A Aldis 23.12.2008

Man ir Rainbow, pirku gadus 10 atpakaļ, strādā OK. Bija arī Kirby pārdevējs ar demonstrāciju. Kirby neņemtu, jo galvenais -

ar Rainbow tu tikai nomaini ūdeni un OK, Kirby tu to putekļu maisu glabā ilgu laiku mājās un tev tasvēl jāpērk lai nomainītu!

Ar cieņu!

A Alex 23.12.2008

Man ir Thomas twin TT par Ls360.00 (aqua, hepa, utt.). Ručkai plastmasas gredzens ieplīsa, taču citādi- varu tikai ieteikt.
Jaudīgākais klasē, mazgā grīdu, paklājus (mēbeles?) labi.

J Jo 26.12.2008

Man jau patīk, ka cilvēki izgrūž naudu nemaz nedomājot, dikti gribētos iemācīties tā skalot smadzenes, kā visi tie izplatītāji:)) Mātēm vajag pagomāt, ka bērnus vajag ar krūti barot un eko pārtiku lietot, nevis pirkt nenormāli pārcenotu preci. Izaugu bez kirbi ar visu kaķi, rāpoju pa grīdu un gulēju ar putekļu ērcītēm, jo PSRS laikā jau kirbī nedabūja un labi, ka tā. Pārlieku sterila vide neļauj attīstīties imunitātei.

S stop 26.12.2008

tādi lohi... audzinat savus sterilos bērnus, kas saslims izejot vien uz ielas vai aizejot uz skolas, kur 1 puteklis nogāzīs slimības gultā.

S Solvita 28.12.2008

Interesanti, kāpēc cilvēki tik daudz mūsdienās slimo, dzīvojot savos mēslos. Vajadzēja taču būt baigai imunitātei. Visiem skeptiķiem varu pateikt, tā ir brīva izvēle, iegādāties Kirby vai nē, neviens jau nevar jūs piespiest.Kas jums kāds šaujamo pie pieres pielika?Zemu gan jūs vērtējat sevi un savu veselību. Es ne mirkli nenožēloju, ka iegādājos šo tehniku.Man mana un ģimenes veselība ir vēl dārgāka, nekā man izmaksā Kirby. Var jau būt, ka ebay var iegādāties lētāk, bet, kas jūs apmācīs kā ar to pareizi rīkoties?Es labāk maksāju vairāk, vismaz ar garantiju, servisu un jau nākošā dienā man tas ir mājās, nekas nav jāgaida, visu pieved, izskaidro. Super! Konsultanti tikai dara savu darbu un tas nav viegls. Lai veicas visiem Kirby darbiniekiem!

A Andris 28.12.2008

gribu stradat

G Ginta 29.12.2008

Arī es nesen iegādājos šo putekļusūcēju, aparāts tā neko, nevar sūdzēties, tikai tā prezentētāja attieksme ir drausmīga kā pret cūkām, un tik tiešām ņemot lombardos un no rokas var dabūt daudz lētāk. Tā cena aptuveni 1500 ls ir pilnīgi garām, zinu ka 500 aiziet aģentam algā. Ierīce laba, bet cena ir neadekvāta.

S Solvita 29.12.2008

Kā tik precīzi zinat, cik tur konsultantam maksā? Pati strādājusi esat? Tad man arī būs tur jāstrādā, ja tik labi maksā.

D domii 29.12.2008

nu bet uzbaazii tie konsuultanti gan ir... visu laiku zvana un zvan... es pasaku paldies man jau ir pietiekami labs putekljusuuceejs, bet tas naakamaajaa dienaa atkal par jaunu visu staasta.. :D...

M maija 29.12.2008

es ar iegādājos kirby... neattaisno to cenu gan...tiešām neattaisno.jaa taa vins ir jaudiigs...BET... taa skaņa...soliijaas ka aparaats buusot daudz klusaaks..kaa prezentaacijaa..bet diemzeel ir otraadi..vins ir tik skals ka bernins gulot otraa istabaa pamostaas... un tad nu nekaada iipasaa tiiriisana ar nesanaak..jo mazajam no taas mezoniigas skanas ir bail:(

E egija 02.01.2009

Man jau Kirby ir divi gadi, vienu brīdi strādāju, bet sapratu ka tas darbs nav priekš manis, bet uz atvadām nopirku šo aparātu, un esmu gandarīta, es patiešām noticēju šai ierīcei..Un patiešām esmu pateicīga Kirby, mājās ir bērns, tā skaņa varētu būt klusāka, bet dēlam nav nekas pretī...Man liekas, ka tiem kam patīk kārtība, tiem šis aparāts ir vajadzīgs(bet nu cena liekas varētu būt mazāka)..

A agris 02.01.2009

Interesanti lasīt kā aģenti cīnās par savu produktu. Un tā bērnu gultiņa ir patiesi labs psiholoģisks triks māmiņām, parādīt, kur guļ viņu mazulis. Tikai neviens nesaka, ka tieši tik pat netīru salveti var dabūt ar jebkuru vismaz 2000w jaudīgu putekļu sūcēju. Šie aģenti tiešām ir labi apmācīti! Pats Kirby kā putekļu sūcējs nav slikts, tas ir jaudīgs un daudzfunkcionāls. Taču vairāk par 400-500Ls par to nav vērts maksāt!

J jurate 04.01.2009

smieklīgākais ir tas kā viņi izplata to padarīšanu: man ilgi zvanīja un lūdzās, beigas labi, vienu datumu sarunājām, jo viņi man piesolīja iztīrīt kādu mēbeli... domāts, darīts: tajā momentā īrēju dzīvokli, kurā bija ne visai tīrs dīvāns, vismaz tas paliks svaigāks... tā puisis, kas nāca reklamēt preci, aizgāja man neko neiztīrot. manta jau varbūt arī ir efektīva, bet tirgošanas veids ir atbaidošs...

