www.sudzibas.lv CCC Apavu Veikals Slikts serviss, slikta apkalpošana

CCC Apavu Veikals - Slikts serviss, slikta apkalpošana

Nopirku kurpes, pēc mēneša izjuka. (čeks un kaste bija izmesta) Atnesu, negribēja ņemt bet teica ka izskatīs tālāk un dos atbildi. Neviens nav zvanījis, pats pazvanīju teica ka viss ok, var braukt uz Dominu kārtējo reizi lai aizpildīt banku Par naudas atgriešanu. Atbraucu, viena meiča teica lai krieviski runāju, laikam no Ukrainas jo tad pa krieviski Latvijā var runāt, pēc tam pasauca to pašu meiteni kas bija iepriekš un negribēja kurpes ņemt. atkal sāka teikt lai dodu čeku, es teicu ka nav. Tad nevar nekadīgi atgriezt naudu kaut gan teica pa telefonu ka viss ok. Ok tad dodiet kurpes atpakaļ, viņa prasa to pn aktu kura diemžēl arī man nebija. Rezultātā gandrīz nedabūju ne naudu ne atpakaļ savas bojātas kurpes. 2 reizes ne pa ceļam vajadzēja uz dominu braukt. CCC mūsu ģimene vairs neiepirksies.

11.03.2023

J

Good Intentions 11.03.2023

Kvalitāti te var nemeklēt. Apavi labi ja uz sezonu.

Good Intentions 11.03.2023

Kas par modi mest ārā čeku?