.2008

Kapēc Jūs BMW salonā neprasat lai to Jums pārdod pa 80 % lētak? Tieši tāpat ir ar Kirby, ja gribi kvalitati, tad maksā! Tas ka viņam nav analoga, ir 100%, bet katrs jau pacs sava mājokļa kopējs..Kirby ir ok!

L LG 20.07.2008

Viss atkarīgs no finansiālām iespējām un klienta vajadzībām vai vēlmēm, ko viņš grib iegūt no šī Kirby!
Labs putekļu sūcējs!

Bet tomēr ir aitas un ir cērpēji!

Tāpēc iesaku iegādāties KARCHER DS5500 putekļu sūcēju, tas kaut gan ir 10X lētāks, bet tas vēl nenozīmē, ka tas ir 10X sliktāks!

L Liga 21.07.2008

Pie mums prezentacija bija paris dienas atpakalj. Speciali neuzkopam maju, par ko ari bridinajam. Man majas ir garspalvains kakjis un mazs berns. Privatmaja. Pec prezentacijas noformejam lizingu, neshauboties. Maja ir jauna un kad es ieraudziju ko reali izvelk ara no mana divana, ka ieprieksh es ar savu super jaudigo putekljusuceju biju virspuseji tikai notirijusi. Nekadus trikus neredzeju un sapratu, ka tadi ir neiespejami. Taja trubaa tik daudz putekljus nesadzisi ieksha nekada lupataa!!! Es paklaju (tas atrodas guljamistabaa) biju tirijusi nedelju atpakalj. Vinjsh pat netirs nebija, bet putekljus ko izsuukneeja Kirby es redzeeju un man pilnigi pietika, lai veco putekljusuceju vnk izmestu lauka. Man nevajag virspuseju tiribu, bet gan tiru gaisu no putekljiem.

J Janchuks 21.07.2008

Kaut daļa no tiem, kas tik cītīgi noliek kirby, ir viņu arī redzējuši?:) Kārtējā bezjēdzīgā, smieklīgā diskusija:)