Z zanda 29.04.2008

Mēs iegādājāmies "LUX" putekļusūcēju, kaut kas līdzīgs ķirbītim, bet daudz lētāks. Un "LUX" ir MŪŽA GARANTIJA. Esam ļoti apmierināti, jo arī mums mājās ir bērns+putni. Gaiss ir tīrs, gultas un paklāji arī. Kad paskatās, kas vēl guļ kopā ar mums vienā gultā (putekļu ērces), tad pāriet vēlme pirkt putekļusūcēju pa 100Ls, labāk neekonomēt uz savu un savu mīļo cilvēciņu veselību!!!

I Ilze 05.05.2008

KIRBY kopju jau 3, 5 gadus un esmu ļoti, ļoti apmierināta - super vienkārši - super !!!, un visi tie ļautiņi, kas zākājās ir ļautiņi ar koka paurīšiem un tādiem tikai dubļus brist un sūdiņos dzīvoties - hi

M Maigurs 10.05.2008

Problēma jau ir tajā, ka ļautiņiem negribas maksāt (kā piem. man vakar bij šīs preces piedāvājums pa 2400Ls) šo lielo naudu, kas ir ekstrēmi pārcenota maximālai izplatītāju peļņai, tādejādi atraidot iespēju iegādāties par cenu, kuru gatavi maksāt daudz lielāks skaits iedzīvotāju.. kā šeit redzu, izplatītāji ir labi un elastīgi grozījuši cenu par kuru tiek piedāvāts šis KIRBY. turklāt, ja reiz KIRBY ir tik kvalitatīvs, tad nav jābaidās piem, e-bayā nopirkt nedaudz lietotu.. vai ne tā?

es labrāt uzzinātu to cilvēku viedokli par KIRBY, ko lieto jau mājās, kā savu! vai ir novērots kaut vai pirmajā reizē tik daudz putekļu, kā šīs prezentācijas laikā?!

man piemēram aizdomas viesa šī DEMO papildierīce ar kuras palīdzību ievietoja demonstrācijas melnās lupatiņas! vai tik gadījumā tur netiek pielietota kāda viltība ar tiem putekļiem un smiltiņām, kas ir tanī iepriekšminētās ierīces iekšā (šīs smiltis vēlāk tiek izbērtas un demonstrētas uz paklāja.

Ierīce, protams, laba. Bet nepatīkami, ka cilvēki nespēj samierināties ar piem.. 5% peļņu, bet vajag vismaz - 40%, citādi nav prieks strādāt..

I Ilze 12.05.2008

Draugs nopirka lietotu Kirby ebay. Samaksāja 850 ls. Kirby ko atsutija bija cits modelis padsmit gadus vecs. Pēc pusgada tas saplīsa. Tagad stāv un nezin ko darīt ar to. Pie mums tādus nelabo, esot amerikāņu variants. Zinu cilvēkus, kas pirkuši jaunu Kirby Latvijā un nenožēlo. Skopais maksā divreiz. Man mājas ir kaķis un spalvas ir neciešamas. Jānomaksā viens līzings un jāņem Kirby! Esmu arī dzirdējis ka amerikāņu tirgum domātais Kirby pie mums spēj strādāt kādu gadu. Tur citi volti.
Mēs visi par visu pārmaksājam. Iekārtai dod 30 gadu servisa garantiju, tā ka es labāk pirkšu ar garantiju.

I IMIDZJS 15.05.2008

Milie cilveeki atjeedzieties
Cilveeki 1000 osiem gadu dziivoja un dziivoja
Tagad Jums grib ioestaastiit nezin ko
Domaajiet tacju ar savu galvu
Lai cik labs Kirby buutu, taa cena nav attaisnojama
Atcerieties Juus daargie Lielaako dalju maksaajat nevis par Putekljusuuceeeju BET PAR IMIDZJU

A andzaa 25.05.2008

Maigur, varu nomierināt. Jebkura sadzīves tehnika veikalos ir ar 40-70% uzcenojumu un tās ir mazumtirdzniecības cenas, kuras uzspiež ražotājs.

