Santa Ķelpe - Krāpšana

Atsaucoties uz sludinājumu Facebook, ka Santa Ķelpe pārdod diskus priekš Xbox, pārskaitiju viņai naudu ar norunu ka atsūtīs caur Omniva pakomātu tos. Bet diski neatnāca un pati no Facebook izdzēsās, bija zem vārda SY TY. Summa nebija liela, bet nepatīkami tāpat. Pieļauju ka nebiju vienīgais "pircējs"

Papildināts Jānis Zīle-Zaļakmentiņš 11.01.2018

Jā kāds zina viņas dzīvesvietu?

N Nikolaas 11.01.2018

Nākamreiz iesaku pirkt ar priekšapmaksu dārgākas preces.

Cik dārgākas jāpērk?

Tā lai Santai pietiek visam mūžam un viņa neapkrāptu citus.

S [email protected] 05.02.2018

Mani arī apkrāpa.Pasūtīju bērnu drēbītes, caur facebook, bet tā arī preci nesaņēmu. Agri vai vēlu atnāks viņai viss atpakaļ.

A A.V 22.02.2018

Vērsieties policijā ar iesniegumu par krāpšanu. No manis jau ir pret viņu iesniegums un ir nodots tālākai izskatīšanai. Jo vairā kiesniegumu būs,jo reālāk ka kkas izdosies.

Z [email protected] 01.03.2018

Es ari iekrītu uz šo krāpnieci, uz samsungu galaxy s6! Kur tādi idioti rodàs nesaprotu, man trùlst vàrdu. Ka es saku bumerangs mèdz atgriezties! Tad tas cilvèks nu bùs nolaimīgs! Bet es ar iešu uz policiju. Riktīga maita.

V Vladimirs 07.03.2018

Es arī paliku pa muļķi. Cerams paliku no daudziem gribētājiem nopirkt monētas vienīgais, kuru šī pakaļa apkrāpa.
Vai tad ir kāda jēga iet uz policiju? Naudu pārsūtīju brīvprātīgi, līgumi vai čeki nav.
Ko var no viņas paņemt nav ne kauna, ne pašcieņas tikai atrast kur dzīvo un uzrīdīt 10 purnus, lai izdrātē visos caurumos tai lai dzīvot negribās.

E EiBi 28.04.2018

"pateicoties" šai būtnei, arī 1x saskāros ar krāpšanu Facebook grupās. Līdz šim pieredze bijusi tikai pozitīva. Noteikti vērsīšos policijā, domāju, ka ar bankas konta palīdzību, viņa tiks atrasta un attiecīgi sodīta.