O Olga 13.01.2009

Mogu prodatj Kirby v idealnom sostojanii za 315Ls, esli interesuet- pi6ite- rasszazhu pro etot dejstvitelno 4udo agregat!

R Romich 13.01.2009

Pasham taads ir un nezheeloju!
Ideaala shtelle, it iipashi ja ir dziivnieki un beerni, ja uz lizingu njem tad nekaadas gruutibas nav!

K karina 14.01.2009

Patiesība par kirby krāpniekiem
www.vigants.wordpress.com/sargieties no kirby tirgotājiem/

B bez obmana 14.01.2009

4estno govorja ni4ego ne mogu skazatj kak specialist v pilesosah, no cena dejstvitelno nakru4enaja dlja sravnenija zajdite na site:http://www.jhawatch.com Hmm, a tot kto govorit 4to eto spekuljacija, to shas -eto nazivaetsa rino4naja ekonomika. Ja bi ne kupil, potamu 4to ne ho4u platitj za kakoj to pilesos 5 let kredit po 50 Ls v mesjac... Otvet po4emu? Da potamu 4to -eto ne predmet roskashi, a predmet pervoj neobhodimosti. Predpolozhim ja kupil pilesos za 1200-1500Ls srokom na 5let 4erez GE money, u kotorih procentnaja stavka = 25% v god!!! Davaj pos4itaem vo skoko mne obajdetsa pilesos kotorij ja kupil za 1200-1500 Ls. A on mne obajdetsa v 3000 Ls 4erez 5 let i eto pri tom 4to ja pla4u 50Ls v mesjac, idu v GEMoney pla4u dengi, staju v o4eredi, Perepla4ivaju vsem GEMoney =1500-2000Ls, A Vam gde to 600- 700 Ls pri pokupke, i vsjo eto iz za kakogo to vshivogo pilesosa, ne vazhno Philips ili Grundic ili Adidas =ETO EB**IJ PILESOS. DA NA HRENA MNE ETOT BRED, I UTOPIJA!!!

J joka 15.01.2009

Bet kā viņi tagad zvanās klientiem, murgs!!!Es jau uzliku telefonā NECELT!!!Man jau vismaz tagad zvanījuši reizes 10 un katrs no sava numura.

K karina 15.01.2009

Cilvēkiem tagad citas rūpes, neviens reāli domājošs savās mājās tos kirby aģentus negrib laist, tāpēc šie arī trako. Vienīgā alga, ko tie aģenti saņem jau arī ir procenti no pārdotā! Viņi jau pie cilvēkiem arī brauc tikai ar vienu mērķi - notirgot to putekļusūcēju! Ļaudis, esiet uzmanīgi, neiekrītiet!

E Educco 15.01.2009

Derētu bērnus audzināt sterilā vidē, tad savukārt palaižot dzīvē, varētu sākt izdomāt štelles un visādus veidus kā tikt vaļā no visām slimībām, pret kurām sterilitātes dēļ jau sākumā nokauta jebkāda imunitāte. jābūt normāliem apstākļiem, bez galējībām.

S Smacex 18.01.2009

Kāpēc man neviens Ķirbija Guru nezvana? Kā reiz māja jāiztīra.
Lai Spēks ir ar tevi!

I izbijis tirgotajs 18.01.2009

Esmu izbijis KIRBY tirgotajs. Labi parzinu KIRBY virtuvi. Varu piekrist apgalvojumam ka aprats labs, bet ne par tadu naudu.Toreiz cena vel bija 1400Ls.Sviests!!! tiesam nozelojams darbs. Ka cigans pa pasauli klejo lidz pardod. Agents sanem ap 250 -300Ls pa ligumu. Notiek pat apmacibas ka pareizi cakaret klientiem pratus lai tie notic visam teatrim. Katraa prezentacijaa it ka tiek zvanits bosam lai lauj iedot atlaidi.Biezi tika runats telefonaa, kgan otra galaa neviena nebija. Zel man tie kuri kuri vairs nevar liizingus nomaksaat.Kreditvesturi bojat del tada nieka.Sudigi!!!

Ieteikums!!!

Ja pie veikala prasa Jusu datus-NEDODIET! Nozelosiest!
Ja zvana pie durvim un prasa to pasu - sutiet dirst!!! citadi Nozelosiet!

K kirby 19.01.2009

Pārdodu kirby par 700ls. pirkts latvijā pagaišogad!Liepāja!E

L Linda 22.01.2009

Tātad mana pieredze.

Atbrauca sieviete, sāka stāstu par vēsturi bla bla bla. Par to, ka viņai ir šitāda un tāda slimība. Par to, ka man gan jau reiz būšot bērni bla bla bla .. tīrība, unikāls... bla bla bla..

Sākās paraugdemonstrējumi. Wow. Putekļi šitur un tur. Un tad sekoja apburošais paklājiņš ar jūras smiltīm. Protams, sākumā bija jāmeģina sūkt ar savu neunikālo putekļsūcēju. Kādas 2 min prezentētājas uzmundrināta braukāju pa to mazo paklājiņu. Tad sāka viņa ar savu Kirby. Nu ilgi ilgi braukāja un tad tā smuki paņem un parāda, kādu čupu redz es esmu atstājusi. Mana māte paņēma paklāju, pagrieza par 180 un papurināja. Hahah. Zeme bija pilna smilšu. Tīrība? Jūsu galvās, dārgie.

