E Elita 28.03.2007

Pavisam noteikti ieteiktu iegādāties šo tehniku, pati arī iegādājos, jo mājās mazs bērns, kurš patreiz lielāko dienas daļu pavada rāpojot. Zinu, ka daudzas slimības rodas pateicoties putekļu ērcēm un pelējumiem, tad nu ar šo aparātu esmu nolēmusi cīnīties ar to visu!

M Mairolds 05.04.2007

Ja Jums ir kādas šaubas par miltisistēmu KIRBY, es atbraukšu pie Jums, nodemonstrēšu, un Jums tikai atliks izvēlēties, dzīvot tīrā vidē vai ..... Rakstiet uz e-mail [slēpt]@inbox.lv

R Rita 12.04.2007

Net, net i ewo raz net!!!!!!Ne pokupajte......ne stoit etot pilesos TAKIX deneg!!!!!Menedzeri o4enj xorowo obu4eni - zdesj net narekanij, tak 4to i korovju kakaw...ku (sorry)...prodadut za 1000 Ls.

D dace 14.01.2008

Kirby ir LABI:)

Ja interese par sakarigam cena - 600 Eiro+ (atkariba no komplektacijas, modela) - rakstiet!

G gumija 14.01.2008

Man arī mājās bija demonstrētājs. Beigās gribēja mani par muļķi pataisīt, kad neizdevās apvainojās. Vispār padumjš tipiņš. Protams, ka ierīce laba, bet ir pazemojoši pabalstīt spekulantus.

Nupat apskatījos ebay.uk
KIRBY SENTRIA HOME CARE SYSTEM NEW
EUR 993.70

Un arī servisu piedāvā. Tā kā par 1000Ls es uz Angliju varu braukt apm. 30 reizes ar savu putekļusūcēju.

Un paka ar 5putekļumaisiem ar visu piegādi maksā 5,00ls. Tā kā tie, kas sapirkušies no spekulantiem, tiešām ir garā vājie.

I Ivonna 04.02.2008

Sho ieriici lietoju jau 10 gadus, majaas ir sunji, kaki un veel dazzas dziviibinjas :) teikshu kaa ir - SUPER ! Esmu ljoti apmierinaata, jopateicoties shai sistemai varu pilnvertigi sakopt savu un savu iemiitnieku dziivesvietu.

L laksa 20.03.2008

Man arī ir kirby un neko sliktu nevaru teikt, man patīk.Suņa un kaķa spalvas vairs netraucē, jo ideāli labi visu iztīra.Forši.

V VitaŠuplinska 21.03.2008

Cik maksā prezentācija? Vai 156Ls? Klients, kas pārdomājis.

I Ilzite 26.03.2008

prezentacija neko nemaksaa - tev veel atvediis shampi daavanaa ;))
nu apstraadaa jau smuki tas dzekinsh visu - gan paklaaju, gan praatu! :)))bet es tak neuzkersos - izspeleja taaadu teaatri - noreecaamies visi - shis piezvana savam bosam, lai sarunaatu mums iipasho atlaidi - 1400Ls un veel tik sthuuree, lai caur GMoney, caur GMoney - jee - 50Ls tik menesii un viss buus pa izdeviigo.. ha -ha!

S santa 29.03.2008

Nu, ko esmu iegādājusies. Ne mirkli nenožēloju. Jā, kaimiņi smējās par mani.Bet galu galā paši, pasūtīja caur internetu (neesot jau muļki par tādu naudu utt.), turpat vai gadu atpakaļ. Atnāca čeks, samaksāja, bet no KIRBY ne čiku, ne grabu. Esmu no tām, kas izpalīdz, arī tie smējēji lūdz, lai kaut reizi mēnesī bērniņiem gultas iztīru...

R Rihards 01.04.2008

tikko bija izplatītājs pie mana kaimiņa :D 1700Ls prasīja... nu ne jau par tādu naudu. ir jāpadomā vai šajā gadījuā mērķis attaisno līdzekļus! ;) ņemot arī vērā to, ka citur eiropā viņš maksā vismaz divas reizes lētāk.

