A Aldis 26.03.2009

Tas kurš grib iet d...t, to neviens netur...bet gribās redzēt kā aptaisās kirbisti:))

K Kaspiic 01.04.2009

Komentēja: Guna 26-02-2009
prezentācija bija kā balva, pa telefonu teica, ka būs kaut kāds robots..njaa...kad ieraudzīju to putekļu sūcēju, tas man nekādu sajūsmu neizraisīja..
-----------
Mums prezentācija bija pirms kāda gada. Un telefonā bija tieši tāds pats teksts! Es visu laiku domāju, ka kļūdījos un pārklausījos - bet izrādās ka citiem arī solīja "robotu", kas pats tīrīs :)

Prezentācija arī bija ap 3h - beigās šamējie tā apvainojās, ka mēs nepirksim, ka paši jutāmies slikti. Tādēļ ieteikums visiem: nelaidiet sev tuvumā šo KIRBY pārdevējus!!! Ja vien nav žēl nomest zemē 1500 latus (2000-500 reāli cik tas varētu maksāt).

V Vika 01.04.2009

не знаю. ..не знаю что за пылесос такой за такие деньги..ко мне тоже приходили на презентацию..ни чего удивительного я не увидела..хотя мне обещали много грязи..их уловки не сработали..у меня тоже глаза не на жопе растут..и прекрасно видела как ненавязчиво хотели выдать пыль из под дивана за пыль в диване..те кто хотят быть обманутыми и обманываются...

A Aldis 03.04.2009

лутче нет красаты как насрать на кирбы пальесось

G Guru 03.04.2009

O, kāds izglītots ir iepriekšējais rakstītājs!

A Aldis 06.04.2009

vairāk laikam izglītots, jo neuzķerās uz to sektas darboņiem no kirby:))

G Guru 06.04.2009

Vai tad Kirby ir sekta?

K karina 06.04.2009

Ir, ir viņi sekta - visi, kas tur strādā. Viņiem izskalo un zombē smadzenes, pēc pāris mēnešu darba visi tur paliek tādi dīvaini.

A Aldis 07.04.2009

Tur vēl arī klonē kirby savus darbiniekus:))...pa dienu zombē citiem smadzenes pa nakti šie lidinās ar zārkiem un bļauj-sekta rulēē:)))...jokus pie malas, bet reāli tas tā notiek...katru 1td, 3td, 5td, šiem ir sektu sapulce 12.00 dienā...kur sektas karaboss šos ieciklē un klonē par zombjiem, tas ir uzlādē šos...tākā mob.tel. batareju:))

G Gandrīz 27.04.2009

Nu klausieties, shon man bija jaiet uz otro dalu parunam jeb ari ta teikt smadzenu skaloshanu ko te shur tur padzirdeju utt. tatad vieglak sakot gandriz aizgaju stradat par piesolitajiem 500LVL(cieta alga uz rokas) + nenormali labie un lielie % un apmaksatu degvielu utt. Labi ka uzgajo sho jauko saitu, no pasha rita, jo es ta isti neiedzilanojos, kas bus jadara un tad ieraudziju sho, ka jatirgo puteklusuceji par paranormalam cenam(2000LVL), nu Jus man piedodiet, man gribas pelnit naudu, bet nekad neesmu atbalstijis shitos uz majam braucejus, prezentetajus un bezgaligos zvanitajus, negribu jau agra jauniba sabojat sev reputaciju un dzivi! Tiklidz shito visu izlasiju, zvaniju un atteicu savu jauko ierashanos uz bezjedzigam parrunam! Vel bonusa rdzeju te kads piemineja ka ir tur stradajis izmetis naudu kaudzi, iebraucis parados un vinam nav nekas samaksats + tas viss ir neoficiali, es tomer, lai gan jauns, gribu vecumdienas sanemt kaut vai kkad pensiju, no sevis atmaksatajiem nodokliem par nostradatajiem gadiem! Un jā vel viens bonuss, kad pirmaja intervija jautaju par Kirby darba tirgu Rīgā, man caur "melnu tumsu" tika kaut kas knapi par upam parlaist par to, ka vini nedrikst stradat Riga, tas nozime ka preci Riga izplatit ir AIZLIEGTS un diezgan kategoriski, par ko varot but lieli sodi man ka darbiniekam! Tad es isti nesaprotu, vini ko grib, lai es braucu uz lauku setam un lauku cilvekiem piedavaju kūti izsukt un šķūni?! Es vel pielauju iespeju ka Riga kko var notirgot, bet nu arpus Rigas...neesiet mulki! Vienigais uz ko vini tur noteikti izbrauc ir uz lauku cilveku nezinashanu un neizglitotibu shinis lietas, skaisti nobrauc pa ausim, ta teikt "iezombe" cilvekus un tad tik pleš naudas nost!
Gribu pateikt vienu dargie bezdarbnieki...neuzkerieties, var tiesham nesamaksat + vari sabojat savu dzivi un attiecibas ar draugiem!
Un vel tiem, kas perk tos puteklusucejus par tiem 2000Ls, nu vins neiznicinas mikrobus 100% un vai baigi labak neka parastais puteklusucejs par 100-300Ls, vnk ar to leto parbrauc 2reizes vairak par tepiki un bus tas pats efekts! Neesiet mulki, nelaidiet tos cilvekus ieksa sava maja, viniem tiesham ir "zombet" speja, palasiet par to psihologijas gramatas, tas nav nekas izdomats un pardabisks! ;)
Velu veiksmi Visiem un izturibu šajos patiesi grutajos laikos! ;)