E engelic 04.01.2009

kirby ir pati labākā mājas uzkopšanas sistēma, kāda man ir bijusi.
Tā kā man mājās ir meža zvēru ādas un tāpat izstabā kaķīts ienāk.
ja agrāk tīrot māju man vajadzēja smago kuiļa ādu stiept pa trepēm lejā lai verētu iznest ārā un izpurināt tad tagad tā man vairs nav problēma. ieslēdzu kirbi uzbraucu uz ādas izsūcu un aizbraucu tirit māju tālāk.

zinoši speciālisti atbrauca un labi izstāstīja, parādīja.

A Andis 06.01.2009

http://www.ss.lv/lv/electronics/home_appliances/hoovers/fDgTeF4SAzp4FD4eEFJ8FQ==.html Parādiet man vienu kurš lieto un es jums parādīšu desmitus kas nelieto un grib tikt vaļā.

K karina 09.01.2009

www.vigants.wordpress.com/uzmanieties no kirby tirgotājiem/

S Santa 10.01.2009

Man šie abi jaunie cilvēki Artūrs un Reinis ļoti iepatikās Viņiem ir neizsakāma taisnība, bet tie iepriekšējie debīlie jaunieši vēl nesaprot kas ir kas.Vēl ir mazi un zaļi, bet mutes gan kā laidara vārti.Domāju vēl, ka mātes piens aiz lūpām.

M Mimi 10.01.2009

Nu katrs jau jūk savādāk. Cilvēki kam ir kompleksi cenšas tos kompensēt iegādājoties pārspīlēti dārgas lietas.

M martins 12.01.2009

palasiju sos komnetarus..nu loti interesanti...jo-----pie manis protams ari bija parstavis, vai ka vinu tur...pat veseli tris...divi viriesi un viena sieviete...protams viss bija loti skaisti utt...pastastija un bla bla bla...ipasi pa tam ercitem utt..bet...ta ka esmu no tiem cilvekiem kas netaisas uzturet sada veida kantorus un tehniku utt perku interneta---neesmu kapeiku skaititajs un nabags ari ne bet man ir cita veida domasana jo neparmaksato tereju citam lietam))ta nu luk...prtams man ari ta daleji nolika..bet ne rupji ka emu netirigs un ka man paklajs jasuc gandriz stundu utt:)daudz nestastisu pa so visu un pa to cenu jo te jau desmitiem komentaru pa to ka cena ir patiesam augsta un lai es kadu pataisitu pa miljonaru atkal...nu neee:)protams mani gandriz pie varda nelaida, bet kad tiku tad uzreiz ka esmu liels runataja ta zinadama pa ebay kur ieperkos pateicu ka noteikti sadu var tur nopirkt...sie protams pretim ka tur spriegums citads a es saku ka vajag parveidotaju un tad siem mute ciet...vopsem spieda man uz kreditu...es teicu ka kredita neko necensos pirkt un man krediti nav un negribu:)a vini...nu tikai 50 lv menesi un ta paris gadus...a es----ka sadu aparatu privatmaja vajag un maju tagad i celju...sie uzreiz...ideali..tad jau japerk uzreiz...es saku nu nee...protams vins ir ok bet pa 2500lv es nepirksu--vini uzreiz--mes uztaisisim atlaidi..un bus tik 1500lv:)lai atsutos no manis es teicu ka ar draudzeni padomasim...bet ptotams es nebiju neko domajis...un pectam uzreiz iegaju ebay...opaaaaaaa...un atradu pilniba jaunu--tiesi tadu pasu ar visu somu, birstem utt...tik pa 600dolariem...oki...nav vinam ta garantija...bet palasot te ari nevar saprast kas lv notiek..:)protams interesanti ka te kirby fani un izplatitaji aizstav savu preci ..bet padomajiet pasi...vai mums vajag maju piebaztu ar nez kadam iericem pa tukstosiem latu???mums vajag lai ir tira maja bet ne stikla buris kura tu dzivo un izejot ara kur nudzj no bakterijam utt tu klusti atkal ka visi...un ja jau vins tik labs tad iesakat razotajam vinu pataisit klusaku a ne skanu ka lidmasinai ka visa maja man skaneja...ipasi kad atbrauca vini man ap 21 vakara...:)atceraties ka izplatitaji ka garam ir tas laiks kad bija tie biezie un videja slana cilveki kas pirka to dargako lai ar to padizotos..tagad ir vajadziga prece laba, klusa un pa labu cenu...pateiksu kaut piemeru pa labu draudeni kurai virs nopirka sada veida aparatu tik ar udens filtru---pa 1000lv...ari vinai patik tiriba un viss kas a to saistits bet ne jau katru nedelu ies nemties ar to pa majam ja var nopirkt daleji letaju...un gandriz tik labu.mes esam pieradusi dzivot bacilju vide un izjaucot sjo vidi mes klustam vajaki, neaizsargati...tas nenozime ka jadzivo cuku kuti bet ne jau aiziet galejibas..ta ka lai veicas tiem kas nopirkusi un ari kas ne:)ja nav nopirkusi tad to naudu labak izterejat aizbraucot gimene kadas divas reizes uz kalniem...:)

: :D 13.01.2009

Atrodiet kaads draugus, pazinjas vai kadu citu, kas dzivo USA. Tur so briinumu var dabuut par 500 dolaariem. Nevajadzees paarmaksaat veselu cupu cilveekiem, kas briinumus staasta. Vini vienkaarsi uzvaaraas uz Juusu reekjina.