www.sudzibas.lv CCC Apavu Veikals Slikta apavu kvalitāte

CCC Apavu Veikals - Slikta apavu kvalitāte

Nopirkām meitai ādas, rudens zābaciņus 50eiro vērtībā. Apaviņi bija maigi rozā krāsā. Pēc 3 uzvilkšanas reizēm, rozā krāsa no purniņiem pilnībā nodila, domāju ok, tomēr bērns, beigās skatos, iekšā mēlītei arī visa krāsa nodilusi, ko bērns lietojot, īsti nevar to mēlīti noskrāpēt. Papētu apavus ciešāk un saprotu, ka tā krāsa nāk pat maigi pieskarities ar nagu. Ok, nesam atpakaļ uz garantiju, apaviem pat nav 2 nedēļas. Kamēr apavus izskata paiet 3 nedēļas, un beigās protams atteikums, jo bērns it kā pats saskrāpējis. Zvanu uz kontaktu centru un jautāju, kā fiziski vispār bērns var to mēlīti saskrāpēt, jo viņa tak ir iekšpusē? Neviens neko nepaskaidro, visiem viss pie vienas vietas. Beigās vēl dažas reizes uzvilkām tos apavus, tomēr meitai katru reizi saberž viņi līdz asinīm (iepriekš nekad tā nav bijis, ne ar vieniem apaviem) . Tā arī, apaviem ir mēnesis un tie aizlidoja uz miskasti.
Skaidri zinam, ka mūsu ģimene vairs nekad šajā veikalā neiegādāsies nevienus apavus.

02.04.2021

A Alise Martinsone 07.01.2022

Jau 3 reizi šeit iegādājos apavus un šī pati problēma jau 3 reizi šos apavus uzvilku vien 3 reizes maksāja 45€ cerēju izvilkt vismaz sezonu! Uz veikalu atpakļ nav jēga nest iepriekšējās 2 reizes meiģināju tikai noteica ka nav viņu vaina bet nu jau paliek par traku 3šo reizi un identisks gadījums un šī šoreiz 100% nav mana vaina, un tā pat bija ar vasaras kurpēm, šeit apavus vairs nepirkšu !