G guliks 25.05.2009

Kuram ir kirbis, tas ir stulbenis :)

G GTI 19.06.2009

pats stradaju agrak par kirby konsultantu, manta laba un kas nopirka nav sudzejies, labs aparats, tie kas te gvelz visadas sliktas lietas, kaut ko vispar saprot no tiribas un higenas majas, ta ka padomajiet

P pufa 19.06.2009

Kāpēc vairs nestrādā, ja jau tik labs produkts, tad biznesu tik būvēt un būvēt...
Manuprāt, Kirby's varbūt nav slikts, bet mums ir pārāk uzpūsta cena tai mašīnai un tas tikai tāpēc, ka Kirby izplatītāji ir naudaskāri vampīri.

G GTI 20.06.2009

ir uzpusta bet ietekmet tur neko nevareja, vnk, bija vajadzigs darbs, un bij gatavs darit visu, viss ir iestudets ari teksts, bet cilveks nav mulkis ja patik ta lieta, kapee gan nepirkt, pats istaniba esmu loti apmierinats, sistema laba par citiem kopshaanas lidzekliem kadus gadus nedomaashu!

R Reālists 22.06.2009

Agrāk ndaudz pastrādāju tajā kirby Jēkabpilī. Toreiz vēl maksāja kaut kādi 1500Ls- nu aparāts jau nav slikts, tikai uzcenojums ir pārlieku liels un neattaisnojams. Ja konsultantam maksā 250Ls par katru kirby, tad jāpadomā loģiski- vēl jau pelna arī direktors, telefonisti, kas zvanās cilvēkiem, un vēl jāmaksā par telpām utt.. Respektīvi pats aparāts viņiem izmaksā, manuprāt, ap 500Ls. Un kapēc tā streso kirby atbalstītāji par to, ja kāds nopirks lietotu kirby bez garantijas- kapēc jāslavē tā garantija un detaļas tik ļoti- viņi tik šausmīgi lūzt, vai kā?? Ieteiktu visiem, kas tiešām grib, (nu ir diezgan labs jau tas ķirbis) nopirkt kaut vai ss.lv lietotu pa aptuveni 500LS un miers. Pašam naudas vēl nav, bet arī lietotu maybe i nopirktu. Baktērijas cilvēkam ir vajadzīgas, lai veidotos imūnsistēma. Ā- pavisam piemirsu- visiem pārdevējiem māca izdomātu vienu noteiktu tekstu, jo tā cigaretes izvilkšana ir visur laikam.
Un ja jau ir tik labs tas kirby, tad kapēc viņu netirgo veikalos, kur parastiem pārdevējiem piedāvātu par kaut vai 50Ls braukt ar jau nopirktu aparātu- parādīt, kā darbojas?? Jebura lieta pasaulē, kas tiešām ir nepieciešama- jebkuru var nopirkt veikalā- kapēc tad ķirbi nevar??????????????? Padomājiet par to, lai nečakarētu mūs vairāk, un lai mēc nepārmaksātu tik daudz- neadekvāta cena, normālai precei!!!

L Lib 30.06.2009

а что за новая конкуренция Кирби появилась? LUX I ROYAL PUTEKĻU SŪCĒJS ? Теперь звонят по телефону и говорят, что это лучше чем Кирби и тоже предлагают бесплатно убраться :) кто нибудь в теме есть? ))) переклеили с Кирби наклейки?

Z Zinātājs 01.07.2009

Vieni dīleri ideoti! Vienīgie kas šo visu lasa esat jūs paši konkurenti un kirbisti. :D

Kirbisti paši lielākā daļa nezin cik tas drapaks maksā, tāda info parasti nonāk tikai jau pie ļoti pieredzējušiem dīleriem. Kaut kas kaut kad minēja 400eur. :) Nav jau melots. :)

A Ancis 02.07.2009

Nez kapeec visi, kas sūdzas par KIRBY tehniku ir tie cilvēki, kuriem nav viņa?! Visi tie, kam ir - ir ļoti apmierināti!

Kā tautā saka - neskati vīru no cepures!
Tieši tas pats ir ar šo tehniku - ieraugat, uzzinat cenu - Sūds! (atvainojos par izteicienu) Bet tu pamēģini kaut ko tādu pateikt pēc ilgstošas KIRBY lietošanas! Pats auplauzīsies par to, ko esi runājis pirms tam!

Mutes visiem tik lielas, ka riebjas!!!

A Agnese 02.07.2009

Man ir Kirby gandrīz gadu. Nav ne vainas, nav jālokās, jāmokās utt. no sākuma bija pagrūti kamēr iemācīojos manevreet pa visiem kaktiem. Visādas fīčas kā padarīt gaisu smaržīgāku un ir tiešām tīrs. Pēc remontdarbiem bija mans labākais draugs:) Ja ir nauda, tad kāpēc ne??? Tikai tagad pie krīzes...varbūt kāds pateiks kā no ASV pasūtīt lielo iepakojumu ar putekļu maisiem?

S sintija 06.07.2009

to maisus tak var dabūt kirby ofisos. pazvani tev atvedīs vai arī aizbrauc pats :)) nav nemaz tik dārgi. man ar maisu pa 7 Ls pietiek pus gadam.

