www.sudzibas.lv Rīgas Pulēšanas Centrs Slikta kvalitāte, keramiskais uzklājums - apmāns

Rīgas Pulēšanas Centrs - Slikta kvalitāte, keramiskais uzklājums - apmāns

Tātad šā gada oktobrī aizvedu savu auto BMW X5 (2015.g) uz šo vietu Rīgā. Redzēju reklāmu feisbuk. 40% atlaide un tamlīdzīgi, sazvanījos, pa telefonu man izstāstīja, kas un kā. Cena bija 230 eiro par pulēšanu un keramisko uzklājumu. Salīdzinot ar citām vietām, tiešām izdevīgi. Nu lūk, saņēmu auto ārpusē, bija apmācies un smidzināja lietus. Ko tur daudz saprast, samaksāju, bez čeka, pat nepiedāvāja, lai gan kaut kāds kases aparāts bija un aizbraucu. Skaidrs, ka saule šajā laikā spīd maz un izbaudīt pulejumu īsti nevar. Mazgāju mašīnu automazgātuve ar rokām, braucu un viss. Keramikas noturību solīja vismaz gadu un vairāk un ko tik vēl ne. Šobrīd esmu nobraucis 2 mēnesi maksimuns 3 tūkstoši. Nekas neliecina ka auto būtu parlikts ar keramiku. Nav nekādu ūdens atgrušanu. Un auto saulē izskatās tāds kā pleķains pēc mazgāšanas, moikā saka, ka nepareizi likta keramika. Te ari saprotu kāpēc 230 eiro un kā keramika ir tikai riktīga tufta, vismaz šajā iestādē, prasts reklāmas triks. Citur varbūt izmanto citus produktus, nezinu

30.12.2020

Atbilde no Rīgas Pulēšanas Centrs Support Pārstāvja atbilde 30.12.2020

Sveiki, Jāni!
Kurā tieši datumā bijāt oktobrī, jo 1) Oktobra grafikā nav neviens X5 pa 230Euro bijis pie mums, 2) džipiem pie mums nav cenas 230Euro.
Un, ja reiz Jums nestrādā keramika, kāpēc nebraucāt atpakaļ, jo Jums ir garantija, ja keramika 6 mēnešu laikā nestrādā, tad mēs prasam paskaidrojumus no keramikas izplatītājiemtā + keramika tiek pa brīvu pārklāta vēlreiz. Neviens nav ne zvanījis, ne sūdzējies, ne jautājis. Un par keramikas pārklājumiem nekad neviena sūdzība nav saņemta, vairāk tieši pēc 12-15 mēnešiem brauc un saka, paldies, ka joprojām labi strādā.
Protams, ja tā ir pareizi kopta un, ja šajā moikā ar kādām ķīmijām to nesačakarēja. To vajadzēja uzreiz braukt un rādīt, jo šīs Gyeon keramikas nekādus pleķus neatstāj.

J

J Jānis Leit 30.12.2020

Tad laikam tas būs bijis spoku kantoris un mans sapnis. Arī 230 eiro paši aizmuka no maka. Pēc jaunā gada brīvdienām piezvanīšu, ja, protams, apgalvojat, ka ir mistiska 6 mēnešu garantija. To man neviens neteica. Šodien ir saule un auto ir pleķos. Tā arī izskatās, ka no pulēšanas un keramikas.