www.sudzibas.lv BITE "Draudzīgā kompānija"

Bite - "Draudzīgā kompānija"

Sveiki vēlejos padalīties pieredzē ar biti. Tā nu gadījāsās ka beidzās kredīts, bet tikuntā vajag pazvanīt, lai pateiktu svarīgu informāciju kādam... jāmeklē opcijas....biju darbā, vakarmaiņā...bez iespējām papildināt kredītu...nav neviena kam pajautāt. Nu tā arī zvanīju uz 1601 noskaidrot kapēc man beidzās kredīts tik ātri, jo palielam tonakt runāju bites tīklā.... man pasaka, jāpieslēdz kautkāds tarifu plāns(krāpšana) pa 1.49 tad varēšu runāt pa brīvu

Tas sanāk es nevaru pa latiņu paņemt vairs kredītu bet man jāpērk pa 2 ls un no tiem 2ls jāiztērē 1,5...... lai tikkai varētu bazarēt bites tīklā pa zāķi ko agrāk es varēju darīt, tikkai papildinot pa latu, un + man tas lats vēl tur bija uz kartes.

Es aizmuku prom no tele2 uz biti, nu jau entos gadus biju uzticīgs bitei un slavināju bites vārdu... entie cilvēki kuri manis dēļ pārgāja uz šo krāpnieku organizāciju, jo es viņiem ieteicu.

Tagad man situācija vajag pateikt kolēģim kad viņam darbā jāierodas... nav iespējas kā. Zvanu 1601, spiežu 3.....vēl man pat anekdoti piedāvaa noklausīties un runāju ar draudzīgās kompānijas vienmērizpalīdzīgo draudzīgo konsultanti - Kaķu. Izstāstu savu problēmu, vai kautkā nevar izpalīdzēt, nosūtiit īsziņu, uzpīkstināt. : MAN MOMENTĀLI PASAKA NĒ, NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NEVAR PALĪDZĒT...laigan draugam nesen tā izpalīdzēja un aizsūtija SMS, par to es nobrīnijos.

Un sanāk es vairākus gadus uzticējos bitei, slavināju viņu, ieteicu citiem, esmu iztērējis ļoti daudz līdzekļu uz kredītu un internetu mobīlajā.....Un beigu beigās "draudzīgā kompanija" reāli nožīdo vienu SMS. Tādi žurkuļi viens sms žēl, tādai milzīgai kompānijai.

Tākā necilvēki, tādi paši kā tele2.

D

A Alexa 10.01.2013

Ja, vajag laicīgi papildīnat un viss bus ok!Krāpšana notiek Tele2 tur nu gan ir murgs, kad rūna viņi partrauca sarunu un pēc tam atsūta sms ka esot maz līdzekļu kredītā, nu labi zvanu lai parbauditu cik ir palicis -tad izrādas ka vel ir 60 santimi, un nav iespejams sarunu turpināt-bet kāpēc Tele2 to dara? No Bites tadus brīnumus nekad nebija, var līdz pedejam santimam runat, un vēl 1 bezmaksas iss zvans vai 1 sms- vismaz ir labs serviss, ja kadam tuviniekam piezvanit lai papildina tavu kreditu.Bite ir vislabaka!

X xpuika 10.01.2013

Pilnīgi nepiekrītu tavam rakstītajam tekstam !!! ja tev ir priekšapmaksas karte bites tad cik zinu bites tīkla ir bezmaksas zvani par sms nezinu un ja, ka apgalvo runāji un norunāji visus santīmus bites tikla tad pārliecinies vai tas uz kuru zvanīji un norunāji visu vai nav pārgājis uz citu operatoru!!! es pats esmu jau vairākus gadus bites klients un visiem saviem tuviniekiem salikām, pārgājām uz bites tīkla un nekādus krāpnieciskus gadījumus nezinu vienīgi cik paši lietotāji sastrādā savas neuzmanības dēļ utt. un vēl kas vajag piereģistrēties bites mājas lapā un tur jūs varat apskatīt izrakstu kam un kur cik ilgi esat runājis... taka savu tekstiņu vari ieurbināt sev atpakaļ sava... ja būtu rakstījis par tele2 vai lmt to tad gan saprastu !!! IESAKU VISIEM LIETOT BITES TĪKLU !!!

