P Pieviltaa 04.09.2008

Daargi nopirkaam, izplatiitaja soliija servisu - piga. Vajadzeeja mainjai maisu, gumiju, kura sapliisa jau pirmaajaa lietoshanas gadaa. Valmieras birojaa 2 nedeelas sazinaajaas ar izplatiitaju no Priekuljiem, kursh varot atvest. Soliija shodien atvest, un nekaa - gaidam. Pat nepiezvana:(( Pilniiga nozeela par pirkumu! Neiesaku!

S Sandris 04.09.2008

Arī es esmu no tiem, kas baudījis šīs ierices brinumaino darbu ! :) Jocīgi bija fakts, ka šis vienreizejais puekļu sūcējs tā ari nespēja izsūkt paklāju, lai uz baltā papīra filtra nepaliktu netīrumi. Biedēšana ar putkļiem un putekļu ērcītem ... godi sakot mazliet kaitina. Pirmkart parādiet man uz manas gultas rāpojošu putekļu ērciti un izskaidrojiet faktu ... kā cilvece ir izdzīvojusi līdz šim atrodoties tik lielā putekļu ērcītes kaitīgajā ietekmē !? Pieturoties pie putekļu tēmas ... zinātnieki atdzīst ka cilveki kas dzīvo netīrāka vidē ir izsturigaki nekā cilvēki kas dzīvojot steriā vidē mocās ar alerģojam un citām kaitem ... bet nu tas tā, atkāpe no brinumputekļusūceja ! Protams arī neizpalika GM reklamētie izdevīgā procentu likme un fakts ... ja atradīšu 20 draugus, kas pirks brinumputekļu sūcēju, tad man super uzgalitis būs bonusā ... nu gluži kā sektantu vervēšana sektā ! Visbeidzot ! Cena !!! :D 1700 Ls (bāzes modelis) ... Nu piedodiet !!! :D Ja šeit citi mēdz izteikties par to cik es ietaupīšu gadā ... divos ... Ziniet es vienā sekundē ietaupīšu 1416 Ls pērkot šo ierici internetā (šajā aprēķinā netika ieskaitīts kreditoru procents) ... un no pāšu ražotāju valsts ASV. Ko es ieteiktu nakošjiem brinumaputekļsūceja šova skatītajiem. Izbaudiet mirkli un padomājiet cik jūs pārmaksājiet, ja iegādājaties šo ierīci! :)

E Ernests 05.09.2008

Varbūt tie agregāti nav slikti, taču pats esmu strādājies tiešajā tirdzniecībā un ticiet man tur presonālu riktīgi apmāca, lai tie spētu pat sūda gabalu par štuku pārdot. Iegalvo ka tas ir tiešām vajdzīgs tieši jums un ka jums ir paveicies, ka tas nemaz nav tik dārgi utt. Varu saderēt, ka tām mantiņām ko šie pārdot ir daudz lētākas un labākas alternatīvas, bet katrs jau pats izvēlas ko

Z zane 07.09.2008

neieteiktu pirkt kirrby, vinjsh nav taa cenas verts... padomaajiet ko var pa to cenu nopirkt... un es shaubos vai kadam ir tik daudz laika lai visu dienu ar vinju sukneetu un piedevaam vinjsh ir ljoti skaljsh...

I Ingus 07.09.2008

Ir ok tas aparāts.Jā piekrītu, lēts nav, bet skopais jau maksā 2x :D

E Edīte 09.09.2008

Mājās ir Ķirbīts...
Neko sliktu pateikt nevaru...
Viss labākā tehnika kaadu esmu redzējusi...
Un tieshaam tie kuri Ķirbīti apliek nav naudas un vinju nevar nopirkt... ;)
Sveiciens visiem savējiem... ;)
Kirby go!!!

P ph5.5 09.09.2008

Un varu arī informēt, ka piem. Asv, kur kirby maksā ap 900 $, cilvēki maksā, lai redzētu prezentāciju, maksā, lai viņiem atved preci un vēl šo to, ko Lv dara bez maksas.
----------------------------------------------------
Nu gan tirgonis lohonulsja :) LV šo un to darot bez maksas? :D
Ja tas būtu bez maksas, tad tad mēs to varētu nopirkt par augstāk minēto cenu. Bet tagad iznāk, ka par demonstrāciju, pievešanu un šo to klients maksā ap 1000Ls. Tātad no visas maksājamās summas pats aparāts sastāda mazāko daļu! Bet tajās NATO ražotajo trubu cenā ir arī iekļauta kirbymaster biļete uz Dubaju...

K krišjānis 10.09.2008

Nepērc, tas ir sūds.
Maksā reāli 100 latus, pārējās izmaksas ir mārketinga izdevumi.

J Jana 11.09.2008

Es te lasu un nesaprotu. Tas Kirby ir robots? Pats tīra vai? Ja nē. Tad man jāsaka, ka laikam naudu nav kur likt.

I indrikis 11.09.2008

Un kaa ar darbiniekiem..??/
Tiesham sanem taadu naudu par kadu runaa.?