A Agnese 26.05.2008

1. Nekādu triku ar smiltīm tur nav - neesat ievērojuši - jums jau tikai rāda, ka viss ir netīrs, bet nekur neiztīra tā, lai būtu pilnīgi tīrs, jo tas nav iespējams. Es palūdzu parādīt uz neliela laukumiņa, vai pēc kāda laika paliks tīrs. Čalis 10 minūtes cīnījās, nekas nemainījās un tad pateica, ka vēl pēc minūtēm 15 noteikti būtu tīrs.
2. Man pašai ir LUX - uzķēros uz tās reklāmas pirms gada, kad tieši tas pats tika stāstīts par šo brīnumu. Jāsaka, ka arī ar šo pilnīgi pietiek, ir lētāks un tīra tā pat kā Kirby, vēl ir klusāks un vieglāk manevrējams. Kad sākām salīdzināt, reklamētājs ļoti aplauzās, jo nevarēja minēt nevienu būtisku argumentu, kāpēc man būtu jāmet ārā vecais LUX un jāpērk Kirby. LUX ir labākas manevrēšanas spējas - nav jābrauc 4 vierzienos apkārt katrai galda kājai...

Un cena tiešām ir NESAPRĀTĪGA. Iespaidīgie stāstiņi par putekļu ērcītēm un smiltīm ir abu šo izplatītāju reklāmas triks, jo visi taču grib ieguldīt savas veselības un tīrības labā un īpaši tie, kam mazi bērni. Protams, ka iztīra un paliek mazāk, bet nu lai nestāsta, ka tur vairs nav smulšu un putekļu - tie bija, ir un būs, lai cik fanātiski mēs tīrītu.

L Lauris 30.05.2008

Man kirby iepatikās jau no pirmās demonstrācijas.Izskatās ka mūsu nabadzīgajā Latvijā ir baigi daudz bagātu cilvēku kuri var pirkt visādus mēslus- parastos putekļu sūcējus vai arī ar ūdens filtru da visi viņi ir ārā metami.Rodas jautājums vai cilvēki grib tīrību vai ilūziju par tīrību savā mājā, ja vēlas tīrību un veselīgu vidi savā mājā, tad vienīgais variants ir pirkt KIRBY!
Iedomājaties ka uz Jūsu māju atbrauc sapiri un atrod mīnu ar laika degli, lai to atmīnētu ir vajadzīgi 2000eiro cik ilgi jūs domāsiet??????Tauta atjēdzieties tak un beidziet pirkt tos lētos sūdus nopērciet tak vienreiz kārtīgu tehniku un dzīvojiet bez bēdām!!!

J janis 06.06.2008

tad jau arii Artuurs Irbe ir LOHS, vai ne?Pasam ir KIRBY un esmu ljoti apmierinaats ar to! Tie, kas te lamaajas vnk nevar to atlauties.

K KIRBY lieto pediņi 06.06.2008

HA-HA! Smieklīgi kā te tie Kirby izplatītāji (lasi:tiešās pārdošanas prostitūtas) aizstāv to mēslu. Jo vairāk slavēs, jo mazāk pirks. Tikpat labi var pirkt tualetes papīru no tīra zelta, jo tas redz esot kvalitatīvāks dirsai (mazāk nolietojās!) :)))
P.S. Nu tagad atkal sāciet slavēt savu ķirbi!!!

A Alise 07.06.2008

ko te nemas...
nopirku jau pirms 5 gadiem Karcher 5500 par 185LVL ar kautkadu papildus birsti
izrauj visus sudus un netirumus elemetari - ir kakis, privatmaja kur berni visu laiku ieksa ara
Kirby uzcenojums vejdojas tapat ka citiem MLM produktiem, tam % un tam % un tad vel ...
produkts varetu ari but labs, bet cena neadekvata

L lapchenoks 10.06.2008

fuck to... Gintu UN Laci pidarasi konkretie

S SINTIJA 10.06.2008

Mēnesi esmu KIRBY lietotāja-SUPER.KARCHER 5500 likās labs, kamēr ķirbīša nebij.

M Maija 11.06.2008

Kad es ieraudzīju KIRBY, sapratu, ka man to vajag, jo bez viņa es un lielākā daļa iedzīvotāju, kam nav šī superīgā iekārta dzīvojam, kā uz mēslu kaudzes, kura apklāta ar audumu. Ja jums tā patīk uz priekšu, mana prioritāte ir tīrība un tāpēc es iegādājos KIRBY un nemaz nejūtos, kā lose...un godīgi sakot nemaz tik dārgi nav pērkot arī tepat LV, kā visi te bazarē, dažs labs nokūpina vairāk par mēnesi nekā es samaksāju par tīrību. Bonusā vēl nāk 30 gadu servisa garantija, savukārt ebay iegādāta aparāta realizācija ir apšaubāma un priekškam man vajadzīgas liekas klapatas, ja bez viņām var iztikt.