G Guru 27.04.2009

Skaidrs, tātad smadzenes skalo.

B bzzzzzzz 30.04.2009

Ieniistu Kirby, pati nesaprotu kaa mani vinji pierunaaja tomeeslu nopirkt... un pats idiots vel pa galvotajju aizgaja, katastrofa, jasamaksaa 1400ls, bet tagaad tacu kriize..un atnaaca tiesas lapa... draud ar izspiesanu, kautgan pieder man tikai tas puteklju suuceejs, buutu laimiiga tikt no taas KIrby nelaimes valjaa... S.O.S :(:(:(:(:(:(:(:(:(

I Ingrida 04.05.2009

Pie manis ari bija konsultante. Tas kā viņa vadīja demonstrāciju man ļoti patika. Es labāk pasēžu uz dīvana un paskatos kā man izrāda tehniku, kā arī parāda kas ir kas un kā strādā, nevis aiziet uz veikalu, nopirkt herņu par, mazākais 50 Ls un pēc pāris gadiem izmest, fui!!! Nopirku, nenožēloju! Ir jau 2 gadus, interes pēc parēķināju reālo ekonomiju no šī aparāta, apmēram 1100 Ls, tā kā šogad viņš sevi būs atpelnījis. Lūk tā!

K karina 04.05.2009

Jau divi gadi strādā tai firmā? Tad jau tiešām ir atmaksājies. Cik pa šo laiku cilvēku esi apkrāpusi?

L lena 04.05.2009

Ja meklējat cenas un kvalitātes ziņā adekvātu putekļsūcēu, tad ieteiktu skatīties Dyson putekļsūcēju virzienā. Cik zinu tad Latvijā šos putekļsūcējus var meklēt Stockmann. Iespējams, ka vēl kaut kur.
Ir labs - iztīra bez jebkādiem trikiem. Cena adekvāta un veiktspēja normas robežās.

I interesanti 05.05.2009

Mani paziņas arī iegādājās kirby un tagad ir nelaimīgi, ka jāmaksā vēl 3, 5 gadi par šo verķi. trobele šausmīga un efekts tāds pats kā ar labi jaudīgu putekļu sūcēju. Un, lai pilnvērtīgi izmantotu visus tos klimburus, kas paredzēti putekļu sūkšanai no visām malām, ir jābūt mājsaimniecei, kas to vien dara, kā katru dienu ar to verķi pa māju staigā. :):):):):) bet cilvēkam kurš strādā, nav laika ar viņu ņemties. Jā, un ja runājam par alerģijām, tad sen jau kā pierādīts, ka bērni ar alerģiju visbiežāk slimo tāpēc, ka cenšas nodrošināt nenormāli sterilu vidi! Agrāk, kad šāda verķa nebija, neviens nenomira un visi bija apmierināti ar tādu putekļusūcēju, kāds nu katram bija.:) Un visi tie, kas slavē šo mantu, tas nav putekļu sūcējs, bet gan mājas tīrīšanas sistēma, to jau nu jums vajadzeja zināt :D