E Eriks 14.04.2008

Busu objektivs:)))))Cena ir liela, bet to verta!!!Visiem skeptikiem piedavaju nopelnit naudu apmeram 500 ls tris stundas, ar noteikumu, kaja jus pieradisiet ka jums ir kautkas labaks!!!Ja tomer aplauzisieties, tad jums nebus jamaksa, bet uzskatisim, ka busu nopircis jusu [slēpt]@inbox.lv

B bra4ka 14.04.2008

hujnja tas kirby ir, par kaadaam nafig speciaalaam taadaam cuukaam no kuru sariem to birstiiti taisa vinji man tur leeja, es gandriiz paarreecos, un tad saka ooo paskaties no cigaretes pat tabaku izmauks, skatos jaa nu tik kompresija, a papeetiju tuvaak, hhahaha viss fokus birstiitee kura roteejot izkrata to tabaku, sūc jau vinji labi bet nu nafig. Par to pikji nopirkshu 5 superputekljusuuceejus.

E Eriks 16.04.2008

Ja pedejais koments liek padomat:)))))))))))0Izsmejamies ar comiem lidz asaram:)))Viens aparats vinam esot par dargu, bet to pasu naudu 5 sudos vins iegrudisot!!!SUper taktika vecais tu esi genijs, praktiski biznesa haizivs:))))))))))))))))))))Pilnigi prieks ka musu zeme ir tik daudz bagatu cilveku !Hm kadel gan visi ta cikst, ka slikti dzivojam????:))))))))))

V Volodja 16.04.2008

visu dzivi dzivojam bez ta un domaju ari izdzivosim, varbut, )))tie val atnaca un uzspieda lai nemam to sudu!Bezkaunigi cilveki vini ir godigi sakot!man vel piedavaju 50 Ls par to ja es atradisu pirceju, pcecizak lohu!)))))Jautajums:cik daudz maksa sis verkis?Es skatijos amerikas saitos iepirksanas maksa viniem ir 300 zaljie un tagad domajiet, tie kas nopika, lohi jus vai ne?

J JurisE. 16.04.2008

Parasto puteklusuceju nekad roka netureshu.
Labak maksaju vienreiz un ar garantiju.
Jauki konsultanti, kas prot savu darbu! Labi visu izskaidroja un paradiju. Biju patikami parsteigts!
Gribeju iegadaties i-neta, brt tur var tikai lietotu nopirkt. :(
Ka jau teicu labak vienreiz samaksat un tev ir garantija. Skopais maksa 2reiz!
Domaju ka tie kas nenopirka, viniem vnk nav naudas - nevar atlauties.
Un tad jau tikt nolikt...
Sveiciens visiem kirby klientiem! :)

E Eriks 17.04.2008

Atbilde par amerikas 300$!Esmu ar mieru nopirkt kadus 20 gab, tikai reali eiropas tirgum un ar visam garantijam!!!Aiziet Volodja es vel tev biku vairak samaksašu, iespeja tev nopelnit!!!Nezin kadel 500ls tris stundas ari neviens negrib nopelnit!!!Bagata nacija, tikai visulaiku sudzamies, ka slikti dzivojam!!!paradokss???????:))))))))

X xxx 26.04.2008

Kirby nav putekļusūcējs, bet gan mājas uzkopsanas ierīce...un no amerikas pasuutot kirby sanaaks samaksaat vairaak nekaa to iegaadaties demonstraacijas laikaa...

R REINIS 28.04.2008

KIRBY ir SUPER !!! Pāšam ir un tas ir kapeikas ! Tie kuri tik gudri runa, viņi vairak nodzer un nopīpē !

A Arturs 29.04.2008

Es ar paņēmu uz līzinga!nu, 1.50 Ls dienā man izmaksā... es to pašu arī nopīpēju un gaisā izlaižu!bet te es vismaz zinu, ka man meitiņa nerāpos pa netīru grīdu!