Vēlāk apstākļu spiesta uz brīdi pametu istabu, kad atgriezos, mani vecāki jau bija gandrīz apstrādāti - boss jau sazvanīts, 35 ls līzings jau ceļā (lai arī neviens to nebija prasījis) + dāvanas un atlaide, ja sarakstīs n-tos numurus nākamajiem klientiem. Kad izdzirdēju cenu, biju šokā. Hello! Pat ar visiem stāstiem kā cilvēki iegrābušies pērkot internetā utt. mani tas nemaz nepārliecināja. Paldies veselajam saprātam. Dzīvoju joprojām "netīrā" mājā ar draudzenēm putekļu ērcēm un kaķi.

!!! Viss šis stāsts par tīrību, bērniem utt. man atgādināja grāmatu, kur bija aprakstīts situācija 60 gados, kad sievietes biedēja, ka eksistē šie neredzamie mikrobi un ka viņas nekad nevar būt drošas, ka viņu māja ir patiešām tīra. Protams, visa risinājums bija "unikālais līdzeklis", kas palīdz visam (un nekam). Atslēgas vārds: vainas apziņa. Nabaga klienta galvā tiek iepotēts, ka bez Kirby dzīves nebūs.

P.S. Jā, esmu studente un naudas man nav. Toties vēl pietiek saprāta.

G gumijkāja 22.01.2009

Lielākā dala to slavas dziesmu dziedātāju, kuri ir šo komentāru sākumlapās, masveidīgi pārcēlušies uz www.ss.lv un savus sirdsmīlos glābējus no putekļuērcītēm tagad par smiekla naudu tirgo nost. : ) : ) : )

J Juris 23.01.2009

Cena ir atbilstoša kvalitātei, pirms iegādājaties iekārtas ebay.com, u.c. līdzīgos sludinājumu portālos, vispirms izlasiet šo informāciju!

"http://kirby.com/Portals/Latvia/inhomeonly.html"
/saite uz oficiālajā mājas lapu/

Ja šī informācija Jūs nebiedē tad droši dariet to ko esat iecerējuši, jo KIRBY ir vienīgā iekārta ar kuras palīdzību Jūs varēsiet kvalitatīvi, efektīvi un droši uzkopt savu vidi kurā Jūs dzīvojat!

Pats jau 2 gadi izmantoju iekārtu savos mājas apstākļos un esmu ar 100% pārliecību, ka otra analoga šai iekārtai nav!
Ja kādam ir informācija par labāku iekārtu droši rakstiet man personīgi uz manu e-pastu, labprāt varētu sanākt patīkama diskusija!

Par KIRBY konsultantiem varu teikt tā:
"Ir labi ārsti, ir slikti ārsti,
Ir labi konsultanti un ir slikti konsultanti!!!"

Novēlu Jums tādu konsultantu kāds bija pie manis!
Ar cieņu JURIS

K karina 23.01.2009

Juri, astronomiskajai cenai nav nekāda sakara ar kirby zemo kvalitāti, nevajag nekādus ebay, pilnīgi pietiek jau ar ss.lv
Apskatiet tad šo adresi, varbūt atvērsies acis uz kirby "darbu" citur, ne tikai Latvijā!
Analogi šim aparātam ir, turklāt daudz lētāki. Bet ir arī labāki putekļusūcēji, tiesa gan - profesionālie.
Par kirby aģentiem varu teikt
Ir lieli klauni un mazi klauni un ir kirby klauni.
Novēlu visiem veiksmīgi izvairīties no šī cirka savās mājās!

A Aldis 05.02.2009

Ko, lai es saku par to Kirby...liela smaga kaste ar visādiem pribambasiem...māja pilna ar putekļu ērcītēm, jo paskatieties cik liels ir Kirby savācējfiltrs...tur var visu Rīgu noindēt:)))...pa 2000 ls var nopirkt vismaz 15 normālus putekļsūcējus ar 2 gadu garantiju katram putekļsūcējam...tas ir ka vismaz uz 30 gadiem esi nodrošināts...bet es šaubos ka Kirby nokalpos 30gadus bez remonta:)))...tā vienkārši Kirby ir tautas jāšana...šajā saitā ir pilns ar Kirby konsultantiem un menedžeriem, kas raksta jaukus pateicības rakstus, jo viņiem tak ir jāaizstāv savs kantoris...es tik vienu nesaprotu...laikam tie Kirby konsultanti un menedžeri vēl joprojām nemāk lasīt...šī lapa ir sūdzības nevis reklāma...Kirby jau nav tādas naudas, lai uztaisītu sev lapu ar ieteikumiem, priekšlikumiem, pateicību...lai Jums Kirby darbinieki veicas, skraidīt kā sunīšiem ar garu mēli...visu dienu līdz vēlam vakaram, visas brīvdienas utt...tad ka normāls cilvēks vakaros ir ar savu ģimeni...un nedēļas nogalē ar ģimeni un draugiem izklaidējas.

K karina 05.02.2009

Vai Jūs pazīstat žīdu, kas savu preci neliela?
Nē, tāds vēl nav p'ēdzimis!
(Skroderdienas Silmačos, Rūdis, Sāra)

K Krista 12.02.2009

Gribu divus Kirbi Siguldā. Vai tur vēl kāds izplata?

I izplatiitajs 13.02.2009

jaa, es izplatu kirby, drosi var runat . Raksti man uz meilu.

[slēpt]@inbox.lv

A Aleksandrs 13.02.2009

Vajadzigi 3 kirbji Rezekne, steidzami.

L Lētticīgais Muļķis 13.02.2009

Man vajag 7 kirby aparātus, 3 gabalus lūdzu uz Ukru pagastu, 4 uz Mazpisāniem. Apmaksu garantēju, ar mani sazināties pa e-pastu [slēpt]@inbox.lv Kad iebrauc minētajos pagastos, tad tiekamies autobusa pieturā, lai es tevi varētu atpazīt, galvā lūdzu uzmauc melno miskastes maisu!