S Sanita 05.05.2009

Iegādājos pirms kāda gada. Visus uzgaļus neizmantoju, jo, ja godīgi, neredzu vajadzību. Bet tas, ko izmantoju, strādā ļoti labi. Varu savākt dzīvnieku spalvas no dīvāniem un paklājiem, iztīrīt paklājā saķērušās egļu skujas, protams, arī smiltis un putekļus. Labi tas, ka nav jāskraida ar lupatiņām, jo tas aizņem pārāk daudz laika.
Par alerģijām nemāku spriest, jo tādas man nekad nav bijušas. Man svarīgāk ir tas, ka māju varu tīrīt retāk.
Mīnuss - diezgan skaļš. Ja kāds grib skatīties TV, kad blakus kopjat, tas diez vai būs iespējams :) Arī pasmags. Bet tas ir mīnuss tikai tad, ja mājās ir kāpnes.
Es tikai nesaprotu - kā var nopirkt mantu, kura nepatīk? Cena taču nav nekāda mazā...

A Aldis 06.05.2009

Kirbisti reklamējās(uzdarbojās)-krīze tak arī šiem:))

M mezhavecis 09.05.2009

Es skatos un nevaru nobrīnīties, cik aptaurēti cilvēki var būt. Labākais man patika šis komentārs - "Ir jau 2 gadus, interes pēc parēķināju reālo ekonomiju no šī aparāta, apmēram 1100 Ls, tā kā šogad viņš sevi būs atpelnījis". Nu kā kaut kāds tur putekļsūcējs var sevi atpelnīt? Mošk kādai mājsaimniecei pēc profesijas. Vēl ķipa esot labākais aparāts no visiem - nu taisni vien jāsmejas vai jāraud tiem, kas maksā līzingu n gadus.

Vēl tie mulķīgie argumenti par prezentāciju. Kurai precei prezentācijas maksa ir 5x lielāka par pašas preces vērtību? Kas traucē šo verķi tirgot normālā sadzīves tehnikas bodē par saprātīgu cenu? Nu kādēļ ārzemēs aparāta cena ir daudzkārt zemāka? Vai garantija sadārdzina 3x cenu?

Es nezinu kā mani jāpārliecina, ka bez šāda putekļsūcēja dzīve neiespējama un vajag obligāti izdot 1500Ls. Pa to naudu var sakarīgu auto iegādāties un būs daudzkārt lielāks ieguvums praktiskā ziņā - braukt pie dabas un ieturēt veselīgu dzīvesveidu, nevis sēdēt mājās un baidīties no putekļu ērcēm.

Pēc sludinātāju vārdiem sanāk, ka mājās nevar turēt nevienu mājdzīvnieku, jo tiks izjaukta sterilitāte. Interesanti, kā tad ne tik tālā pagātnē bērni un es tai skaitā dzīvojām? Visi slimi ar astmām un citām kaitēm?

E elfa 11.05.2009

Tas taisnība, jo lielāka tīrība, jo vieglāk saslimt, bet ja jau tā slimība klāt, tad gan māja jātīra, bet ne jau ar " ķirbi" Ingrīda vienkārši mierina sevi. Kurš tad teicis, ka jāpērk pa 50ls. Man ir pa 100 pāri un iet jau gadus 8. Un, ja jāpērk būs jauns, tad veikalā arī var nopirkt.
"ķirbis" ir smags, skaļš un sarežģīts un tie pārdevēji psiholoģiski viņi strādā labi, tā, ka nelabs jau sāk mesties. Vislabākais jautājums ( iestudētais ) viņiem ir: "Un, ko mēs varam darīt, lai bērnam nebūtu jāguļ tādā netīrībā?"', vai tamlīdzīgi"...