veikals “Ripo autocentrs” Valmierā - krāpšana

Uzjautā šiem krāpniekiem , kādēļ tirgo Varta želejas tipa akumulatorus , un kad tie pēc dažiem mēnešiem nosprāgst , nemaina!!! Garantijas papīrā ieraksta - nepareiza ekspluatācija! 2005 gada džipam , uz kura tika uzlikts akumulators , autoelektriķis neatrada absolūti nekādu problēmu elektrikā. Personīgi man 135 LVL vējā.Tikko zvanīja vēl viens viņu apkrāptais klients - tam knapi 6 mēnešus Varta ''želejnieks'' gājis , arī pirkts RIPO!
RIPO veikala krāpnieki - gaidat problēmas !!!! Jūsu apkrāpto klientu skaits aug , un tas nav labi!

K

T TheXXX 23.11.2013

Vispār jau viņi nevar atteikt garantiju, nezinu kā Vartai bet normāliem ražotajiem ir 12.mēn ir ražotāja garantija, tas ir laiks kurā rūpnīca ir paredzējusi brāķus . Tā tad problēma ir tur kur tu viņu pirki, vajag pacīnīties.

K Kumins 25.11.2013

Vispār jau izskatās cīņa ar vējdzirnavām tepat uz vietas.
Kuatkāds viņu ''eksperts'' teicās testēt to aķi ( pirku 12 gad novembrī - nosprāga septembrī ~ ), atstāju pie viņa uz nakti.
Uzliku no otras mašīnas 09 gada melnu, īrijā pirktu aķi ar mazākām ampērstundām ( pat! ), un tas gāja nedēļu bez jebkādām problēmām! ''eksperts'' to vien mācēja, kā garantijas talonā ierakstīt - '' nepareiza ekspluatācija'' !Viss, ar to
arī cīņa beidzās.Es to 135LS vērto sūdu esmu patiesībā izmetis ārā. Taču, ņemot vērā to, ka mans elektriķis iedeva manu mob nummuru citam tādā pašā veidā apkrāpktam cilvēkam ( lai uzzvana, un pakonsultējas ), un man ir aizdomas, ka viņš nav vienīgais, tad labprāt paceļu neslavu tiem ''ripo'' veikala organizētajiem zagļiem!
Piemēram, portālā valmiera24.lv, kur arī 24 novembrī 2013 noziņoju par šadu problēmu, pirmdienas rītā viss jau bija izdzēsts! Arī jau laikam šoferu dēli un sievasmātes ''RIPO'' kantora īpašniekiem.
Nekas, vēl ir jāiesūta PTAC - redzēs vai tur ar kāds ko izdzēsīs. Ha ha!

M mxauto 21.12.2013

Ripo- bijushais kā firma ir super, Gariks un Kaspars veikalā ir labie, tikai Jurģis bremzē... Par to aķi runājot vienkārši ar papīriem ir liela ķēpa pa garantiju tāpēc neviens negrib ņemties atbildību. Akumulators man pasham sharānam ir želeinieks, iet jau 3šo gadu ideāli. Un vēl, pārdevējs nau vainīgs, jo auto ir jātaisa servisā nevis mājās vai pašam... Jo mazāks serviss, jo nes lielāku atbildību...

K Kumins 22.12.2013

Kā nu tu viņus visus tur pazīsti, ko?
Man arī trešajai mašīnai ir pie viņiem pirkts želejnieks, pagaidām iet.Bet ja nosprāgs, tagad zināšu ko darīt!Un tad arī par to pirmo atcerēšos!
Par to aķi runājot vienkārši ar papīriem ir liela ķēpa pa garantiju tāpēc neviens negrib ņemties atbildību. - tātad man ir vnk jāsamierinbās, ka zaudēju 135 LS tādēļ, ka viens mēsls negribēja kautko?
Un vēl - advokāt!!!, ja es braucu ar piektā gada džipu un ir vēl dažas mašīnas, domā, es remontēju savas mašīnas kādos šķūnīšos, vai pats rokas smērēju, ko????!!!