Mamma 02.03.2009

Nu re labi ka nepirku.

F Fujaks 03.03.2009

Ai nu cilveki, nopeerciet to puetklju suuceeju internetaa no aarzemeem, sanaaks leetaak, i aita dziiva i vilks paeedis. Savaadaak kkaa jociigi, ka puteklju suuceeju tirgotaaji vizinaas ar leksus dzhipiem, atvainojos par rakstiibu, klavitauura nestraadaa

P padomju bērns 03.03.2009

Nu man jau patīk, cilveki vairs nevar dzīvot bez KIRBY un aitādas segām, un visa pārējā kas tipa dod mums iespēju veselīgi dzīvot. Dēļ mākslīgi radītās sterilās vides jaunajai paaudzei tapēc ir tik daudz dažādu alerģiju un visādu citu slimību, uz kurām atkal vārās barības piedevu un vitamīnu tirgotāji. Mēs dzīvojām un augām dabiskā vidē, jo cilvēka organismam ir imūnsistēma. Man bērns arī aug dabīgā vidē un ir piulnīgi veselīgs savos sešos gados. Nez ka gan agrāk cilvēki dzīvoja??? Tauta attopieties uz jums brauc ka uz aitu bara. Ne jau visur ir KIRBY, un visa pārējā draza ko cenšas iepotet cilvēkiem:):):):):):):):):):)

Mamma 03.03.2009

Kirby nav nekaada supper manta, esmu viilusies!

K komentetaajs 03.03.2009

Tas kirby iisteniibaa ir taads suuds. Ir zinaami cilveeki kas nozheelo par taada meesla iegaadi... Jaa vinaji arii ir mazs beerns, bet tas jobanais kirby maaju izsuuc tik tiiru ka nav ne viena putekliisha. Azejot ar mazo beerninju pie kaada ciemos beernam saakas astmas un visaaadas citaadas kaites, jo ir pieradusi pie paaraak lielas tiiriibas... Beernam dziive r sabojaata... Taa kaa padomaajiet par saviem beerniem, peiradinot tos pie paaraak lielas tiiriibas tas var beigties arii letaali...

K komentetaajs 03.03.2009

Kirby par to vareetu iesuudzeet tiesa...No 50-100 Ls veikalaa var iegaadaaties taadu putekljusuuceeja kaa zveeru...
labaak aizbrauciet ekskursija, nevis peerkot kaut kaadu huinju...

A Aldis 04.03.2009

Kirby nevar būt labākais ps pasaulē tas nav iespējams...ja klausās to konsultantu un menedžeru pļūtīšanu ko viņi tur stāsta par patentiem un visiem pārējiem sūdiem...tas nenozīmē ka tas ķirbis tik daudz var maksāt...tās huiņas ko mājās demonstrē ar tām salvetēm ir galīgākās pupu mizas...piemontējot klāt tādu pašu uzparikti un ik pēc 10 sek mainīt salvetes var jebkuram ps...ja runā partām putekļu ērcītēm tad paskatieties cik liels ir ķirbim putekļu maiss...tik liels, ka visu Rīgu var saindēt:))...domājiet loģiski, tīrot ar jebkuru ps vai ķirbi putekļus nevar sasūkt, jo daļa no tiem aizlido...tākā nopērc normālu ps pa 150l-250ls un pārējo naudiņu izmanto vērtīgai ieguldīšanai...katram pēc gaumes:)

K Kārlis 04.03.2009

Ļoti laba lieta! Vismaz zini ka iztīra, vairs nekad nevarēšu ar parasto put. sūc. strādāt.
Pirku jaunu ar 30 gadu garantiju Latvijā pa 900Ls (pazīstams strādā kirby) Ja kādām vajag, varu sarunāt, rakstat uz e-pastu.

Mamma 05.03.2009

Gaidi ar maisu, mekle idiotus citur.

Mamma 05.03.2009

Es tik daudz ko citu butu varejusi nopirkt par to naudinu.

Mamma 05.03.2009

Kirby tas ir vecmodigi, ir ari modernakas tehnologias.

Mamma 05.03.2009

Vislabaakaa tehnologija ir divas rokas, lupata un tiirs udens. Ekologiski tiiri un pilniigi droshi.

A Aldis 05.03.2009

30 gadu garantiju...ha-ha-ha...tam ķirbim ir 2 gadu garantija, bet 30 gadu garantija viņa ražotajām detaļām...un kā var paredzēt uz priekšu cik ilgi rūpnīca pastāvēs...krīzes laiki, jebkurā brīdī to ķirbi var aizklopēt:))...ķirbis ir automātisks sūds uz ritenīšiem :)))tik piemēslo savu mājvietu ar visādiem pribambasiem un lēto skaļo troksni:))

Mamma 05.03.2009

30 gadu garantija tas ir daudz, bet ja man butu tada nauda es labak mazu vecu vaboliti pirktu neka stulbu puteklusuceju.