Y YoYo 10.01.2013

Nu nevajag te dzīt zosis tagad!
Esmu LMT klients un zvanu uz visiem tīkliem LV bez maksas!
Arī klientu centrā ir ļoti pretīmnākoši menedžeri. Ja radusies situācija, ka kavējas samaksa par pakalpojumu visu var sarunāt.
Par Biti kopumā arī dzirdu pozitīvas atsauksmes, ko nevar teikt par Tele 2 un Zelta Zivtiņu, kur nekas nenotiek kā tiek reklamēts vienā laidā!
Kaut gan kopumā jāsaka tā ... nebūs problēmas ne pie viena operātora, ja maksāsiet rēķinus savlaicīgi!

X xpuika 10.01.2013

Nu patiešām nevajag dzīt zosis !!! iet jau runa arī par to CIK MAKSĀ tās bezmaksas sarunas uz visiem tikliem Lv no lmt pieslēguma un vai bez ierobežojuma ???... nestāsti ka lmt ir pieejams kads no pieslēguma veidiem kur 3s uz jebukuru citu operatoru zvanot un savā tīklā bezmaksas sarunas un sms par 1.49ls menesi ... un bez maksas ir līdzsavienojums, numura noteicējs, sīka izdruka par sarunām, numura slepšana un citi pakalpojumi !!! BITE labākā patreiz Latvījā +++++ !!!

G G.bons 17.01.2013

Vienkārši BESĪ tie Bites darbinieku komentāri visos sliktajos rakstos!
Sakiet lūdzu, vai cilvēks, kuru viss apmierina rakāsies pa sudzibas.lv un ar putām uz lūpām komentēs visu pēc kārtas, noliedzot sliktās atsauksmes un apdirsot citus operatorus, protams ka NĒ! To var darīt tikai algoti Bites cilvēki un ar tik lētām metodēm. Uz katru rakstu Bitei vienmēr ir savi aizstāvji - smieklīgi! Vai tiešām ticat ka Bitei tik daudz lietotāji, cik te rakstītāji? :)))
Piekrītu autoram, ka Bite ir viens liells mēsls ar maldinošām reklāmām un piedāvājumiem, kas pēc tam izrādās nepatiesi!
Pašam man nācās saskarties gan ar LMT, gan ar Tele2, gan ar Biti. Izņemot pēdējo operatoru - citiem pretenzijas nav, protams kādreiz gadās kādas ķibeles, bet vienmēr vissu var atrisināt. Bites gadījumā darbinieki skaidrojot, kas ir "ļaunprātīga izmantošana" izvēlas apsurdus pamatojumus, domājot ka klienti ir āži, kas visu sagremos. Un kad pašiem juridiski paskaidroju, ka Bite maldina klientus, tad stāv un blēnž, čukst ka piekrīt, bet neko nevar izdarīt.

SILTI NEIESAKU ŠO NEPROFESIONĀĻU BARIŅU!!!

G guntina51 24.11.2017

pilnigi piekritu,es ari esmu ta iegrabusies,,esmu loti sasutusi,un tagad visiem iesaku no bites tureties pa gabalu

G G.bons 17.01.2013

Vienkārši BESĪ tie Bites darbinieku komentāri visos sliktajos rakstos!

SILTI NEIESAKU ŠO NEPROFESIONĀĻU BARIŅU!!!

X xpuika 17.01.2013

G.bons !!!

Tu tiko sev dabūji VIP ložu daiļdirsēja barņā paklanamies tavas aukstības priekšā :D

eduardo 31.01.2013

:D Pats vainīgs, laicīgi pieslēdz tarifus. ES par Biti ar abām rokām!

R Rihards P. 19.03.2013

+ par to ka Bite ir liels murgs ne, komānija. žēl, ka nesaglabāju bukletu, kad pievienojos vieņiem, tikko kad ienāca Latvijā par to ka zvani un sarunas vienmēŗ būs par brīvu, apsolam ... varētu aiznest viņiem un sejā iebāzt...!
P.s Bites darbinieki varat neaiztavēt savu murgaino komāniju, jo ja manu paziņu lokā jau +/- 20 cilvēki jau ir izteikušies negatīvi par jūsu darbību, tad tās nav tikai viena cilvēka iedomas...
Jau ievietoju rakstu par šo murgaino komāniju rakstu, tādēļ iesaku, netaisat sev probēlmas un neņemiet pie viņiem pieslēgumus.

+ LMT tiešām tagad piedāvā labu tarifu 3Ls (5 tarifa planu) ar ko esmu apmierināts un piekrītu par komānijas atieksmi pret klientiem (superīga) nāk pretī, saportoši.