Kristus Pasaulei, Marcis Jencitis un vina komanda - Slikta draudze, sekta, kults

Drausmīga vieta! Ja tevi kāds aicina, bēdz un neskaties atpakaļ. Ja tev pazīstamais tur iet, centies maksimāli viņu dabūt ārā, tikai uzmanīgi, jo var tevi nobloķēt un tad pazaudēsi to cilvēku pavisam.
“mācītājs” Mārcis Jencītis ir briesmīgs “līderis”, kurš pat nezina, kas notiek viņa draudzē. Viņš dzīvo savā ideālajā pasaulītē ar Krutu Bmw X5 un mūzikas ierīcēm vairāku tūkstošu vērtībā. Viņam ir daži daudz maz veiksmīgi biznesmeņi draudzē un cer, ka tāpēc visa draudze veiksmīga. Reāli liela daļa līderu un kārtīgu kalpotāju tur aiziet no darbiem, sačakarē savu finansiālo stāvokli un visas attiecības ar draugiem un ģimeni it kā dieva dēļ. Beigās uz vienas rokas pirkstiem saskaitāms daudzums cilvēku tur peld kā nieres taukos, bet pārējie dzīvo kā nabagi un vēl lepojas ar pašuzdomātām svētībām. Rēķinies, ka būs viss savs brīvais laiks jāatdod viņiem un visa sava dzīve. Tie līderi, kas jencītim vistuvāk stāvoši, ir ļoti uzbāzīgi un briesmīgi cilvēki, jo nekas viņiem nerūp kā tikai, lai tu esi draudzē un daudz kalpo tur. Viņiem nospļauties par tevi, lai gan tēlo pretējo. It kā tevi kontrolē un māca kā dzīvot, bet reāli jau nav ieinteresēti tavā dzīvē.
To ko tas saucamais mācītājs stāsta savos sprediķos, nevajag klausīties - lielākie murgi, ko no bībeles var izvilkt. Un katrs mājas grupas vadītājs vēl savus murgus pievieno klāt.
Kad tevi ievelk, mēģinās noteikt, ka tev jāatsakās no visa, kas viņuprāt grēcīgs, ieskaitot cilvēkus un darbu. Esiet uzmanīgi, ka nepakāšat visu savu dzīvi.
Tik daudz cilvēku ir pazaudējuši sevi tur, pazaudējuši tuviniekus un labāko no dzīves. Pazīstu pat 2 cilvēkus, kas uztaisīja pašnāvību tā visa spiediena dēļ no kristus pasaulei cilvēkiem.
Un viņiem nemaz nav vērts to visu skaidro, jo saskalotas smadzenes un kritiskā domāšana izslēdzas, kad runā par viņu draudzi.

R

F fefefeffevvvvv 28.07.2020

Es pats aizgāju no turienes. Sekta nekas cits šī draudze nav.

Vagons Komā 29.07.2020

Ir jaanalize pasam viss un tad Dievu pats atradisi bez draudzes. Atveries, Dievs ir visaptveross un bezgaligs. Vislabak to var atrast pie dabas.

put_in_high_low 29.07.2020

Dieva nav - pieaudziet.

Te nav pat runa Dievs ir vai nav. Tā ir cita saruna. Šeit runa ir par to, ka cilvēku radīta institūcija Kristus pasaulei prasmīgi manipulē ar cilvēkiem, kas nonākuši grūtā dzīves situācijā vai ir viegli ietekmējami, vai kas meklē risinājumus savām problēmām. Manipulē un pat zaimo Bībeles tekstus, Kristu un Dieva jēdzienus ar pavisam laicīgu un grēcīgi mantkārīgu MĒRĶI: padarīt Tevi atkarīgu no organizācijas un maksāt naudu, kas ir 1/10 tiesa nevis no algas pēc nodokļiem, bet no VISA kas tev pieder (arī īpašuma, mantas, rotaslietām, tehnikas, saņemtām dāvanām utt)

F fefefeffevvvvv 30.07.2020

Hey. Es tur biju gadu. Un aizgāju un vairs viņien vispār nerunāju, tam nav jēgas. Uzraksti [slēpt]@gmail.com parunāsim par šo sektu vairāk.

F fefefeffevvvvv 01.08.2020

Čau visiem. Pastasisu, par draudzi, ko es tur redzēju un par visu pārējo. Sāksim ar to, ka viņiem bija dziedināšanas dievkalpojums 2019.gadā.Tur bija atbraucis no Ukrainas kaukāds draudzes līderis. Un sākumā tur runāja, par kas ir dziedināšana un tā. Skanēja kaukāda smadzeņu skalošanas dziesmas, par dievu, tad visi gāja uz skatuves lai viņus dziedina no slimībām. Es gāju tuvāk uz skatuvi mani ar Kaukādu elļu mani dziedinaja, bet patiesībā neko nejutu. Tur krita lejā kad viņiem pieskarās un tad daudzi sāka raudāt un kliegt. Visu laiku atkārtojas taa stulba mūzika, kas krita uz nerviem. Es daudziem tur zinu, kā viņus sauc. Tas viss bija kā no sektas principiem. Viņiem jau tas protams bija forši, tie līderi bija sajūsmā un smaidīja pretī.Es zinu kas tur notiek. Tāpat visu nevarēšu pateikt, jo būs daudz rakstāma. Droši uzrakstiet, ka jūs sauc, būtu prieks ar jums parunāties.

