LMT - Tarifi

Manuprāt LMT ir biški aptracis ar tiem saviem tarifiem.
Man ir Formula8. Ņesim par piemēru dienas tarifu. Zvans LMT tīklā 0.0509LS(3 līmeņa atlaide!), zvans uz citiem tīkliem 0.1652 Ls!!!
Nereklamēju BITE, bet šoreiz :
Zvani kam un kad vien vēlies ar „Bite 5”:
- zvani uz visiem tīkliem Latvijā jebkurā diennakts laikā par 0, 05 Ls/min;
- savienojuma maksa – Ls 0, 00;
- minimālā ikmēneša maksa – tikai Ls 5.
No BITE man sanāk lētāk zvanīt uz to pašu LMT, nemaz nerunājot par citiem tīkliem.

D Dace 02.11.2008

Man savukārt nāk nenormāli rēķini par LMT i-biroju (mobilo internetu). Sākumā kad pieslēdzu apmeklēju internetu daudz, tad bija ok ar rēķinu, bet tagad, jo mazāk apmeklēju, jo vairāk jāmaksā. :(

L lily 02.11.2008

Pieslēdz Ibirojs Open, tad tikai 19 ls mēnesī būs jāmaksā

V viesis 02.11.2008

nu nez nez

N navsvarigi 02.11.2008

TYa jau tas ir kaa tu te raksti, tikai nem vera, ko no Bite dazas vietas tevi nevares sazvanit un tu nevaresi sazvanit cilvekus. Tev tie 5 sanji/min nebus vajadzigi! Man te vienam ir Bite pieslegums. Splaudas.. Tikla kvalitate tomer zemaka. Ja negribi, ej prom no LMT. Mums ir izveles briviba. Ja tu maz runaa, tad vispar ir izdevigak turet priekshapmaksas karti!

A Aleksandrs 03.11.2008

LMT dod braka mazcenniekus, lauzisi ligumu-maksa soda naudu, 24 men.nekur uz citu tiklu nespruksi, ari bus sods.Tada ir ta cinja par klientiem.

I inter 03.11.2008

Nav nemaz tikai uz biti jāskatās.Tele2 tarifs brīvais4 ir 0.04 Ls uz visiem tīkliem, bez jabkādas maksas par savienojumu(tā vismaz rakstīts viņu mājas lapā).
LMT konkrēti ir atpalikuši no saviem konkurentiem.Nu par pārklājumu, domāju, ka man kā pilsonim kurš pārsvarā atrodas Rīgā ar to problēmām nevajadzētu būt.

N navsvarigi 03.11.2008

Renars, tele2 ari dod braketus mobilos mazcenas. Visi mazcenas mobilie ir braketi un tas nav nekads jaunums.

Artis, interesanti, kada zinja LMT ir atpalikushi no citiem konkurentiem? Paskaties, kada Tele2 ir minimala maksa menesi par to Brivo tarifu!1 Runajot par tikla parklajumu, varu tev drosi pateikt, ka ari Riga Tele2 parklajums vietam ir tik slikts, ka sazvanit tevi nav iespejams. Tikla parklajums tads pats kaa Bitei. Esmu lietojis zelta zivi, bija man Tele2 pieslegums un tapec zinu, ko rakstu.

N navsvarigi 03.11.2008

Renars, visiem ir zinams, ka mazcenas mobilie pie visiem operatoriem ir suds. Visiem, kas daudz maz par to interesejas, ir zinams, ka izdevigak iegadaties mobilo par pilnu cenu un tad, luzuma gadijumaa, ir iespeja dabut atpakal naudu!
Runajot par sniegto pakalpojumu kvalitati, LMT ir prieksa visiem konkurentiem. Man ir okarte un nav ne kadu problemu. Agrak ar zz es mocijos ar tikla parklajumu neprata

P posts 04.11.2008

man agrāk arī bija LMT pieslēgums, nāca tādi rēķini, ka vai šaujies nost (ar visām tām atlaidēm), tad aizgāju uz biti un par 25 ls nekad mēnesī vairāk neesmu saņēmis, kaut man ir tas mazcenas mobīlais, bet nelūzt gan. Tiesa, LMT ir ļoti laba zona, bet par to es netaisos maksāt 50 ls mēnesī!!!
p.s. bitei tagad arī ir ļoti laba zonā, daudz braukāju pa Latviju un pirms pusgada tikai vienā vietā nebija zonas!!!

N navsvarigi 04.11.2008

Posts, Latvijas lielakajas pilsetaas zona ir daudz maz cieshama Bitei, bet laukos nu diez kas nav.
Protams, ja esi darijuma cilveks un tev daudz jaruna pa telefonu, tad, pielauju, ka LMT iznak ta ka par dargu, bet maksat Bite un Tele2 mazak par to, ka viniem vietam nav zonas un sazvanit nevar pat Riigaa, nu man neshkiet ok. Man choms Riigaa panema Bite pieslegumu un splaudas konkreti! Sarunas partrukst...

I inter 04.11.2008

to Nav Svarigi!

Tele 2 brīvais tarifs 4:Minimālais lietošanas apjoms -4, -Ls mēnesī.Zvani uz visiem tīkliem, visu diennaakti 0.04, -Ls.Maksa par savienojumu nav pieminēta.(Dati no viņu mājas lapas:http://www.tele2.lv/tarifi/1689.html)
Ja man kā LMT Formula8 pieslēguma(tas viņiem skaitās izdevīgākais pieslēgums) lietotājam zvans cita operatora klientam sanāk 0.1652 Ls un Lmt 0.0509 Ls.Tajā pašā laikā Tele2 par zvaniem uz visiem tīkliem 0.04, vai Bite 0.05 Ls!
Tad kurā vietā tas Lmt nezaudē saviem konkurentiem?Un nav tas pārklājums Bitei un telei tik katastrofāls.
Pēc 2 mēnešiem man beidzas līgums par mazcenas mobilo un saku LMT čau!

