BSA - Obligatas lekcijas nenotiek

Šajā skola notiek vienkārši fascinējošas lietas ...
jā.. mācoties Vides dizainā mums nemāca obligātus priekšmetus, bet kuriem interjieristi nu nekādi nevar iztikt ( erganomika, materiālu mācība, datorprogrammas_ 3 DMax) diemžēl arī AutoCad mums tikai sāka mācīt 2 . kursā, kaut gan tas jau ir jāmāca 1. kursā, lai var zīmēt plānus un mēbeles.. tā varētu turpināt par šo BSA skolu un tajā valdošajām nekārtībām..
Lai gan dizaina skolas direktors, ja tā viņu var saukt, tad viņš zin, ka diplomdarbi tiek nopirkti, pats to teica 1. kursā mums...fakts...un nauda ir maksāta, lai iegūtu izglītību, zināšanas savā specialitātē, nevis izšķiestu laiku un materiālu...

Z

S Santa 07.12.2008

Un tu domā mēs tev palīdzēsim?palīdzi sev pati!!! Gudrāk ir aiziet pie mācību daļas un pateikt visu ko domā, bet nevis dirst uz visiem internetā!

Z zinunezinu 08.01.2009

Šaubos, ka BSA vadība teiktajā ieklausītos. Saku no pieredzes- š.g.05.01. Jēkabpils filiālē notika diplomdarbu aizstāvēšana tiesību-zinību specialitātē, un rektore- Belihas kundze tāā parādīja savu būtību, ka visiem silti iesaku- ja negribat justies kā PĒDĒJĀ lupata, nemaz nedomājat par BSA, nemaz nerunājot par studēšanu šajā akadēmijā. Rektores kundzi pēc "spīdēšanās " diplomdarbu aizstāvēšanas komisijā nu ļooti grūti saukt par rektori, bet gan drīzāk par tirgus sievu, kas kļūdas pēc tikusi augstā krēslā. KAUNS!!!... LĪDZ KAM KRITUSI MŪSU IZGLĪTĪBAS SISTĒMA.

V vaarna 05.03.2009

šobrīd arī studēju BSA. iepriekš esmu studējusi interjera dizainu citur, un varu teikt, ka BSA nav sliktākais gadījums.

A Artur 05.03.2009

Да что вы понимайте в этом, лиж бы оскорбить кого - та. Если что не нравится, забирай документы и катись учится в крутой универ как "Turiba".

J Julija 25.06.2009

Artur,
Esli bi ti bil hotj nemnogo v kurse, eto ne tak prosto "vzjatj dokumenti i perevestisj v drugoj univer". BSA - katastrofa, a ne vis6ee u4ebnoe zavedenie!!! A gospoza Belih, dejstviteljno hamka! Tolko srazu ob etom ne dogodatsja! Ja tolko na 3-m kurse ob etom uznala! Tak 4to, dorogie abiturienti - daze i ne dumajte o BSA!!! P.s. Turiba ne krutoj univer, a naoborot! I daze e6e huze 4em BSA ;)

K Kristy 02.08.2010

Man ir jautājums par STA (Sociālo tehnoloģijas augstkolu) vai tas sertifikāts IES der ES( mājas lapā rasktītas ka der Londonā), ka arī vēlos uzzināt atsuksmes par š0 augstskolu( tieši tiesību zin ātnes fakultātē)
Pladies par atsaucību!!!