M Mixx 10.10.2020

Rakstiet policija iesniegumu! Sektantismu ir jāaizliedz. Parazitēšana uz citu līdzekļiem.

F fefefeffevvvvv 14.10.2020

Čau. Tur vajadzēs lielu pacietību, lai to sektu slēgtu.

M MR.BOMA 28.03.2021

Tieši tā,zem tās sektas sēž-tieslietu ministrija,kura arī dibināja to ūķi...

U uns 28.03.2021

kā tos saprast, kā Tieslietu ministrija var dibināt šitādu izpriecu māju?

P Patiess Fakts 10.10.2020

Viņš pat uz uzņēmumu epastiem sūta informāciju par sevi, lai iesaistītu sektā. Protams, visi dzēš ārā.

B Beatrise Rozenberga 09.02.2021

KĀ CILVĒKS KURŠ NESTRĀDĀ VAR NOPIRKT BMW X5 ? KUR VIŅŠ ŅEM TAM NAUDU ?

F fax 11.02.2021

no nozombētajiem draudzes locekļiem

F fax 11.02.2021

pareizāk teikt SEKTAS locekļiem

U uns 27.03.2021

liek piespiedu kārtā ziedot un tad arī nopērk. Nauda viegli nāk, tāpat kā Gleškem ar to ļurināšanu.

U uns 09.02.2021

no m.uļķ...iem, kas ziedo, psiholiģiski apstrādā un liek ziedot, ja neziedo iestāsta, tev ies slikti. Teica arī , ka Gleškem ir neslikts auto parks.

U uns 09.02.2021

zinu vienu sievieti, kas draudzē Prieka vēsts, vismaz, agrāk bija, dzīvoja totālā ūķī, neremontētā graustā, šausmīgā. Ko ēst produktu nav vispār, pārtiek es nez no kā.. Strādāja nelegali par aukli, teica, jau ka neko nevarot atļauties, bet tad tik dzirdu pirkšot bikses par 25 Ls, uz frizētavu ja nemaldos berga bazārā iet utt. Pie sievietes, kuras strādāja nereti iedeva viņāi vecus produktus maizes eko jogurtus, kuram termiņš beidzies, šī ēda tādu. Nu tas ir normāli? Ziedojot Gleškem 10 tiesu no ienākumiem, šausmas. Gleškem jau labi, bet ko šiem bomžiem? Prieka vēstī izdala vecas aktivia un šie ēd. fu. Nu pretīgi uz to visu noskatīties, pretīgi. Un uz cilveku stulbumu ari. Tad tai bomzenei komunālo parādi it kā esot, bezkauņā nav nomaksājusi, bet ko tad ziedo visu Gleškem ja neatliek komunālajiem, visticamāk ka meloja, lai no citiem izspiestu naudu. Es uz sektām un sektantiem skatos ar nicību.

F fax 19.04.2021

Baigais zobs laikam tev uz to bomzeni un tiem naudas mangotājiem sektantiem. Bet nu zini viss pamatoti, viņi tiešām būtu tiesībsargājošajām institūcijām jāapkaro.

F fax 19.04.2021

Jenzītis pārkāpj arī Covid ierobežojumus, pulcēšanās, bez maskām. Ievelk tīklos tiesnešus. Uzskatu tādi tiesneši ir jāatbrīvo ministram no amata pildīšanas.

H Haralds Austrins 19.04.2021

Draudzē ir atvērta visiem cilvēkiem un bieži arī garīgi slimi cilvēki ir draudzes apmeklētāji. Kā redzams no melīgajiem un naidpilnajiem komentāriem, tad ar šizofrēniju sirgstoši cilvēki ir apvienojušies un stāsta melus. Tie parasti ir ļaudis, kuri ir vīlušies Dievā, jo bija iedomājušies, ka viss no gaisa kritīs un varēs turpināt dzīvot savās atkarībās un izvirtībās. Līdz šizofrēnijas diagnozei nonākt ir ļoti viegli- ļauj tik vaļu savai psihopātiskajai pusei, nebremzē, lej ārā visu to melno,kas tevī un rezultāts ilgi nebūs jāgaida. Protams, ir dažādi slimnieku, arī tādi, kuri nav ar ļauniem mērķiem, bet tas ir cits stāsts. Vēl tikai jāpiebilst, ka šie cilvēki, kuri raksta šīs preteklības mēdz būt ar krimināla rakstura pagātni mazgadīgo pavešanā. Bet ziniet, Dievs pieņem ikvienu, kurš nožēlo savus grēkus un ir gatavs mainīties un arī mēs, ticīgie, pieņemam un mīlam ikvienu, tomēr bieži pateicības vietā var saņemt šādas samazgas. Painteresēšos, cik likumīgi ir publiskā telpā šādi apmelot cilvēkus. Kā redzams, visi viņi ir gļēvuļi bez vārdiem un uzvārdiem- tā ir tāda suga, nelietīga un ļauna, kurai skauž un riebjas, ka citiem dzīvēs notiek,kas labs.

P Patiess Fakts 18.12.2021

nē Harald Prieka vēsts ir bizness ku liek atdot aploksni ar naudu, lai Gleške ar savu gimeni varetu parazitet.