N navsvarigi 04.11.2008

Artis, ej tak, kur tu gribi, Katrs brivs sev izveleties to, kas vinam izdevigaks. Man bija Tele2 pieslegums un es zinu, kas ir Tele2 tikls salidzinajuma ar LMT. Manam pazinam ir nesen Bites pieslegums un vins jau splaudas. Parklajums - loti slikts. Tagad aiziesi no LMT, bet pec tam ar Biti vai Tele2 spaudisies, ka tu nevari pazvanit un tevi nevar savzanit. Kad pienaks tads laiks, tad atceresies LMT. Un, rekini Tele2 nemaz tik mazi nenak. Kad dazhsas reizes atnaks rekini par mistiskajam sarunam, tad nu redzesim, ko teiksi. Tu stridies ar mani - cilveku, kursh ir izmantojis gan Tele2, gan LMT operatoru pakalpojumus un kursh zin, ko raksta. Jauki, ka tev ar tele2 bus stipri letak, tikai labi, ja sazvanisies...

N navsvarigi 04.11.2008

Artis, par kvalitati ir jamaksa!!! Un LMT - kvalitate! Lai gan priekshapmaksas karte LMT ir letaka, nekaa Tele2. Ja zvani daudz, pec cenam it ka ir izdevigak Tele2 vai Bite, bet... Nu, kad saksi lietot so operatoru pakalpojumus, tad redzesi.

N navsvarigi 04.11.2008

Artis, ja jau tu grasies lietot Tele2 pieslegumu, kur minimala maksa ir 4 Ls menesii, tad jau tev izdevigaka prieksapmaksas karte un te varu ieteikt okarti, kaa kvalitativa operatora piedavato karti un kas ir letaka par visam kartem, iznemot BiFri. Pec tas minimalas menesa maksas parsniegshanas tev bus citi tarifi. Tas nozime, ka tu parsniegsi 4 Ls un tad ari tarifs saksies cits - augstaks. Cik atceros, tad taa ari tur bija ar tam minimala maksam. Tas pats, kas ar LMT Formula 8.

J janis 04.11.2008

he, ari man bij tada pati probl ar LMT reekiniem...pargaaju uz BITE, cita shtelle un par zonu visp nav suudziibas!!!

N navsvarigi 05.11.2008

Janis, jauki, ka tev ta paveicies.. Ne visiem ta veicas. Man, piemeram, Rigas centraa BiFri zona ir katastrofala. Jaiet ara no darba vietas, lai parunatu pa telefonu. Sorry, tasd nav normali mana skatijumaa

H hmm 06.11.2008

Tele2 brīvais14 - ir ideali labs tarifs! Zvani uz jebkuru tīklu 0, 02Ls :))
Norunāt var tuvu pie 12h (ja protams neraksta sms)! Bet ja raksta vienalga nav tik traksrekins :))
Es izrekinaju, ja man butu LMT un es zvanitu uz tele2 - es samaksatu 3xvairak!
Labi, LMT zona ir laba, nav problēmas! Bet tie rēķini mistiskie kas naak, ka tu pat saac shaubities vai vispar esi tik daudz runajusi :))
Katram jau pasham jaizlemj, pie kura operatora piesaistities, bet nedomaju, ka tas buus LMT, vienigi, ja vinji nolaidis tarifa cenas, un sāks beidzot suutiit patiesus rēķinus!

S Sacha 06.11.2008

P.S. Man rēķins brīvais 14 - ir 14, 00Ls mēnesī un par nepilnām 12h!
Ha - kas var buut izdevigaks!

N navsvarigi 06.11.2008

Sacha, viss ir atkarigs no taviem ieradumiem un vajadzibam. Ja runa daudz, tad tads pieslegums ir izdevigs, j ane, tad nav izdevigi katru menesi maksat 14 Ls par to, ko neesi norunajis.
Neesmu ipashi daudz dzirdejis par LMT mistiskajiem rerkiniem, bet par T2 mistiskajiem rekiniem ir dzirdets gana. Tik lidz tu parsniegsi to minimalo robezhu, taa tev saksies augstaki tarifi

N NavSvarigi 06.11.2008

Mana skatijumaa, 14 Ls menesi par mobila telefona sarunam nav nemaz tik maz un izdevigi. Tu esi spiesta izrunat tos 14 latus, jo citadi jau tas ir pavisam garam maksat 14 latus, ja reali noruna 5 latinjus. Man ar okarti sarunas LMT tikla ari ir praktiski 3 santimi/ minute. LMT tikls ir plashakais tikls latvioja un man nav nekadas minimalas maksas. Norunaju tik, cik samaksaju... Nevis nenorunaa, bet tik maksaa to minimalo summu. Ne, tadi pieslegumi man nepatik! Un, vispar, personigi man patik justies brivam cilvekam. Maksaju, runaju, nemaksaju, nerunajuu, nevis pities ar tiem pieslegumiem un pec tam kert stresus par rekiniem, kuri atnak! Pats sevi kontroleju...

Sacha, lai izrunatu 12 H ir jarunaa daudz. Tev apniks runat, lai norunatu tos 14 latus, kurus ir jamaksaa. Da nu, nafig shitadus pielsegumus!