I inese 12.09.2008

Un tad mēs brīnamies par alerģijām un astmām, kas piemeklā mūsu bērnus, jo lūk, mājās dzīvo sterilā vidē!!! A ko ta darīsiet, kad sāk tas jūsu acurags iet bērnudārzā, skolā, un visās citās aktivitātēs??? Stiepsiet to "fantastisko" Kirbi visur līdzi?? Jo tur jau nebūs tā sterilā vide, tur būs i tās ērcītes, i, tie mikrobi un putekļi!!
Un tad lūk brīnamies, ka slimojam!! No sterilitātes slimojam!!
Sen jau ir pierādījie, ka lauku bērni, kas dzīvo pa mežu, pļavu un apēd kādu sapuvušu ābolu un arī čupiņu ar smiltīm, paguļ savā cisenī, ir daudz veselīgāki nekā tie, kuriem māmiņas ar lupatu skraida no pakaļas!!! Tas lielā mērā arī izskaidro Kirbi "nepieciešmību".
Un nevis muļķis maķsā 2x, bet muļķis pērk Kirbi, kas neattaisno līdzekļus, šinī gadījumā, bērniem, kuriem būs jādzīvo reāla vidē, nevis jūsu veidotajā!!!
Lai jums jauka un veselīga šī diena!!!:)

R rihards 15.09.2008

Es pats strādāju tai melu iestādē un tagad atdzīšos, tas kirby ir sūds.viņam ir daudz analogu putekļusūcēju. Nav tās naudas vērts.Tīrākais bizness.Beidzot varu teikt patiesību, ir apnicis mānīt cilvēkus.Neuzķerieties tas ir sūds.

P putns 15.09.2008

Maza piebilde tiem kas sūta no ASV, uzziniet no sākum api ekāda spriegum adarbojas Kirby kas domāts ASV tirgum ... 110 V, atšķirībā no mūsu 230 V, tā lūk...

A Artūrs 19.09.2008

Labdien!
Esmu "Ķirbīša" atbalstītāju pusē. Pats to izmantoju jau 5-cus gadus. Cenu negrasos apspriest, jo, nezinu par kādu To var nopirkt ASV, Anglijā vai i-netā. Varu tikai pateikt, ka cena nevar būt dārga vai lēta. Ir jautājums vai mēs varam vai nevaram atļauties - maksāt konkrētu cenu par konkrētu preci konkētā laikā un vietā.
Te iet runa par senčiem, kas izdzīvojuši pagātnē bez Kirby, par lauku bērniem, kas ir veselīgāki. Protams! Taču senči nerija tos putekļus, kas rodas no mīkstajiem grīdas segumiem, lauku bērni nerāpo pa lamināta grīdam, kuras tiek vaskotas un mazgātas ar ķīmiju un senlatvieši nezināja, kas tā tāda sintētika.
No pieredzes: "Ķirbis" ļoti labi izsūc kavrolīnu un visu, kas zem tā (tai skaitā dzīvnieku spalvas, jaungada egles skujas utt.), ļoti ērti sūkt putekļus ( labākas vietas ir tās, kur ir kādas restītes - elektropreces), ja nevar izsūkt, tad var izpūst, turbobirste ideāla uzvalku un mēteļu, mīksto mēbeļu un spilvenu tīrīšanai, žēl, ka pagaidām nevaru atļauties grīdas vaskojamo "galvu". Objektīvi mīnusi: smags, skaļšs, baigā uzgaļu un galvu mainīšana un uzglabāšana.
Tehniski arī "Ķirbis" mani nav pievīlis.
Lai izdodas!

L Liene 19.09.2008

Nopērc Karcher putekļu sūcēju ar lielāku jaudu, būs tas pats, tik 10 reizes lētāks.

A aivis 20.09.2008

šodien pie manis bija kirby pārstāvji. nespieda pirkt, visu normāli parādīja, iztīrija paklāju utt. ja būtu līdzekļi nopirktu, nevaru atļauties eksperimentēt.

S Susurs 23.09.2008

Ak šausmas - attopieties, tas taču ir TIKAI putekļu sūcējs :)))))

A armands 24.09.2008

Liels mesls pa lielu naudu, spekulantu cena! Ka palaidisiet maja demonstretaju ta ari pierunas JUS Pa tadu naudu--- smiekli nak !!! Puteklsucejs automasinas cena !!!

A Alexandrs 25.09.2008

Es arī būtu apsvēris ilgāk domu par pirkšanu, ja tikai tas demonstrants nebūtu tā kritis uz nerviem un stāstījis par to, cik mēs ietaupām utt.. un tad vēl par tām slimībām un visu pārējo. Pats neesmu stulbs un sapratu ka viņš arī stāsta muļķibas. Sieva jau arī viņam visam priekšā lika sasvus argumentus.. Beigās viņš'tik izvilka pavadzīmi un sāka rēķināt un stāstīt par GeM kredītu, pret šo kompāniju man ir viena vienīga nepatika un tas arī bija galējais punkts kāpēc es nepirku viņu. Varbūt arī būtu patiešām nopircis, bet diemžēl pārspīlē viņi pat ļoti runājot par tām ērcītēm un slimībām.

E Everita 26.09.2008

Ja nav kur likt naudu, tad jau var pirkt...bet runājot par tām putekļu ērcēm u.t.t., tad jau jādzīvo stikla kolbā un kad izejat no mājas Kirby jāņem līdzi:D

P.S. ļoti skaļš!!!