www.sudzibas.lv Reaton Buvfirma nemaksā par padarīto

Reaton - Buvfirma nemaksā par padarīto

Strādāju kā apakšuznemējs. Par tekošo menesu izpildi tika visu laiku samazinati apjomui , itka nav viss izdarīts ,bet beigas pēdējais maksajums tai skaitā garantijas maksajumi netika smaksati vispar .Pieseja visadas lietas, ātkritumu izvesanu , ītkā manis ēļ tika vairākas reizes labot apmetums, objektā patereju elektribu un .tt.īšak sakot man pasam objekta jāmaksa par elektību un situmu . Varot saņemt 50 % no pēdēja maksajum vai neko !!!!!Ja es kasõīšos tad atdos mani juristiem tie mani saplosīšot . (Var arī svinu dabut ). Pats šefs

K

Inženieris 08.03.2015

Cik strādāts ar Reatonu, tad problēmas ar apmaksu nekad nav bijušas, ja bija laicīgi un kvalitatīvi pabeigti darbi.

N NorbertsA 18.12.2019

Nemuldi melnu. Pats noteikti esi no reaton. Neviens kurs nav pa taisno no reaton nav bijis apmierinats. Atkartoju neviens!