CCC Apavu Veikals - Slikts serviss

Jau trešo reizi dodos uz ccc veikalu, process velkas jau veselu mēnesi. Nopirku kurpes, kas maksāja 27.99 eiro un saplīsa pēc 2 dienu valkāšanas, viss sāka līmēties vaļā (lieki pieminēt, ka kurpes tika vilktas tikai iekštelpās). Aiznesu, lai samaina, bet mani aizsūtīja prom, jo nezinot, kas jādara (lika atnākt pēc 3 dienām, kad būs vadītāja). Aiznesu kurpes pēc 3 dienām un paskaidroju situāciju, uzrakstīju veidlapu par brāķi un kurpes aizsūtīja uz pārbaudi vai pati neesmu plēsusi, pēc 15 dienām būšot atbilde. 15tajā dienā atnāk, ka varu mainīt. Savā brīvdienā dodos uz Valmieru, lai mainītu kurpes un tur man atkal liek nākt pēc 4 dienām, jo pārdevējas nemākot to izdarīt. Pirmo reizi šāda pieredze, ļoti bēdīgi. Visticamāk ļoti izvērtēšu nākamreiz vai šis būs veikals, kurā iepirkšos. :( Šim veikalam neinteresē vai tu vari ierasties vai nevari, darbinieki nemāk darīt savu darbu. Veikala vadītājai vajadzētu padomāt par šādu situāciju risināšanu pat ja nav uz vietas. Tajā brīdī strādāja 3 pārdevējas - varbūt kāda to varētu iemācīties :)

11.06.2022

K

L Laura Valaine 04.11.2022

Šodien aizvedu zābakus atpakaļ kas pēc pus mēneša lietošanas arī sāka sadalīties un tā attieksme kādu saņemu no pārdevējas bija vienkārši pretīga. Arī tieši Valmieras ccc veikals. Sākuma nemaz negribēja ņemt pretim, jo neesot kaste. Kad pateicu ka iešu sūdzēties uz patērētāju tiesībām tad pēkšņi paņēma un pateica ka kasti jau tīri cilvēcīgi vajadzēja lai svītra kodus atrastu. Bet tā attieksme un pārgrieztā sejas izteiksme, plus zem letes sačukstēšanās ar citu pārdevēju bija vienkārši briesmīga.

Velvetpopstar 04.11.2022

Nav vienkārši pārdevējas apmācītas .