G gatiņš 15.06.2008

izlasot šos jaukos slaidiņus var noprast ka visi tie kas ir apmierināti ar unikālo kirby ir paši pārdevēji, pašam man nāk lieli smiekli par putekļusūcēju jeb mājas uzkopšanas līdzekli kirby, jo nezinot tā cenu un slaveno zīmolu likās kā vienkāršs putekļusūcējs ar lielu maisu, kā saka vienkārš putekļušūcējs kurš skaļi rūc! sūcot paklāju ar 50 ls vērtu putekļusūcēju vai 2000Ls manās acīs starpības nebija :D tādēļ piekrītu iepriekš lasītajam par to ka % vienam % otram un tā rodas mistiska cena! pats nekad nepirktu un gribētu lai kirbyisti man liktu beidzot mieru! ļoti uzbāzīgi!

S super-puper 19.06.2008

KIRBY ir super! cik cilvēku, tik viedokļu, bet saku godīgi, manta laba! Kredīts vēl karājas, bet katru mēnesi atskaita, ka nepamanās, toties māja vnm tīra! ir prieks pašai uzkopt! KIRBY ir īsts palīgs mājās! protams demonstranti tur ar pareizi piekārtu ēli, prot parādīt, paskaidrot, pierunāt, bet tagad jau nemaz nenožēlojam! piekrītu visiem, kas liela un pērk KIRBY!!!

K Kārlis 28.06.2008

Pilnīgs sviests par to naudu...un to smago tačku stumdīt un pusstundu uzgaļus mainīt----ha, ha, ha...un vēl dvd 1;30min skatīties...man jau liekas, ka tomēr ir viena tehnika, kas sit pušu kirby...tas ir LUX Royal...i cenas ziņā, i kvalitātes ziņā, i rezultāta ziņā...un galvenais viņš ir daudz ērtāk lietojams!!! :)) Pamēģiniet paši...un ietaupīsiet laiku un naudu!!! Kas attiecās par konsultantiem---tie ir daudz jaukāki un nemocīs jūs 3st. Es jau lietoju 2us gadus...bez kreņķiem un raizēm!!!

G Gatis 06.07.2008

pie manis tiko bija kirby pārstavis un es biju šoka kaut maju kopjam regulari ari pirms viņa atbraukšanas .Izradās esmu dzivojis sūdos, es nedomadams pasūtiju šo mašīnu. tas kas ten raksta ka dārgi un sūds pats ir sūdos līdz ausim, ja pašam nau tāds un nezina kā tas tīra tad lai nemūld vismaz.

R renārs 08.07.2008

Pie manis bija Lux un Kirby - pat salīdzināt nevar, par Lux vairāk par 100ls nedotu nekad...tas tak ir parasts putekļu sūcējs.

S Saulīte 09.07.2008

Vakar demonstrācija bija pie mums. Labi nostartēja. protams varēja just tos bīdāmos tekstus "pareizais variants", "vienīgais variants", izdomātie piemētri, neatkārtojamais kirby utt. Par cigaretes "izsūikšanu" pilnīgi pareizs bija iepriekš minētais viedoklis, ka pie cigaretes piemēra vainīgas bija tikai slotinjas, ja tādas būtu parastajam putekļu sūcējam, tad arī tas izvilktu... Par tiem putekļiem trubiņā, ar kuru iebāza parauga maisiņu sūcot gultas, bija tāds gadījums. Man gan sākumā nepieleca, bet kad izlasīju šīs atsauksmes, sapratu, kur suns apraksts. Lai kā izplatītāja sargājās to trubiņu kādam iedot, es pilnīgi netīšām viņu paņēmu rokās, jo bija novietota tur kur man bija papīri jāpaņem, sajutu nelielu smagumu un tā kā smiltis tajā, varēja dzirdēt, ka kaut kas birstošs tur iekšā ir, bet man nepieleca, ka var krāpties tik nežēlīgā veidā!!! Tā kā sargieties...tomēr viņi ir viltīgi. Arī kirby cena vienā teritorijā atšķiras sākot ar LS300. Nav tas kirby slikta manta, bet cena nav adekvāta.
Mes vēl iesmējām par to tipa masējamo- nu tāds sviests, radās sajūta, ka viņi paši nezina, kam tas lietojams. Instrukcijā daža viņu pasniegta lietai parādīts pavisam cits pielietojums. Tā kā stipri padmājiet pirms pērciet par ls 1000... vai vairāk...