Mamma 06.03.2009

Es no Kiby nebaidos, nebaidos.

M maija 06.03.2009

Man maja ari ir sis aparats esmu loti loti apmierinata>vins ir loti erts tirisanai! Ja vins ir dargs, bet tas ir to verts!

K karina 06.03.2009

Tu jau pati tur strādā, tāpēc arī esi apmierināta. Cilvēki, padomājiet - putekļu sūcējs par 2000 LVL!!! Vai Jums galvas nestrādā nemaz?

Mamma 06.03.2009

Nevar but ka tik dargi maksa puteklusucejs.

P Pūce 06.03.2009

Pilnīgs ārprāts!!! Pie mums ar šodien bija šie izplatītāji, nu ļoti jauki jau un skaisti viss izskatās un kad ieraudzīja, ka mums ir 4mēn.vecs bērniņš, tad jau vispār sākās! Izsūca gan spilventiņu, gan sedziņu utt! Jauki, paldies!Izsūca paklāju, parādija kas tik tur nenāk ārā-nu tīrās šausmas, lai gan vakar sūcu paklāju! Tā kā mums vēl ir suns, no kura protams lido spalvas pa visu dzīvokli... Pateikšu godīgi, man nepatika, ka uzreiz pēc demonstrācijas sekoja teksts-nu tad dodiet pasīti, sarakstīsim līgumu, nu 120ls mēnesī jūs varat atļauties maksāt???? Es biju šokā! Teicu, ka varbūt vispirms pastāstiet cik tas joks maksā! Nu tātad apmēram 2500. Sekoja zvans šefam...nu iedeva atlaidīti, komplekts izmaksās aptuveni drusku pāri pa 2000ls(precīzas summas neatceros)! Piedāvāja vēl variantu iegādāties pa 1000ls šo kirby kas ir bijis izmantots izstādēs!!! Nu it kā piekritām, iemaksājām 100ls! Tagad nevaru saprast ko darīt, pirkt vai nepirkt! Ja nepērku, būšu uzdāvinājusi viņiem 100ls! Tā jau izskatījās ka tīra labi, patika, bet tā cena... Nepatika tas, ka neklausījās manos argumentos kāpēc es gribu padomāt vai iegādāties šo lietu vai nē! Teicu, ka mums jau ir viens kredīts, ka bērnam vajag jaunus ratus un nevaru tā uz sitiena vienkārši no maka izņemt 1000ls un bez domāšanas atdot, tomēr tā nav maza summa! Pat piedāvāja aizvest līdz bankomātam lai izņemtu naudu priekš pirmās iemaksas! Tagad nožēloju, ka nebiju stingrāka savā nostājā, tiešām kā nohipnotizēta! Man radās tāds iespaids, ka atbildi NĒ viņi nepieņem! Vīrs ar mēģināja tur kaut ko iebilst, ka vispirms gribētu apjautāties paziņām un draugiem, ievākt kaut kādu informāciju un atsauksmes!Tas laikam vēl vairāk viņus uztrauca un par visu varu gribēja lai piekrītam! Man personīgi nav nekas pret labām lietām, esmu sen sapratusi ka labas mantas maksā dārgi un pēc pieredzes varu teikt ka skopais maksā divreiz, ne vienu reizi vien esmu par to pārliecinājusies! Protams savu putekļusūcēju pa 110ls nevaru pielīdzināt šim, tikpat skaļš un ne uz pusi tik labs kā kirby likās, bet gribējās nedaudz apdomāties!Tagad divas dienas varu domāt ko darīt, aizmirst tos 100ls ko iemaksāju vai tomēr parakstīties un pirkt! Ko varat ieteikt????

P pufa 07.03.2009

Pūcei.
Arī es gandrīz "iekritu"uz šo marasmu.biju iemaksājusi 1. iemaksu. bet pastāvot uz savām tiesībām, kas atrunātas Patērētāju aizsardzības likumā, ka man ir tiesības atgriezt preci 2 nedēļu laikā un vēl jo vairāk atteikties no pirkuma, kas nav vēl nopirkts, dabūju atpakaļ arī savu pirmo iemaksu līdz pēdējam santīmam. vajag tikai būt pārliecinātam par savām prasībām un tiesībām. viņi vēl man draudēja, ka man nāksies atmaksāt viņu izdevumus, es atteicu, tad nav ko nodarboties ar tādu biznesu, kur pastāv risks, ka ir kāda prezentācija bez pirkuma. tāds ir viņu bizness un viss. parēķiniet, ko citu jāus varat nopirkt par to naudu un vai tāds "kirbis" ir tā vērts.