Reaton

Shitajaa zjiidu kantorii STRAADAAT NEKAD NEVAJAG IET!!! Tur ne tikai pret cilveeku izturaas kaa pret vergu bet arii centiisies atrast iespeeju nonjemt no algas!!! Par da jeb ko!!! Nebuus par ko - atradiis, izdomaas utt. Situaacija ar kadriem ir vienkaarshi "SUPER" nevien neko nerubii!!! Paardeveeji mainaas tur kaa zekjes katru needeelju var ieraudziit jaunas sejas!!! Kaa juus domaajat taas jaunaas sejas var normaali klientu apkalpot!?!? Atnaacu tur nopirkt fliizes, bet tur fliizees viena maza meiteniite seezj dirsa putaas, cilveeku juura un pat kam uzprasiit kaadam konsultaaciju, santehnikaa tieshi tas pats!!!! Kaa shaads veikals var skaitiities exkluziivs un kur nu viens no labaakiem Riigaa!!!

S Sanita 21.03.2006

100% piekrītu!!!

D Diāna 01.10.2007

Pilnigi piekritu!!!!!!!

G goga 11.08.2008

Tā tik Gluhmanam turpināt...

S sandra 26.12.2008

Nez no kurienes tas Mindaugs ar savu info novēlies? Dīvainā kārtā flīžu nodaļā tie paši darbinieki strādā jau viens - ceturto gadu, cits -sesto gadu un projām neiet vis, tapešu nodaļas vadītāja strādā jau septiņus gadus, bet santehnikas - vienpadsmito gadu. Bet tāds Mindaugs gan te nav manīts ne kā darbinieks ne kā klients. Jo īpaši jau tik bieži, lai varētu kaut ko runāt par "katru nedēļu"...

J Janissimo 20.02.2024

Man bija sadarbības projekts ar Reaton... 3-4 mēnešu laikā atbildīgie menedžeri nomainījās 3 reizes... mani jau brīdināja ar Reaton labāk nestrādāt, vajadzēja paklausīt. Pazaudēju tikai laiku, naudu un nervus.

B bezkaunīgais 08.11.2009

Pilnīgi piekrītu !!
Man ir bijusi neliela darīšana ar tādu firmeli, kā Reaton pirmais iespaids Drausmīgs Kantoris, pilns ar krieviem kuri nemāk, vai vienkārši nevēlas runāt Latviski arī attieksme pret zemākstāvošām personām ir vienkārši drausmīga !! Uzņēmums pat datorprogrammu nespēj nodrošināt Lv valodā ..
Cammon mēs taču dzīvojam Latvijā !!!

J Janissimo 20.02.2024

Kantoris no 90ajiem... Fui.