www.sudzibas.lv Reaton darba intervija

Reaton - darba intervija

nu ko lai saka neejiet uz Reaton straadaat, pats tiku liidz otrajai kaartiai, sapratu ka man to nevajag. Visu laiku vakances meklee curu gadu, tas nav uz labu un taa klientu meklehana ...nepareizi sastaadiiti darba sludinajumi ...ja paardeveejs konsultants, tad nevis klientu menedzeris ar telemarketinga prasiibaam..., par garumziimeem sorrii ne no sava kompja rakstu, ja kas neiesaku tur iet straadat tas ir fakts, zziidu kantoris uzmetiis ka maz neliksies :-)))

N NorbertsA 18.12.2019

Reatons - vienmer slikti materiali par x3 cenam. Vienmer slikti meistari. Ne tikai uzstada savus materialus vnk labi ja 1/10 un vel sačakarē citu darbu. Jauzmanas ka nesasit gridas un sienas. Durvis liek šķībi un nepareizi. Principa nevienam neiesaku ņemt tur materialus un uzstadišanu. Krivaruko kantoris!