LMT - Tarifi

Manuprāt LMT ir biški aptracis ar tiem saviem tarifiem.
Man ir Formula8. Ņesim par piemēru dienas tarifu. Zvans LMT tīklā 0.0509LS(3 līmeņa atlaide!), zvans uz citiem tīkliem 0.1652 Ls!!!
Nereklamēju BITE, bet šoreiz :
Zvani kam un kad vien vēlies ar „Bite 5”:
- zvani uz visiem tīkliem Latvijā jebkurā diennakts laikā par 0, 05 Ls/min;
- savienojuma maksa – Ls 0, 00;
- minimālā ikmēneša maksa – tikai Ls 5.
No BITE man sanāk lētāk zvanīt uz to pašu LMT, nemaz nerunājot par citiem tīkliem.

J jonas 07.11.2008

Jus visi esat aprobežoti, kas lieto lmt jo viņi nereali cenas uzkruve! Es pats lietoju bifri un esmu ritigi priecīgs par viņu lētajiem tarifiem! respekt biti es esmu ar jums

A aicis 09.11.2008

Bite 5 - super.Un par zonu sen vairs nav taisnība.Tīkls iet super, aparatūra tačuvisjaunākā unvismodernākā.

N navsvarigi 21.11.2008

Aicis, jaunakas GSM aparaturas par to, ko lieto LMT, nav! LMT no pedejas paaudzes GSM tehnikas "izspieda" maksimumu. Ta ka, vairak nemza nevar. Par tikla parklajumu nav taisniba? Nu, nu... Vai nu tu nekaunigi melo, vai nu tev nav nacies but vietas, kur reali briesmiga zona. Es dzivoju arpus Rigas, bet ne talu. Braucot autinjaa uz darbu, netalu no Rigas esot izvilku mobilo no kabatas, skatos, bet uz displeja kartejo reizi pazudis uzraksts Bite un, zonas, protams nav! Varat neticet... Nemiet tik Bite pieslegumu!

A aicis 22.11.2008

Visās vietās kur runa par operatoriem atkal tu mudak esi priekšā ar saviem muļķīgajiem komentāriem.Uzlieciet kautkādu limitu lai viens cilvēks zem dažādiem nikiem nepieraksta pilnu lapu ar vienveidīgiem garlaicīgiem tekstiem!

N navsvarigi 22.11.2008

Aicis, melot mazak vajaga, tad manu komentaru bus mazak. Jo, zini, briesmigi kaitina, kad melo un gribas atbildet! Ta kaa, kursh te ir mudaks, tas vel ir jautajums. Ja nespej normali diskutet par kaut kadu temu, tad nenac seit un neatstaj savus komentarus!

N navsvarigi 22.11.2008

Aicis, taisniba jau kaitina, es to saprotu! Un, tad tu melo, lai kaut ka aizstavetu savu viedokli, bet, kad kadam ir pretejs viedoklis, tu sac apvainot kadu un apsaukaties nelabiem vardiem. Pats tu esi mudaks! Vispar jau viss sakas ar LMT klientu apvainoshanu un ta ka esmu zinama mera LMT klients, man ir ko pateikt... Mums ir demokratija, un katram ir tiesibas uz savu viedokli. Palasi atpakal komentarus, kur nemudaks Jonass(ka tik nav viena persona ar tevi), saka apvainot LMT klientus tapec, ka vini nelieto Biti. Tad nu man ir savi argumenti, bet tev to nav un tev paliek lamaties.

N navsvarigi 22.11.2008

Aicis, starp citu, es rakstu zem viena nika komentus! Es nenemu piemeru no tevis

J Jānis 20.01.2009

1) Tarifs nenormāls "zems",
2) Ja ir mazcenas mob. tad vēl tas ir iekļauts katru mēnesi nez kāpēc (agrāk tā nebija) un ja salīdz. ar konkurentiem tad tiem arī nav nekādu papildmaksu par mazcenas mob,
3) Atlaides līmenis 3. vai 4. jau, bet maksāt sāku ar katru līmeni vairāk nevis mazāk un runāju agrāk biežāk tagad vairāk šis nr. atstāts kā kontakts negribāz zaudēt Tel.Nr. (un cerības ka pastāvīgajiem klientiem kaut kas tiešām varētu pamainīties uz pozitīvo pusi)
4)Vienreiz pieslēdzu GPRS īpaši neizmantoju - nav laika arī nu cik nu ziņas palasot braucot vilcienā, vai kādu horoskopu. saņēmu rēķinu vienu mēnesi ps 68 Ls otru 84 Ls (25-26 Ls bija no tiem tieši uz sakariem : zvani, SMS) Secinājums ap 40-50 Ls par GPRS ziņām - Jūs ko pa šito naudu var nomaksāt Mājas paketi Lattelekom, TV un vēl šo to no avīzēm pasūtīt.
5) ja atrodas starp 2 torņiem (pēc šunu info mainās viens vai otrs)rāda SOS zvanus kaut gan zona ir (3 iedaļas)
6) Par tiem līmeņiem to atlaidi varbūt varētu piemērot uz visiem izejošiem zvaniem neskatoties uz kāda abonamentu zvana un to atlaidi jau piemērot arī teiksim līdz tai Formulas noteiktai summai 8, 16, 24 nevis atlaide LMT abonamentu starpā pēc summas sasniegšanas. ZZ pat izmantojot 6 mēn var pieslēgt normālāku bonusu 1s par SMS LMT abonentam kas Jau ir 6 gadus jāmaksā paši ziniet.

Liels paldies ka pioedāvājat arī Juridiskām personām "Hiper izdevīgus" nosacījumus.
Vienu vārdu sakot Žīdu kantoris kuriem maz, maz, maz

A Antis 29.12.2009

Pilnīgi kauns pašam no sevis, ka piekritu Bitei, tarifi okey, zona-kaut kāds ārprāts.Dzīvoklī zona nav, darbā zona nav, kauns no kolēģiem.Nezinu, ko darīt.Zvanīju, teica pieregulēs staciju(uztvērēju), nekā!Tā ir, jo lētāk, jo sūdīgāk.Tele 2 ar nav izeja, tiem pa lauku raj.pārklājums vājš.lmt neder mežonīgo tarifu dēļ.Reklāma neatbilst īstenībai.Ko iesākt?

S Sergejs Melnx 22.01.2022
Šausmīgi

Kas notiek ar LMT internetu priekšapmaksas kartēm?
Kur viņš pazūd? It ipāši vakara pusē! Ja šī problēma man vēlreiz pievils , es ateikšos no LMT pakalpojumiem un visus radus un paziņas pārliecināšana darīt to pašu! Besssi

S Sudzibas.lv Admin 08.02.2022

S Sudzibas.lv Admin 08.02.2022