Jauni rakursi ceļojumi - Krāpšana

2023.gada oktobra sākumā pasūtīju Ceļojumu bodē un apmaksāju ar bankas pārskaitījumu tūrisma braucienu 2 (divām) personām uz Nēģu svētkiem Salacgrīvā, kas notiks š.g. 14.oktobrī. 11.oktobrī man elektroniski paziņoja, ka Nēģu svētki un līdz ar to apmaksātais tūrisma brauciens pārcelti uz 21.oktobri.
20.oktobrī ar manu mobilo saņēmu īsziņu, kurā bija uzrādīts, ka nākošā dienā brauksim ar autobusu Nr. HZ754, gide Aiga ar mobilo telefonu Nr. 26228883.
Kad 21.oktobrī Plkst. 9:00 ierados pie Zinātņu akadēmijas, augstāk minētā gide man paskaidroja, ka es un otra persona, kas bija uzrādīta manā un Ceļojumu bodes dokumentos, neesam dalībnieku sarakstā un braucienā piedalīties nedrīkstam.
Rezultātā par 2 (divām) personām esam samaksājušas 76,00 EUR (septiņdesmit seši), bet pakalpojuma izpilde mums ir atteikta

Ar cieņu
Ingrīda Kozlovska

Velvetpopstar 21.10.2023

Varbūt vajadzēja reģistrēties pirms brauciena?

I ingrida.kozlovska 23.10.2023

Paldies par labu padomu!
Reģistrācija tika veikta savlaicīgi, Ceļojumu bode iepriekšējā vakarā atsūtīja telefonisku īsziņu ar izbraukšanas informāciju - autobusa Nr. un gides datiem.
Visi saraksti bija jāstāda Tūrisma aģentūrai, es tai visu informāciju sniedzu savlaicīgi.
Es nestrādāju ne Ceļojumu bodē , ne Jaunos Rakursos, lai personīgi varētu kontrolēt viņu darbinieku darbu.
Nelegāla iekļūšana kādas organizācijas serverī un darbības viņu datu bāzēs visā pasaulē tiek klasificētas kā kibernoziegums, to veikusī persona - hakeris

N nesūdzies 23.10.2023

Lai vai kā,nav tiesības izpaust personas datus publicējot telefona numuru.Ir personas datu aizsardzības regula,par tās pārkāpšanu arī draud atbildība.

I ingrida.kozlovska 24.10.2023

Lai vispirms atbild par savu nodarījumu. Ja deva man personas datus, tad vajadzēja pildīt līgumu.

K karlisriga 05.12.2023

Ar šo kakta kantori tā diemžēl ir visai bieži, ka kaut ko atceļ, kaut ko nesaorganizē. Kādreiz bija labi gidi, bet visi aizgāja prom. Tagad pilnīgi garām. Neiesaku šos vecos rakursus.