R Rota 31.07.2009

Pārstāvis bija arī pie manis vienā sestdienas pēcpusdienā. Prezentācija Ok, pats aparāts Ok. Tikmēr, tikmēr stāstīja rādīja, kamēr piekritu nopirkt. Protams uz līzingu! Tad tik sākās. Iemaksāju rokas naudu 50.LS, jo vairāk mājās tobrīd nebija. Pagāja 3 dienas -zvans: vajag izziņu no darba vietas, zvans no bankas -vajag galvotāju, un parēķināju, ka tā nav pirmā nepieciešamības prece un atteicu. Nopirku no dusmām Philips putekļu sūcēju un nekādas vainas! Solīja atdot rokas naudu, tā gaidu vēl šodien!
Tā kā apdomājiet pirms pērkam kaut ko lielu un...

A Agnese 18.08.2009

Sorry, Sintija, bet man nepietiek ar vienu maisu...liela lauku māja, mazs bērns un 2 kaķi...un ir starpība-1 maiss par 7ls, vai 30 maisi par 50 $ + muita 5ls...vai ta ne? Tie reģionālie ofisi reāli uzvārās uz aksesuāru rēķina...tak nedzīvojam mucā, iztiksim bez starpniekiem...

S Sandra 02.09.2009

Vai nezinat, kur var no interneta izdrukāt KIRBI lietošanas instrukciju?

J Ja 17.11.2009

Vy demonstraciju videli ?esli videli, to chto-to vy sprashivajete! ja sam v nego ne veril!no kogda u videl demonstraciju! a u menja rainbow bil! ix sravnili, ja ponil chto ja vikinul ne malije dengi za rainbow!!!a on prosto fuflo, obichnij pilesos, takoj ze kak iza 50ls! A kirby eto sovsem drugaja tehnika s drugim fizicheskim principom raboti!!!

V vienalga 27.11.2009

Tam kirby var uzlikt KARCHER 2701 putekļu maisus un tas sanāk daudz lētāk. Veikalā DEPO 5 maisu iepakojums maksā 10 ls. Sūc ideāli, nav nekādas atšķirības ar kirby maisiem, tikai kirby putekļu maisi maksā briesmīgi dārgi. Arī Karcher maisiem visi putekļi paliek iekšā, tātad veselībai nekādus kaitējumus nenodara, kā apgalvo dīleri.

W wraper 27.11.2009

Говно этот кирби, у них мощность в 3 раза ниже чем у любого простого пылесоса, только воет по страшному что ночью всех соседей разбудит. Весь фокус заключается в том что распространители запаривают человеку мозг, пугают клещами сапрофитами и алергенами. Както взял у знакомой попользоватся, полная фигня, единственно что щётка дерёт ковёр по зверски (с отдельным приводом), типа изобращает мега чистку, а на самом деле выдирает из ковра ворс а вся грязь остаётся внутри ковра. Если потом почистить моющим, то вода будет чёрного цвета. Их фокусы с салфеточками чистой воды развод, потомучто после любого пылесоса остаётся какоето количество грязи и если после Кирби проделать тотже фокус с салфеточками и другим пылесосом, получится что осталась грязь. За цену голимого Кирби можно 5 дорогих моющих пылесосов взять. Не берите эту фтгню, это полный развод, как вы думаете почему так много коментариев, все хвалят а главне ещё и продать предлягают, правильно, потомучто 90% коментов это распространители Кирби. Рекомендую в гугле поискать что "хорошего" про Кирби пишут. Да и зачуть не забыл сказать, кирби с завода стоит 300 делларов, а втирают некоторым по 2000 лат.

R RobinsHuds 27.11.2009

Nu šaubos vai 00 eiras par kautkādu putekļusūcēju būtu vērts atdot.Ko jūs brīnaties ka bērni slimo ar astmām un visādiem sūdiem.Drīz pat uz ielas nevarēs iziet pateicoties visiem šiem sūdiem.Vajadzēs dzīvot uz balta palaga un elpot caur filtru.Saprotu ka tīrībai jābūt bet nejau tādai kā reklāmās ar baltām zeķem un nedod dievs būs viens netīrums vai vēl sliktāk nedod dievs ja toletē tas atsvaidzinātājs jānomaina.Stulba reklāma.Lietojat vēl visus tos trauku mazg'jamos līdzekļus un pēc iespējas vairāk veļaspulveri.nosprāgsim visi no tā ka drīz vairs nebūs ūdens ko padzerties.Domājat ka tas viss paliek attīrīšanās stacijās!!!Nē diemžēl upēs jūrā un ezeros.Cilvēkam ir jādzīvo normālā vidē neviss uz spoguļa un perfekti tīrās telpās.Paskataties vēl tās debīlās reklāmas un paliksiet vēl veselāki.

E eva 18.12.2009

Skatos te tikai vienas negativas atsauksmes!!! Es gan pateikšu savadāk, MAN PATīK. Jāāāāā piekritu dargi bet toties kvalitatīvi. Nevaru teikt par parejiem es esmu apmierināta!

E Edgars 24.01.2010

Man ir "Ķirbis" un iztiiriit un izmazgaat paklāju ar viņu var ļoti labi! Cena, protams, nu stulbi liela, labi, ka pats viņu nepirku! Bet, kā aparāts ir labs. Tiem, kuri saka, ka smags, nu tad ziniet, kaulu kambariem tad jādara kas cits! Ar putekļusūcēju vajag braukāt, nevis nēsāt! Vairākums cilvēku aiz skaudības vienkārši izsaka savus negatīvos komentārus! mans viedoklis ir, ka vinš labi izsūc un izmazgā, tikai cena un visi tie primbambasi ir neatbilstoši!

A Anita 15.02.2010

Interesanti, vai arī pašreizējos krīzes apstākļos cilvēki iegādājas šo ekskluzīvo putekļusūcēju? Es labprāt aizbrauktu nodemonstrētu. Piesakās pie manis. Gaidu e-pastus.