CCC Apavu Veikals - Bojājums

Četrus mēnešus lietoti skolā. Aiznesu uz veikalu. Saņēmu atbildi: "apaviem nav ražošanas defektu. Minētais apavu bojājums - atlīmējusies zole purngalā - ir radies mehāniskas iedarbības rezultātā. To var redzēt pēc purngala malas noberzumiem, kas liecina, ka zoles mala tika pakļauta berzei vai pret krēslu vai pret grīdu, kas veicinājis zoles atlīmēšanos".
Savācu apavus nestrīdoties tālāk. CCC 39,99 eiro dēļ uz visiem laikiem zaudēja 4 klientus un, domājams, kādu vēl, kurš izlasa šo komentāru un apskata bildes.

18.12.2022

A A25 18.12.2022

Bildes.

Good Intentions 18.12.2022

CCC, eiropas apavi, nsking, buggati uc. tik tiešām ir ļoti daudz defektu konkrēti ar zolēm. Man aizdomas, ka viņi apzināti pārdod ar šādu defektu, lai uzvārītos.

R RunčaĶepa 19.12.2022

Man no turienes apavi kalpo vai nu pāris nedēļas(tad ar skābo feisu viņi maina), vai nu dažus gadus.
Bet šajā gadījumā reāli ļoti aizdomīgie bojājumi purngalā.

J Jureta 19.12.2022

Jā tā līmējas vaļā tik ātri, tad nav jēgas tur iepirkties, jo pārsvarā visi apavi līmēti. Tātad nekvalitatīvi. Reti kuri ir arī šūti.

P PatiesiibasMeka 19.12.2022

40€ par vieniem apaviem atstāt tajā miskastē? Wow!

Dusmīgais Ainārs 19.12.2022

Pēc bildes tiešām izskatās ka purngali ir noberzti , neesmu speciālists vai šādi lietojot 4 mēnešu laikā tā var notikt , bet visādi var gadīties .

P Pifpaf2 20.12.2022

No ccc jau sen vairs nepērku apavus. Pirmkārt cenas tur tādas kā firmas apaviem bet neviens no viņiem nav nokalpojis vairāk kā mēnesi. Kvalitāte tur tiešām slikta