LMT - okarte

man pashai tagad ir okarte..izmantoju jau vairaak nekaa pusgadu.man pieshkjiira 2.liimeni.atlaides ir ap 10% un laikam pat vairaak.saku lietot mobilo internetu WAP.ka pieshkiira 2.liimeni sarunas internets sms un viss paareejais kljuuva daudz dargaaks nekaa bija..kaut kur uz pusi pat vairaak..nav izdeviigi tagad lietot visoaar lmt!!uzskatu ka visizdeviigaakaais operators ir tele2 jo esmu izmantojusi pagatnee zelta zivtinju un ljoti tagad nozheeloju ka atteicos no tas!!

N

X xxxxx 03.01.2009

Jocigi, man nekas nav kluvis dargaks ar 2. atlaizhu limeni okartei! Jasazinas ar LMT, lai paskatas tehniska dalja, kas par mesliem, ja tev taa ir. Bet, atkal nu izskatas pec meliem, jo nevar but taa, ka man ir ok, bet tev viss dargak kluva! Tehniska kluda moshka! sazinies ar LMT

A Aleksandrs 03.01.2009

nav svarigi, aizbaz caurumu.

N nb 03.01.2009

Nekas nav tik labs kā bifri tikai 8s uz jebkuru tīklu un bites tīklā bez maksas kā arī nets ļoti izdevīgs 3ls uz mēnesi/

A Aleksandrs 03.01.2009

nav svarigi megina iestastit, ka lmt ir loti zemi tarifi, bet ta nav patiesiba.Cilveki pareizi dara, ka izvelas sev piemerotu operatoru, jo izvele ir.

R Raimonds 03.01.2009

Nahuj tā okarte lai iet. bite un tele2 savām priekšapmaksas kartēm neuzlika 3% klāt jo valsts uzlika bet bite un tele2 sedz to starpību bet lmt savai okartei pielika 3% pvn Redzu lmt atieksmi pret klientiem ja būtu tāda iespēja viņi pat pēdējās bikses novilktu.

A Aleksandrs 03.01.2009

LMT pedejo adu nolaupis nost ar saviem tarifiem, tagad kraps uz vella parausanu.Cilveki, sekojiet saviem lMT rekiniem, nelaujiet sevi regulari apzagt.

Y yyyy 05.01.2009

Bites klienti ieejiet bifri mājas labā un uz jauno gadu bite sarūpeja mazu dāvaniņu man piešķīra 1. mēnesi netā pavelti manam draugam 200.sms kā kuram. vienkārši uzklikšķiniet uz dāvana un tad jau manīs kas jums tur būs par pārsteigumu.

N navsvarigi 16.02.2009

Raimonds, Bite un T2 paaugstinaja PVN. Iepazisties ar vinu tarifiem, pirms spriest!

Par LMT varu teikt tikai to labako. Taa kaa jamokas ar T2 un Bite zonu, ar LMT nav un sava zina viens stress noteikti ir atkritis. Nav jadoma, ka mani kads nesazvnais! Esmu vienmer pieejams ar LMT tikla parklajumu, ko nevaru teikt ne par T2, ne par Bite ar vinu tikla parklajumu. Bite reklamejas skaisti... Tikai shtele ir tada, ka pie katra operatora kadam bus kadi "kasjaki" ar rekiniem un vareja savas reklamas piebilst, ka leti ir zvanit, ja... varesi sazvanit kadu!

A Aleksandrs 16.02.2009

zel, ka tavs Lmt ta skaisti nereklamejas, jo trukst naudinas, klienti packaam vale prom.
skaties, ka tev un tavam lmt bankrots atri:)
paliksi bez darba, nav svarigi.

N navsvarigi 16.03.2009

Drons 16-02-2009, es nestradaju LMT. Man ir okarte un tikai varu teikt to, ka man tadu brinumu, ka augstakminetaja sudzibaa, nav bijis. Jaatgadina, ka sms atlaides netieks pieshkirtas ne ar vienu atlaizhu limeni. Tikai sarunam LMT tikla un internetam. Es izvelejos to tarifu planu, kur ir letakas sarunas LMT tiklaa un man tas ir loti izdevigi. LMT - attistitaks tikls un parklajums vislabakais. To nu nevajaga noliegt!
Jazvana uz LMT apkalposhanas numuru un jainteresejas, kas tur par lietu. Vispar, ne visai es shai sudzibai ticu, kaut gan viss var but... Pielauju ari, ka meitene pec tam, kad sanema 2. atlaizhu limeni, nosprieda, ka tagada nu tik var sutit sms kaudzem, ka var zvanities un bez maz vai par to nebus jamaksa. Var but, ka meitene nolema, ka atlaides attiecas uz visiem tikliem?? Par ineta izmantoshanu telefona es vispar domaju, ka tas ar jebkuru operatoru ir dargi un rij visu naudu! Man ta nav bijis, man visas sarunas LMT tikla paliek tikai letakas un ja... Jaskatas, kam zvani un cik ilgi runaa! Janem vera, ka no Jauna gada pieauga PVN limme no 18 uz 21%!!! Man sarunas LMT tiklaa maksa kaut kadus 3.2 sant/min, kas ir loti leti, pwec maniem uzskatiem! Taa kaa, jaieiet vel reizi okartes majas lapa, japazvana uz LMT un viss janoskaidro!

N navsvarigi 16.03.2009

Drons, man tak viena algha, kaa saucas operators, kuru es izmantoju! Ka tik piedavatu kvalitativus pakalpojumus un par sapratigu cenu. Pec manam domam, okartei tadi ir un ne kada manishanas ar tam atlaidem jau nu noteikti nav! Vai nu meitens parprata kaut ko ar tam atlaidem, vai nu gadijas kada kluda... ik vienam operatyoram tadas gadas! Runajot par LMT klientiem, man zinamie LMT klienti nesteidz iet uz Bite vai T2, jo ir acimredzot apmierinati ar LMT sniegtajiem pakalpojumiem!
Vel ir tada shtelle, ka twe vienaa sudziba tika arkstits, ka ari Vienadais 12 ir LMT shmaukshanas. Shodien man no rita viens stastija, ka ir opargajis uz Vienadais 12 un nevarot pierunat tos 12 Ls! Taa kaa, pilites par LMT krapshanos un par Bite engelisko izcelsmi nevajaga te "pust"!

A Andris 28.02.2011

Brīnums vai tad vēl kāds lieto o-karti es vairs nevienu tādu nepazīstu.

A anatolijs 06.10.2011

pirms nedeljas nopirku O karti ar jaunu n un saakaas murgs saaka naakt sms ka esmu 276 ls nenomaksajis kautkaadam sms kredit 15 ls norvik bankai 7ls viasat /man UNISATs/zvaniju uz lmt man atbildeja ka tas ir bijis iepreeksejaa lietotaja n neko nevarot paliidzeet ja negribu sanemt turpmaak taadas sms jaapeerk citu numuru