www.sudzibas.lv 1a.lv Krāpšanās ar cenām

1a.lv internetveikals - Krāpšanās ar cenām

Pāris nedēļas atpakaļ, ja konkrēti tad 17.11.18 noskatījām konkrēto preci.
Šodien,29.11 pa radio dzirdēju, ka iveikalā būs atlaides, nopriecājos, ar domu, ka varbūt arī manai izvēlētai precei būs. Bet.. Ha ha ha!
Šeit var konkrēti redzēt kā tirgotāji par mums smejas, normālo būtu, ja pēc laika cena tikai samazinās, bet ne mūsu valstī.

Atbilde no 1a.lv Pārstāvja atbilde 23.01.2019

Labdien,
Cenas mums mainās katru dienu un tās ir atkarīgas no vairumtirgotāju piedāvātām iepirkuma cenām.
Vēlamies vērst uzmanību, ka ekrānšāviņos nav redzams preces nosaukums.
Prece par cenu 399 EUR uz 17.11.18. bija pieejama SONY PLAYSTATION 4 (PS4) SLIM 1 TB BLACK + DUALSHOCK CONTROLLER + FIFA 19 ir beigusies piegādātāja noliktavā un ir izņemta no 1A.LV mājaslapas.
Šajā gadījumā ir salīdzinātas divas atšķirīgas preces par dažādām cenām.
Ceram uz pozitīvu sadarbību turpmāk.

D

Z zimba 29.11.2018

aizsūti šito uz PTAC ar iesniegumu un bildēm un tad šie arī paņems priekšā 1a kantori.. Kaut kā viņi pēdējā laikā viltīgi palikuši

D Dita VV 29.11.2018

Laba doma!

V VTTsgsh 30.11.2018

Izskatas ka cena iepriekš bija noradita bez speles, bet bilde ielikta ar spēli kļudaini! Ta var but.Bet reala ar speli ir 426, viņi ir salabojuši nepareizu cenu kamer jus domajuši!Bet 2017 gadā tada konsole maksaja 300 eiro.Vot ta.

Sociopāts 03.12.2018

Ir jāsaprot, ka cenas tādā milzī, ka 1a.lv baigi ar roku nekoriģē, it īpaši elektronikai. Visam vajadzētu notikt automātiski caur XML padevi. Ja piegādātājs paceļ cenu, tad pēc kāda laika tā automātiski palielinās arī Latvijas daudzo internetveikalu lapās. Vienīgā atšķirība ir uzcenojuma apjoms un 1a.lv tas ir smieklīgs. Noteikti, ka katrā kategorijā ir produkti-ledlauži kuriem laba cena UN laba peļņa, taču lielākā daļa noteikti ir tikai klāsta pēc.